JUŻ W KIOSKU

Strzelecki festiwal w Daleszycach

2022-05-29 12:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Drużyna Staru Starachowice w minioną sobotę (28 bm.) rozegrała kolejne spotkanie w ramach rundy rewanżowej Hummel IV ligi. Tym razem przeciwnikiem był Spartakus Daleszyce.

źródło: Star Starachowice/FB

Podopieczni trenera Tadeusza Krawca w sobotnie popołudnie gościli w Daleszycach, gdzie mierzyli się z tamtejszym Spartakusem. Kolejny mecz z rzędu nie dali szans przeciwnikom, raz po raz trafiając do bramki gospodarzy. W wyjściowej "jedenastce" na to spotkanie znaleźli się: Konrad Zacharski, Bartosz Gębura, Mateusz Jagiełło, Maciej Styczyński, Patryk Kosztowniak, Artur Dumaniuk, Jakub Nowocień, Piotr Mikos, Piotr Stefański, Włodzimierz Puton i Wiktor Chomczenko. Wśród rezerwowych nie zabrakło Huberta Banacha, Karola Malca, Macieja Moskwy, Michała Kozakiewicza, Marcina Kaczmarka, Karola Kopcia i Bartosza Szydłowskiego. Strzelecki festiwal w 3. minucie spotkania rozpoczął Wiktor Chomczenko, który bramkarza z Daleszyc pokonał jeszcze w 42. min. Na listę strzelców wpisali się również: Włodzimierz Puton (13'), Piotr Mikos (19'), Mateusz Jagiełło (40') oraz Bartosz Szydłowski, który zdobył dwie bramki. Spartakusowi udało się zdobyć honorowe trafienie, a mecz zakończył się wygraną Staru 7:1. Brawo Panowie!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".
Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.
Akademicy z pucharem

2022-10-25

Akademicy z pucharem

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".