JUŻ W KIOSKU

Trzy punkty dla STAR-u

2023-08-20 18:51:56

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Trzy ligowe punkty zapisali na swoim koncie zawodnicy STAR-u Starachowice po meczu z Siarką Tarnobrzeg, jaki odbył się 19. sierpnia br. w ramach 3. kolejki III ligi gr. 4.

fot. Marcin Słoka

Na pierwszą i, jak się później okazało, ostatnią bramkę w spotkaniu kibice czekali do 46. min. Wtedy do siatki gości trafił Michał Wcisło, dając prowadzenie naszej ekipie, które utrzymało się już do końca rozgrywek. Mimo że drużyna z Tarnobrzega tworzyła bardzo dużo okazji do tego, aby wynik spotkania zmienić na korzystny dla siebie, to bramkarz Zielono-Czarnych Paweł Lipiec znakomicie wyczuwał intencje przeciwnika i zachował czyste konto. STAR cieszył się więc z ligowych punktów wywalczonych w Ożarowie, a teraz przygotowuje się do wyjazdowego spotkania z Czarnymi Połaniec, które już 23. sierpnia br. o godz. 18.00. 

STAR: Lipiec - Majdanewycz (62' Styczyński ), Jagiełło, Bracik, Stefański (83' Zając), Puton, Duda, Wcisło, Handzlik (62' Mikos), Kot (62' Ambrozik), Śliwiński (75' Palonek). Trener: Tadeusz Krawiec.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Święto biegaczy z całej Polski

2023-09-24

Święto biegaczy z całej Polski

Biegacze z LKB "Rudnik" zdobyli pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Biegach Górskich, które odbyły się 17. września br. w Krynkach. Wywalczyli aż siedem medali w klasyfikacji generalnej. 
Nordic Walking łączy pokolenia

2023-09-18

Nordic Walking łączy pokolenia

Nordic Walking nie słabnie na popularności, wręcz przeciwnie. Ta forma aktywności zyskuje coraz to więcej fanów, a można było się o tym przekonać w minioną niedzielę (17. bm.), obserwując i kibicując uczestnikom marszu ph.: "Kije na dwie mile". 
Punkty dla STAR-u

2023-09-17

Punkty dla STAR-u

Garbarnia Kraków była rywalem ekipy trenera Tadeusza Krawca w zwycięskim dla Zielono-Czarnych, jak się później okazało meczu w ramach 8. kolejki III ligi gr. 4, jaki rozegrano w miniony weekend w Ożarowie. 
Dwa medale Mai Peryt

2023-09-05

Dwa medale Mai Peryt

Powodów do radości nie zabrakło zawodniczce Juventy Cerrad Starachowice podczas 26. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Białymstoku, skąd wróciła z dwoma medalami. 
Triumf Mariana Moconia

2023-09-03

Triumf Mariana Moconia

Tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym PZT rangi II - Memoriale Bogdana Gajewskiego. Pan Marian wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 70 plus. 

2023-09-03

"Huntersi" na czele

Drużyna Hoe Hunters - triumfatorem Wakacyjnego Grand Prix w Koszykówce. Ostatni turniej z cyklu, podczas którego rozstrzygnęły się losy zespołów rywalizujących (oczywiście w duchu fair play) o zwycięstwo odbył się 29. sierpnia br. 
Zwycięstwo w stolicy województwa

2023-09-03

Zwycięstwo w stolicy województwa

Trzy cenne punkty przywieźli z Kielc podopieczni trenera Piotra Dudka z Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice, którzy w miniony weekend rozegrali mecz ligowy z Koroną III Kielce. 

2023-09-03

"Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz"

Tak o spotkaniu ze Starem Starachowice, rozegranym w ramach 6. kolejki 3. ligi gr. 4 mówił na konferencji pomeczowej trener sobotniego rywala starachowiczan, Dariusz Liana. Podopieczni szkoleniowca Karpat Krosno musieli w minioną sobotę uznać wyższość przeciwnika.
Nocne Zawody Gruntowe

2023-08-27

Nocne Zawody Gruntowe

Trzydziestu wędkarzy wzięło udział w rywalizacji o puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.
Siatkarski turniej mixtów

2023-08-27

Siatkarski turniej mixtów

Dziesięć par rywalizowało  w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii mikstów, jaki odbył się 15. sierpnia na "Lubiance". Najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek.