JUŻ W KIOSKU

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)

BARAN (21.03-20.04)

Szybko załatwisz to, co dla ciebie ważne, a jeśli kogoś o coś poprosisz, to ci nie odmówi. Nie dasz zarobić byle komu i z byle kim się nie umówisz. Planety w najbliższych dniach przyniosą kolejne ekscytujące znajomości. W stałych związkach będzie spokojnie, a w nieco luźniejszych bardziej burzliwie. Jednak nie dlatego, że czekają was jakieś spory. Wprost przeciwnie, to będą raczej obietnice, deklaracje i poważne plany.
BYK (21.04-21.05)

BYK (21.04-21.05)

Rodzina da ci trochę spokoju i nie będziesz już musiał zajmować się jej sprawami czy wciąż iść z pomocą. Sami sobie ze wszystkim wreszcie zaczną dawać radę, co sprawi, że będzie trochę spokojniej. A ty odpoczniesz i nabierzesz nieco sił przed weekendowymi atrakcjami. Spotkasz się ze znajomymi, a nawet być może odnowisz dawne kontakty. Czas sprzyja przypadkowym, ale bardzo ciekawym spotkaniom.
BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Będziesz teraz bardzo rozważny i poważny. Ludzie będą cię słuchać i prosić o radę. Pomyśl jednak także o sobie i zarezerwuj trochę czasu dla siebie i swojej rodziny. Wyjaśnisz pewne rodzinne sekrety, odkryjesz swoje stare błędy i dzięki temu zapobiegniesz nowym. Spotkasz kogoś ciekawego u lekarza, na poczcie lub w kolejce w spożywczaku. Dzięki rozmowie z tą osobą odkryjesz wiele nowych tematów do przerobienia.
RAK (22.06-22.07)

RAK (22.06-22.07)

Unikaj złośliwych ludzi, bo tylko przez nich się zdenerwujesz. A także plotek, bo możesz kogoś skrzywdzić. Dogadasz się z różnymi ludźmi, ustalisz plan działania na najbliższe tygodnie. Przemyślisz, co chciałbyś zmienić, a co zostawić w swoim życiu tak jak jest. Planety radzą nie pakować się w dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Warto bardziej starać się w pracy, bo teraz możesz zostać zauważony i doceniony.
LEW (23.07-21.08)

LEW (23.07-21.08)

Będziesz ambitny w sprawach zawodowych, a zdecydowany w finansowych. Przestaniesz się tłumaczyć przed tymi, którzy cię wciąż krytykują lub obserwują i po prostu zaczniesz robić swoje. Spotkasz się z ważną osobą, która ma wpływ na twoje sukcesy w pracy. Porozmawiasz o szansie na awans z podwyżką. Sprawy się ułożą tak pozytywnie, że będziesz mógł zrobić jakiś poważny zakup. Na przykład pomyśleć o nowym aucie.   
PANNA (22.08-21.09)

PANNA (22.08-21.09)

Nie wyolbrzymiaj problemów, tylko spokojnie rób swoje, a sukces jest już blisko. Możesz liczyć na dobre wiadomości w piątek lub sobotę. Planety sprawią, że otoczą cię życzliwi i pomocni współpracownicy. Przestaniesz siedzieć samotnie w domu. Przyjaciele lub partner cię nie zawiodą i nie będziesz się nudził. Jeśli się przeziębisz, to lepiej poleż w domu, zamiast gnać do pracy i zarażać współpracowników, bo i ty, i oni się rozchorują.
WAGA (22.09-23.10)

WAGA (22.09-23.10)

Nie obawiaj się zmian, bo sporo na nich zyskasz. Zaprosisz krewnych i porozmawiacie przy wspólnym obiedzie lub kolacji o waszej przyszłości. Uzgodnicie sprawy dotyczące interesów lub spadku. Dojdziesz do wniosku, że lubisz mieć wokół siebie porządek i spokój, zdrowo się odżywiać i spać tyle, aby być wypoczętym. Zaczniesz więc wszystko w swoim życiu lepiej organizować. Podejmiesz trafne decyzje dotyczące uczuć.
SKORPION (24.10-22.11)

SKORPION (24.10-22.11)

Nie poddawaj się trudnościom, wystarczy trochę zaangażowania, aby je przezwyciężyć. Załatwisz sprawy w urzędach lub na mieście. W pracy czekają cię dodatkowe obowiązki, ale wraz z wywiązaniem się z nich poczujesz przypływ gotówki. Wreszcie będziesz mógł kupić do domu nowe meble lub telewizor taki, o jakim marzysz. Aura sprzyja także odnawianiu kontaktów z ludźmi, których dawno nie widziałeś.   
STRZELEC (23.11-21.12)

STRZELEC (23.11-21.12)

Twoja druga połowa będzie się liczyła z twoim zdaniem i wreszcie zrobi coś, co cię uszczęśliwi. Ale jeśli nie będzie miała pomysłu, to jej podpowiedz, a z chęcią to zrealizuje. Single dobrze zrobią, jeśli będą miały oczy szeroko otwarte, szczególnie w niedzielę. Pilnuj spraw, które są dla ciebie ważne i nie daj się obarczyć dodatkowymi obowiązkami ani w domu, ani w pracy. Jesteś teraz bardziej odważny i łatwiej ci będzie wywalczyć coś dla siebie.  
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Pokonasz wszelkie choroby, znajdziesz dobrego lekarza, a jeśli trzeba, to bez trudu dostaniesz numerek do specjalisty lub na rehabilitację. Gdy już dojdziesz ze sobą do ładu, to wszystko bardzo szybko pozałatwiasz. Poradzisz sobie z porządkami, a gotowanie czy zakupy cię nie zmęczą. Planety pomogą ci zapanować nawet nad największym chaosem. W weekend spokojnie zajmiesz się tym co bardzo lubisz.
WODNIK (21.01-18.02)

WODNIK (21.01-18.02)

Bez trudu przekonasz innych do swoich pomysłów. Dlatego zabierz się teraz za realizację dalekosiężnych planów. Dobrze zrobisz, jeśli zainteresujesz się tym co piszą w prasie lub w internecie, bo zdobędziesz pożyteczne informacje. Pozałatwiasz ważne sprawy i zyskasz uznanie w swoim otoczeniu i środowisku lokalnym. Sąsiedzi będą się liczyli z twoim zdaniem. Dobry czas na inwestowanie w wygląd lub w hobby. 
RYBY (19.02-20.03)

RYBY (19.02-20.03)

Zabierzecie się do nowych zadań, zadbacie o siebie i bliskich. Wszyscy będą zadowoleni, wypoczęci i nakarmieni. Poszukacie odpowiedzi na ważne pytania i zastanowicie się, co trzeba dalej robić, żeby lepiej się żyło wam i najbliższym. Szybko zrealizujecie pomysły, na które wpadniecie. Przestań tak oszczędzać i kup sobie coś, co cię uraduje. Nie tłumacz się rodzinie, dlaczego chodzisz na jogę lub kupiłeś sobie nowe buty.