JUŻ W KIOSKU

Wysoka wygrana starachowiczan

2023-08-26 22:51:08

Ocena:

5/5 | 1 głosów

W minioną sobotę (26. bm.) ekipa STAR-u Starachowice, w ramach 5. kolejki 3. ligi gr. 4 mierzyła się z Sokołem Sieniawa. Zielono-Czarni odnieśli wysokie zwycięstwo, pokonując przeciwników aż 6:0. 

 

fot. Marcin Słoka

Worek z bramkami otworzył w 22. minucie Szymon Kot i to ekipa trenera Tadeusza Krawca schodziła na przerwę z jednobramkową przewagą. Prawdziwy festiwal goli natomiast rozpoczął się w drugiej odsłonie spotkania. Na 2:0 w 58. min. podwyższył Konrad Handzlik, a w 65. min. bramkarza Sokoła pokonał Włodzimierz Puton. 78. min. to bramka Przemysława Śliwińskiego, cztery minuty później na 5:0 podwyższył Piotr Mikos, a kropkę nad "i" w 86. min. postawił Piotr Stefański, ustalając tym samym wynik meczu na 6:0. 

W wyjściowej "jedenastce" na sobotnie spotkanie znaleźli się: Lipiec, Bracik, Jagiełło, Zając, Majdanewycz, Duda, Puton, Kot, Handzlik, Wcisło, Śliwiński.

Na ławce rezerwowych zasiedli: Natorski, Gębura, Styczyński, Stefański, Kośmider, Mikos, Gębka, Ambrozik, Palonek

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Święto biegaczy z całej Polski

2023-09-24

Święto biegaczy z całej Polski

Biegacze z LKB "Rudnik" zdobyli pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Górskich, które odbyły się 17. września br. w Krynkach. Wywalczyli aż siedem medali w klasyfikacji generalnej. 
Nordic Walking łączy pokolenia

2023-09-18

Nordic Walking łączy pokolenia

Nordic Walking nie słabnie na popularności, wręcz przeciwnie. Ta forma aktywności zyskuje coraz to więcej fanów, a można było się o tym przekonać w minioną niedzielę (17. bm.), obserwując i kibicując uczestnikom marszu ph.: "Kije na dwie mile". 
Punkty dla STAR-u

2023-09-17

Punkty dla STAR-u

Garbarnia Kraków była rywalem ekipy trenera Tadeusza Krawca w zwycięskim dla Zielono-Czarnych, jak się później okazało meczu w ramach 8. kolejki III ligi gr. 4, jaki rozegrano w miniony weekend w Ożarowie. 
Dwa medale Mai Peryt

2023-09-05

Dwa medale Mai Peryt

Powodów do radości nie zabrakło zawodniczce Juventy Cerrad Starachowice podczas 26. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Białymstoku, skąd wróciła z dwoma medalami. 
Triumf Mariana Moconia

2023-09-03

Triumf Mariana Moconia

Tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym PZT rangi II - Memoriale Bogdana Gajewskiego. Pan Marian wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 70 plus. 

2023-09-03

"Huntersi" na czele

Drużyna Hoe Hunters - triumfatorem Wakacyjnego Grand Prix w Koszykówce. Ostatni turniej z cyklu, podczas którego rozstrzygnęły się losy zespołów rywalizujących (oczywiście w duchu fair play) o zwycięstwo odbył się 29. sierpnia br. 
Zwycięstwo w stolicy województwa

2023-09-03

Zwycięstwo w stolicy województwa

Trzy cenne punkty przywieźli z Kielc podopieczni trenera Piotra Dudka z Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice, którzy w miniony weekend rozegrali mecz ligowy z Koroną III Kielce. 

2023-09-03

"Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz"

Tak o spotkaniu ze Starem Starachowice, rozegranym w ramach 6. kolejki 3. ligi gr. 4 mówił na konferencji pomeczowej trener sobotniego rywala starachowiczan, Dariusz Liana. Podopieczni szkoleniowca Karpat Krosno musieli w minioną sobotę uznać wyższość przeciwnika.
Nocne Zawody Gruntowe

2023-08-27

Nocne Zawody Gruntowe

Trzydziestu wędkarzy wzięło udział w rywalizacji o puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.
Siatkarski turniej mixtów

2023-08-27

Siatkarski turniej mixtów

Dziesięć par rywalizowało  w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii mikstów, jaki odbył się 15. sierpnia na "Lubiance". Najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek.