JUŻ W KIOSKU

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)

BARAN (21.03-20.04)

Będziesz miał trochę więcej luzu niż do tej pory. Rodzina weźmie pewne obowiązki na siebie, a w pracy pojawi się nowa osoba, która cię będzie wspomagała. Zdarzy się kilka dni, kiedy będziesz mógł się pogrążyć w marzeniach i porozmyślać trochę więcej niż zwykle. Chętnie się z kimś spotkasz, a może nawet wyjedziesz. Poczujesz, że czas coś zmienić w życiu na lepsze i zaczniesz się zastanawiać, jak to zrobić.
BYK (21.04-21.05)

BYK (21.04-21.05)

Planety sprzyjają spotkaniom w większym gronie, może nawet wybierzesz się na wycieczkę lub na tańce. Nic nie popsuje sielanki w twoim stałym związku, a przed tymi, którzy pary jeszcze nie mają, wkrótce pojawi się szansa. Przestaniesz wracać do przeszłości i unikniesz konfliktów. Zaczniesz rozwijać swoje zainteresowania, a także zrobisz coś pożytecznego dla innych. Nastrój wokół ciebie od razu zmieni się na plus.  
BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Twoja druga połowa wprowadzi cię we wspaniały nastrój. Przygotuje kolację, zapali świece i włączy nastrojową muzykę. To będzie niezapomniany wieczór, a relacje między wami od razu się poprawią. Single chętniej niż zwykle i z lepszym efektem będą szukać partnera. Pieniądze nie będą dla ciebie ważne, liczyć się będzie to, co ktoś ma w środku. Przyjaciele zainspirują cię do pozytywnych zmian.  
RAK (22.06-22.07)

RAK (22.06-22.07)

Planety sprzyjają weekendowym wypadom, próbowaniu smaków i poznawaniu innych kultur. Całkiem możliwe, że wybierzesz się na zagraniczną wycieczkę lub przynajmniej zaczniesz ją planować i się do niej przygotowywać. Ci, którzy jednak zdecydują się zostać w domu, zabiorą się za remonty od piwnicy aż po strych albo będą się często spotykać ze znajomymi i rodziną.     
LEW (23.07-21.08)

LEW (23.07-21.08)

Jeśli uwikłasz się w dyskusje z kimś, kogo nie lubisz, to tylko stracisz czas i dobry humor. Nic konstruktywnego z tej rozmowy nie wyniknie, więc unikaj pewnych osób, które ci zazdroszczą i cię krytykują. Nikomu nie musisz się tłumaczyć ze swoich decyzji. Jeśli się one komuś nie spodobają, to trudno. W końcu przyjdą dobre wiadomości, które dotyczą pracy. Możliwe nawet, że nowa praca pojawi się na horyzoncie.
PANNA (22.08-21.09)

PANNA (22.08-21.09)

Nadchodzą dni sprzyjające dobrym pomysłom na to, jak wyjść z długów i rozwiązywać problemy. W pracy zyskasz popularność i będziesz solidnie wykonywała obowiązki. Dowiesz się lub nauczysz czegoś ciekawego, a także zdobędziesz cenne oferty. Popołudniami znajdziesz czas na dobrą zabawę i swoje hobby. Pogodzisz skłóconych krewnych albo sąsiadów. Od razu zrobi się spokojniej w rodzinie.
WAGA (22.09-23.10)

WAGA (22.09-23.10)

Krewni wdadzą się w spór, zaczną dyskutować i się spierać. Nie masz na to wpływu i najlepiej zrobisz, jeśli zdystansujesz się do tego i wyjdziesz na spacer. Zajmij się swoimi sprawami i koniecznie odpocznij, najlepiej z ukochaną osobą. Podczas podróży lub zakupów licz na własne umiejętności. Ludzie będą teraz wyjątkowo egoistyczni i zapatrzeni w siebie. Nie denerwuj się tym, tylko rób swoje i nie oglądaj się na nikogo.
SKORPION (24.10-22.11)

SKORPION (24.10-22.11)

Masz pewne szczęście w miłości i w biznesie. Nie zrażaj się już na początku do ludzi i do pracy. Lepiej trochę odczekaj, a przekonasz się, że jednak nie ma na co narzekać. Spotkasz kogoś, kto ci wybaczy stare błędy i gafy, a także pomoże ci rozwiązać problemy. Zejdzie z ciebie napięcie i będziesz się mniej denerwował. Zbyt okrągli znajdą idealny jadłospis, a szczupli będą uprawiać jeszcze więcej sportu.  
STRZELEC (23.11-21.12)

STRZELEC (23.11-21.12)

Planety dodadzą ci sił i twórczej energii. Przestaniesz się obawiać nieznanych ci sytuacji. Zajmiesz się domem, będziesz robił zakupy i gotował obiady. Na dodatek wcale nie będzie ci się przy tym nudziło, a poza tym zyskasz wdzięczność i poklask domowników. Ich radość będzie dla ciebie niczym nagroda. Aura sprzyja pozytywnym zmianom w życiu i szukaniu pasji. Weźmiesz udział w wyprawie w bardzo interesujące miejsce.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Zrobisz porządki w sercu, ale mało prawdopodobne, że otworzysz je przed kimś nowym. Dostaniesz dużo wiadomości i zaproszeń do kina lub teatru. Będzie z czego wybierać. W domu postawisz granice, których inni nie powinni przekraczać. Poczujesz bowiem, że potrzebna ci jest własna przestrzeń. Domownicy będą trochę zaskoczeni, lecz zrozumieją o co ci chodzi. Unikniesz niepotrzebnych dyskusji, a za to porozmawiasz o czymś ciekawym.
WODNIK (21.01-18.02)

WODNIK (21.01-18.02)

Przygotuj się na nowe pomysły bliskich dotyczące wspólnych wyjazdów lub wyjść. Odcinajcie się od złych i ponurych myśli, a rozmawiajcie o wspólnej przyszłości i przyjemnych sprawach. Energia będzie cię rozpierała, lecz z nikim nie wejdziesz w spór ani się nie pokłócisz. Poszukasz odprężenia w sporcie, gotowaniu albo wybierzesz się na ryby. Możliwe są także konwersacje i rozmyślania. 
RYBY (19.02-20.03)

RYBY (19.02-20.03)

Chętnie pobawisz się z dziećmi, spotkasz ze znajomymi lub kolegami z pracy. Zajmiesz się sztuką lub rytuałami związanymi z własnym ciałem. To cię bardzo odpręży. Wyluzujesz się na tyle, że możesz zbyt dużo wydać na kosmetyki, ubrania lub słodkości. Uważaj, żeby się nie przejeść. Wybierzesz się na spotkanie towarzyskie, na którym zdobędziesz przydatne informacje, które zainspirują cię do zmiany stylu życia.