JUŻ W KIOSKU

Udany rewanż Siarki

2024-03-10 14:14:43

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Siarka Tarnobrzeg była przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 20. kolejki III ligi gr. 4. Niestety, Zielono-Czarni przegrali spotkanie i trzy punkty zostały u gospodarzy, którzy wyrównali ze starachowiczanami rachunki za wynik w rundzie jesiennej. 

fot. BAZA Foto Sport

Kibice w sobotnim (9.03.br.) nie zobaczyli zbyt wielu bramek. Jedyna, jaka padła, to ta zdobyta przez Japończyka Kosei Iwao, który w 41. minucie wykorzystał podyktowany przez sędziego rzut karny. W drugiej odsłonie nadrobić straty próbowali zawodnicy ze Starachowic. Najpierw Sławomir Duda, zaś w 59. minucie swoją szansę miał Michał Wcisło, jednak i jemu także nie udało się wyrównać. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zawodników z Tarnobrzega, którzy do swojego konta dopisali ważne ligowe punkty. 

- Myślę, że pierwsza połowa za bardzo nas zdominowała. Uważam, że potrafimy lepiej grać w piłkę, potrafimy być bardziej mobilni, lepiej utrzymywać się przy piłce. Prostymi stratami nakręcaliśmy Siarkę, która budowała akcje - powiedział po spotkaniu trener Tadeusz Krawiec. - Siarka dowiozła ten rezultat, my wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać, ale wygrywa ten, kto zdobywa bramki - podsumował szkoleniowiec. 

STAR: Lipiec - Majdanewycz (61' Ambrozik), Jagiełło, Bracik, Stefański, Duda (61' Handzlik), Kośmider (61' Szynka), Puton (70' Cukrowski), Wcisło, Głaz, Śliwiński (70' Stanisławski). Trener: Tadeusz Krawiec.

Kolejny mecz zaplanowany jest na sobotę, 16. bm. o godz. 15.00 w Ożarowie, a przeciwnikiem Staru będzie zespół Czarnych Połaniec. 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne. 
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Trzy punkty dla Staru

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie. 
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii. 
Zagrają dla Marysi i Adasia

2024-03-14

Zagrają dla Marysi i Adasia

Już 23. marca br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach dwanaście drużyn spotka się na siatkarskich parkietach, by pomóc Marysi i Adasiowi - dzielnym małym wojownikom, walczącym o powrót do zdrowia i sprawności. 
Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

2024-03-11

Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

Świetnie rozpoczął się marzec dla Mariana Moconia, który na początku miesiąca wygrał Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów w kat. 70 plus, jaki odbył się w Stalowej Woli. 
Pierwsze starty po feryjnej przerwie

2024-03-05

Pierwsze starty po feryjnej przerwie

Po feryjnej przerwie w startach młodzi zawodnicy Akro Star udali się do miejscowości Klucze, gdzie z powodzeniem wystartowali w turnieju Korona Cup. Przywieźli mnóstwo medali, a najmłodsi "zaliczali" udane debiuty. 
Pomagają chorej Mai

2024-03-04

Pomagają chorej Mai

Ponad 170 zawodniczek i zawodników z całej Polski, blisko 9 godzin rywalizacji na siatkarskim parkiecie Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach, a wszystko po to by pomóc siedmioletniej Mai Gałek, zmagającej się z dziecięcym porażeniem mózgowym.