Sukcesy w noworocznym turnieju

2024-01-15 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Trzynaścioro podopiecznych szkoły Akro Star wzięło udział w Noworocznym Turnieju Akrobatyki - TUMBLING TIME, jaki odbył się w miniony weekend w Łącku. Młodzi akrobaci zdobyli w sumie jedenaście medali.

W turnieju organizowanym przez Fundację Sportu Wyczynowego uczestniczyła w sumie setka zawodników i zawodniczek z całego kraju. Reprezentacja Akro Star wywalczyła w sumie jedenaście medali, w tym aż pięć złotych, które trafiły do: Aleksandry Pokrywki (Klasa III Kobiet), Heleny Kaczmarzyk (Pierwszy Krok Kobiet), Anny Kaczmarzyk (Klasa III Kobiet OPEN), Łukasza Mazura (Pierwszy Krok Mężczyzn) oraz Dawida Ventera (Klasa III Mężczyzn). Srebrne krążki wywalczyli zaś: Gabriela Długosz (Klasa III Kobiet), Joanna Piętak (Klasa Młodzieżowa Kobiet), Zuzanna Maj (Pierwszy Krok Kobiet), Maja Piętak (Klasa III Kobiet OPEN) i Anton Novikov (Klasa Mistrzostwa Mężczyzn OPEN). Brązowy medal wywalczyła zaś Hanna Stepaniuk w kategorii Pierwszy Krok Kobiet. Tuż poza podium znalazły się natomiast: Lena Głowacka i Amelia Sekuła, które zajęły odpowiednio: czwarte i piąte miejsce w kat. Klasa III Kobiet.

- Gratulujemy organizatorom, wszystkim startującym dzieciom, rodzicom i trenerom . Jesteśmy z was bardzo dumni, razem idziemy po coś więcej... Wracamy do domów w szampańskich nastrojach z szerokimi uśmiechami. Zwarci i gotowi do dalszej pracy, żeby nastroje były jeszcze lepsze, bez zbędnych słów - powiedziała po turnieju Anna Chruścielewska z Akro Star.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Biegali po górach

2024-04-28

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend.
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty".
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne.
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie.
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii.