JUŻ W KIOSKU

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)

BARAN (21.03-20.04)

Dzięki pewnym bardzo miłym zdarzeniom staniesz się większym optymistą i częściej zaczniesz się uśmiechać do ludzi. Pogoda będzie także temu sprzyjała, bo słoneczne dni napełnią cię radością. Trzeba tylko bardziej korzystać z tego słońca i więcej się do niego wystawiać. Zauważysz, że twoja ukochana osoba jest bardzo opiekuńcza i serdeczna. Ale zamiast patrzeć sobie w oczy, postanowicie zrobić coś konkretnego. 
BYK (21.04-21.05)

BYK (21.04-21.05)

Życie rodzinne stanie się bardziej serdeczne. Przestaniecie się kłócić o drobiazgi, nie będziesz utyskiwać i narzekać, i będziesz chciał być częściej w domu. A tam będą czekały na ciebie dobre jedzenie, wypoczynek w doborowym towarzystwie oraz miłe słowa i gesty. Co prawda przyjdzie kilka zaskakujących informacji, ale dzięki nim coś ważnego ustalicie i podsumujecie swoje sukcesy i porażki. 
BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Planety sprzyjają załatwianiu rodzinnych spraw w urzędach i administracji. Jeśli potrzebne ci są jakieś dokumenty lub zaświadczenia, to szybko i bezproblemowo je załatwisz. Aura sprzyja upiększaniu domu, najlepiej własnego, ale możesz także pomóc komuś bliskiemu w urządzaniu nowego mieszkania. W pracy musisz być punktualny, bo może zdarzyć się tak, że trzeba będzie coś dodatkowo zrobić za dodatkowe pieniądze.     
RAK (22.06-22.07)

RAK (22.06-22.07)

Rozprawisz się z zaległościami, wrogami i bałaganem. W pracy wreszcie posprzątasz na biurku, a w domu zapewne zrobisz zaległe pranie lub naprawisz coś, co od dawna nie działało. Przestaniesz wreszcie źle myśleć o kimś, kto kiedyś nadepnął ci na odcisk, a raczej zaczniesz mu współczuć. Trudno ci będzie wytrzymać za biurkiem, bo pogoda taka, że zechce ci się gdzieś pojechać, poleżeć na słońcu i popływać.                                           
LEW (23.07-21.08)

LEW (23.07-21.08)

Dojdziesz do wniosku, że większość ludzi wokół ciebie jest roztargniona i spięta. Zaczniesz także wpadać w taki stan, jeśli nie podejmiesz szybkich decyzji i na przykład gdzieś nie wyjedziesz. Możliwe są spory dotyczące wydatków i zakupów. Dobrze więc zrobisz, jeśli przestaniesz się przejmować każdym wydanym groszem i myśli skierujesz na przyjemniejsze sprawy albo jeśli zaczniesz komuś pomagać.
PANNA (22.08-21.09)

PANNA (22.08-21.09)

Zdobędziesz uznanie, ale nie obędzie się bez walki. Nie obawiaj się bronić swojego zdania i tego, co dotychczas dokonałeś. Nawet jeżeli ktoś miałby się przez to na ciebie obrazić. Jak trochę pomyśli i przegryzie, to mu przejdzie i jeszcze cię przeprosi. Niektórzy z was całe dnie będą spędzali w domu, bo spiętrzą się różne obowiązki. Trzeba będzie więcej uwagi poświęcić np. dzieciom albo różnym zaległościom.
WAGA (22.09-23.10)

WAGA (22.09-23.10)

Wydarzą się rozmowy, dzięki którym lepiej zrozumiesz innych ludzi. Szczególnie tych, którzy są ci bliscy, a ostatnio ich zachowanie trochę wyprowadzało cię z równowagi. Razem wybierzecie się wreszcie poza miasto, na wycieczkę, która bardzo was zbliży. Pozytywne relacje nawiążesz także z tymi, z którymi wybierzesz się do restauracji lub na kawę. Możliwe są udane zakupy i buszowanie po wyprzedażach.     
SKORPION (24.10-22.11)

SKORPION (24.10-22.11)

Odkryjesz siebie dzięki podróżom. Jeśli po głowie chodzi ci daleki wyjazd, to koniecznie zajmij się jego organizowaniem. Twoja przyszłość dzięki niemu może się całkowicie zmienić. Lepiej nie siedzieć na miejscu i nie rozmyślać o przykrych rzeczach, bo pewna osoba może namieszać w twoim związku albo popsuć ci coś w pracy. W trudnych sytuacjach nie zostaniesz sam, możesz liczyć na bliskich.
STRZELEC (23.11-21.12)

STRZELEC (23.11-21.12)

Warto żebyś lepiej zadbał o rodzinę, bo w trudnej sytuacji, jaka może się zdarzyć, stanie za tobą murem. Wspomoże także, jeśli trzeba będzie przekazać jakieś pieniądze. Przed tobą kilka miłych zdarzeń, szczególnie zabawnych rozmów z przyjaciółmi. Dzięki szczerości i żartom lepiej się poczujesz, a czyjeś poglądy na temat życiowych powinności dadzą ci do myślenia i czegoś ważnego nauczą.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Oddasz się wakacyjnym przyjemnościom. Nawet jeśli będziesz musiał zostać w pracy, to zorganizujesz sobie relaksacyjne popołudnia i wieczory. Częściej będziesz wychodził i rozmawiał ze znajomymi, a może nawet zajmiesz się jakąś sportową aktywnością. Ci, którzy mają teraz trochę wolnego, nauczą się czegoś nowego, czego wcześniej się obawiali. Na przykład zaczną pływać lub zaszaleją i skoczą na bungie.
WODNIK (21.01-18.02)

WODNIK (21.01-18.02)

Jeśli kochasz swoją drugą połówkę, to zabierz ją gdzieś, a wasze uczucie odżyje. Samotni odzyskają wiarę w siebie i zaczną lepiej funkcjonować w codziennym życiu. Będzie się wam dobrze powodziło, łatwiej poradzicie sobie z opłacaniem zaległości i rachunków. Dostaniesz zaproszenie na wykwintną kolację albo na grilla, pamiętaj jednak, że trzeba się zrewanżować, aby znajomość była podtrzymywana. Przed tobą udane wakacje.
RYBY (19.02-20.03)

RYBY (19.02-20.03)

Jesteś teraz trochę podenerwowany i masz skłonności do czepiania się o drobiazgi. Niepotrzebnie, bo to nie sprzyja ani tobie, ani otoczeniu. Tobie może się podnieść ciśnienie, a twoi bliscy pouciekają i zostawią cię samego na wakacje. Wyluzuj się i nie wypominaj ludziom ich grzeszków. Sam pewnie masz ich jeszcze więcej. Przestań żartować z wad przyjaciół, bo i ty bez nich nie jesteś. Warto zająć się jakąś pasją albo częściej wychodzić na spacer.