JUŻ W KIOSKU

Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22 14:06:36

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.

For. Akro Star/FB

W zawodach uczestniczyła piątka akrobatów ze szkoły w Starachowicach: Gabriela Długosz, Lena Głowacka, Joanna Piętak i Dawid Venter. Medale wywalczyły dziewczęta: Gabriela - srebro, a Lena - brąz w Skokach na Ścieżce kl. III kobiet, zaś Aleksandra Pokrywka zdobyła brązowy medal w Skokach na Podwójnej Mini Trampolinie kl. III Kobiet.

- Joanna Piętak wykonała swoje układy i program treningowy w klasie młodzieżowej - wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku . Ostatecznie uplasowała się na piętnastym miejscu w Skokach na Ścieżce i na dwudziestym drugim w PMT - mówi Anna Chruścielewska z Akro Star dodając, że Dawid Venter swój występ zakończył na dziesiątym miejscu w klasie III Mężczyzn w Skokach na PMT i piątej lokacie w Klasie III Mężczyzn w Skokach na Ścieżce.

Do zawodów młodych akrobatów przygotowywali trenerzy: Valentyn Harkavyi i Anton Novikov.

- W tym roku realizacja szkolenia i udział naszych podopiecznych we współzawodnictwie sportowym wspierane są przez Miasto i Gminę Starachowice, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyską Federację Sportu, dzięki temu możemy godnie reprezentować miasto Starachowice i Województwo Świętokrzyskie na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Za to wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu swoim, zawodników a także ich rodziców oraz opiekunów, którzy zawsze są, zawsze wspierają, dbają o wszystko i w ciężkich chwilach się nie poddają - dodała A. Chruścielewska dziękując także konkurentom za sportową rywalizację w duchu fair play.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Biegali po górach

2024-04-28

Biegali po górach

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne. 
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Trzy punkty dla Staru

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie. 
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii. 
Zagrają dla Marysi i Adasia

2024-03-14

Zagrają dla Marysi i Adasia

Już 23. marca br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach dwanaście drużyn spotka się na siatkarskich parkietach, by pomóc Marysi i Adasiowi - dzielnym małym wojownikom, walczącym o powrót do zdrowia i sprawności. 
Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

2024-03-11

Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

Świetnie rozpoczął się marzec dla Mariana Moconia, który na początku miesiąca wygrał Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów w kat. 70 plus, jaki odbył się w Stalowej Woli.