JUŻ W KIOSKU

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)

BARAN (21.03-20.04)

Twoi najbliżsi na ciebie czekają. Czas aby bardziej o nich zadbać. Trzeba będzie więcej posiedzieć z dzieckiem nad lekcjami, pójść na spacer lub plac zabaw albo uzupełnić zapasy, bo nie możecie codziennie jeść tego samego. Zainteresujesz się zdrowymi dietami albo po prostu nowymi przepisami, tym bardziej, że poznasz kogoś, kto jest świetnym kucharzem i cię zainspiruje. Pracusie będą mieli trochę lżej w firmie, bo wszyscy wrócą z wakacji. 
BYK (21.04-21.05)

BYK (21.04-21.05)

Koniecznie pobudź swój umysł, a zaczniesz odnosić sukcesy. Tym bardziej, że nadarzy się okazja aby pójść na niedrogi, a przydatny kurs i nauczyć się całkiem nowego zajęcia. Możliwe, że w przyszłości, i to nie tak odległej, w sam raz się przyda. Przy okazji nabędziesz większej wiary w swoje siły i inteligencję, a jej nigdy nie za mało. W domu z porządkami zostaniesz sam, bo wszyscy gdzieś się ulotnią w rzekomo ważniejszych sprawach.    
BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Planety zapowiadają miłą i twórczą aurę. Trudne sprawy wreszcie się wyjaśnią, a ty poczujesz, że masz większą odwagę i odbędziesz ważną rozmowę w pracy lub w rodzinie. Zaczniesz bronić swoich spraw i pomysłów przed kimś, kto cię ciągle krytykuje, a jest zwyczajnie zazdrosny. Jeszcze trochę, a odniesiesz zwycięstwo na tym polu, co pozwoli ci nabrać dystansu do spraw, które dotąd uznawałeś za kłopotliwe.
RAK (22.06-22.07)

RAK (22.06-22.07)

W najbliższych dniach będziesz bardziej niż zwykle niespokojny, bo czekasz na wyniki badań lub odpowiedź w ważnej sprawie zawodowej czy biznesowej. Wszelkie zaczepki, nawet żartobliwe, możesz odebrać jako atak. Nie martw się, taki stan potrwa zaledwie kilka dni i odejdzie w zapomnienie, a dobry humor powróci. Zrób wszystko, aby się odstresować. Poćwicz oddechy albo zwyczajnie wyjdź z kimś na spacer. 
LEW (23.07-21.08)

LEW (23.07-21.08)

Wreszcie zabierzesz się za sprawy, które wymagają od ciebie wysiłku i śmiałości. Sam będziesz zaskoczony tym, jaki okażesz się odważny. Twoje wyczyny będą bardzo zaskakujące, i – co najważniejsze – otworzą ci drogę do awansu. W domu dosłownie zaczną cię nosić na rękach i zwolnią cię z kilku dotychczasowych obowiązków. Od razu to wykorzystasz i wyrwiesz się gdzieś z grupą sprawdzonych przyjaciół albo z drugą połową.  
PANNA (22.08-21.09)

PANNA (22.08-21.09)

To czas kiedy coś cię natchnie i zaczniesz więcej mówić o swoich uczuciach i potrzebach. Jeśli masz ukochaną osobę, to ona to doceni, możliwe, że nawet spełni różne twoje zachcianki lub marzenia. W weekend może dojść do wybuchu namiętności, zwłaszcza jeśli masz przy sobie Skorpiona albo Bliźniaka. Rozchwytywani będą także single, zabraknie im czasu, aby myśleć o samotności. Tylko uciekaj od nudziarzy i samotników.    
WAGA (22.09-23.10)

WAGA (22.09-23.10)

Zajmiesz się pracą. Nie będziesz miała czasu na wplątywanie się w dyskusje i spory albo rozmyślanie o tym, co jakiś czas temu cię dotknęło. Zapomnisz także o niepowodzeniach, które tak naprawdę nie miały żadnego wpływu na twoje funkcjonowanie w życiu. Jedynie pamiętaj o tym, aby być bardziej wyrozumiała dla cudzych poglądów i niczego nikomu nie narzucać. Nie wszyscy przecież muszą działać i myśleć tak jak ty – trzeba w końcu to zrozumieć.  
SKORPION (24.10-22.11)

SKORPION (24.10-22.11)

Jeśli będziesz się dobrze wysypiać, to unikniesz zdenerwowania w różnych trudnych sytuacjach w pracy lub w rodzinie. Nawet najbardziej marudni znajomi przestaną cię drażnić i staniesz się bardziej wyrozumiały dla sąsiadki, która bardzo często cię zaczepia i narzeka. Tak się wyluzujesz, że zgodzisz się nawet na męczące prace w domu lub w ogrodzie. Na wszystko wystarczy ci siły i ochoty.  
STRZELEC (23.11-21.12)

STRZELEC (23.11-21.12)

To będzie bardzo dobry czas zarówno dla spraw życiowych, uczuciowych, jak i zawodowych. Może się zdarzyć tak, że ty poleżysz i poodpoczywasz, a inni będą za ciebie pracować, lecz na wypłacie wcale nie stracisz. Wybierzesz się na zakupy nowych ubrań albo na spacery z ukochaną osobą. Będzie dużo powodów do radości i śmiechu. Zapomnisz o tym, co jeszcze do niedawna cię stresowało i denerwowało.   
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Dzięki punktualności i uprzejmości zdobędziesz sympatię wielu ludzi, z którymi spotykasz się na co dzień. Pani w sklepie będzie ci zostawiała świeże bułeczki albo odpowiednio spojrzy, gdy poprosisz o niezbyt dobrą wędlinę. Szef cię pochwali, a współpracownicy zaproponują wspólną kawę po pracy. Będzie można porozmawiać o różnych nieporozumieniach i bolączkach, obgadać tych, których nie lubicie, albo zwyczajnie się pośmiać. 
WODNIK (21.01-18.02)

WODNIK (21.01-18.02)

Planety sprzyjają nawiązywaniu współpracy z ważnymi i wpływowymi osobami. Także wróżą powodzenie w grach losowych i interesach, które teraz rozpoczniesz. Jeśli masz jakieś zaległości, niepopłacone rachunki, to wkrótce z wszystkiego wyjdziesz. Uważaj na ludzi, którzy zechcą tobą manipulować albo spróbują wykorzystać twoje pomysły. Najlepiej miło się do nich uśmiechać, ale za współpracę podziękować. 
RYBY (19.02-20.03)

RYBY (19.02-20.03)

Możesz mieć teraz więcej wydatków. Szczególnie na zabawę i smakołyki. Ale przynajmniej będzie smacznie i wesoło. Odwiedzisz swoją ulubioną restaurację albo przyrządzisz coś niesamowitego w domu, we własnej kuchni. Znajomi aż zaczną stękać z zazdrości. W wolne dni wybierzesz się na wymarzoną wycieczkę. Krótką, ale obfitującą w pozytywne emocje. Poczujesz, że to twój żywioł.