JUŻ W KIOSKU

Remis na wagę awansu!

2021-11-15 12:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Juniorzy Starsi AP Star/Juventy Starachowice z awansem do ligi makroregionalnej!

fot. Arkadiusz Młodawski

Pierwszy mecz barażowy o awans z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podopieczni trenerów: Dariusza Kasprzyka i Adriana Sobczyńskiego wygrali 4:2. Na listę strzelców wpisali się wówczas: Piotr Jastrząb i Paweł Mikos, którzy dwukrotnie pokonywali bramkarza przeciwników. Spotkanie rewanżowe w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończyło się remisem 1:1. Ostatecznie to nasz zespół awansował do "makroregionu". Radości nie ukrywali sami zawodnicy, ale także trenerzy, którzy podkreślali, że spotkanie rewanżowe do łatwych nie należało.

- To sukces nas wszystkich. Zawodników, trenerów i klubu. Dla mnie, jako trenera to kolejny awans do rozgrywek ogólnopolskich. Myślę, że spokojna i systematyczna praca przyniosła efekty. Staramy się rozwijać tych chłopców i wprowadzać ich na wyższy poziom. Osobiście mam dużą satysfakcję z awansu tych chłopaków. Z większością z nich pracuję od kilku lat i wiem ile było z ich strony pracy i poświęcenia by osiągnąć sukces. Chciałbym też powiedzieć wszystkim zawodnikom, którzy dziś nie grali bądź nie zmieścili się do kadry meczowej, że każdy z Was dołożył cegiełkę do tego awansu i jest to Wasz sukces. Teraz cieszymy się z awansu, ale już niebawem musimy pomyśleć o przygotowaniach do wiosennych rozgrywek by pokazać się w nich z jak najlepszej strony. Wielkie brawa, panowie - podsumował D. Kasprzyk.

W Ostrowcu Św. zagrali: Duda, Jastrząb, Pomorski, Brzozowski, Pisarski Filip, Jagiełło, Mikos, Rożek, Ostrowski, Zając, Hamera, Młodawski, Gożdzik, Bator, Miernik, Nowak, Kopacz, Półtorak.

Gratulujemy!

 

kas
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Powietrzne akrobacje na medal!

2021-12-07

Powietrzne akrobacje na medal!

Osiemnaście medali zdobyły w sumie reprezentantki Przestrzeni Lotu podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Powietrzu Strefy Wysokich Lotów, jakie odbyły się w Lublinie.
Star zagra dla Patryka

2021-12-05

Star zagra dla Patryka

Mnóstwo piłkarskich emocji czeka kibiców, którzy 19. grudnia br. śledzić będą zmagania w ramach Turnieju z Okazji 95-lecia SKS Star Starachowice, któremu towarzyszyć będzie hasło "Gramy dla Patryka". O co chodzi?
Ważne informacje dla wszystkich kibiców Staru. Przygotowania do rundy ruszają w styczniu.

2021-11-30

Ważne informacje dla wszystkich kibiców Staru. Przygotowania do rundy ruszają w styczniu.

Znamy już terminy meczów towarzyskich, jakie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 rozegrają piłkarze Staru Starachowice. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 22 stycznia 2022 r.
Akademicy z medalami!

2021-11-29

Akademicy z medalami!

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice ze srebrnymi medalami wrócili z tegorocznego Turnieju Smoka w Krakowie.
Srebrny Mocoń!

2021-11-30

Srebrny Mocoń!

Udany start w turnieju Senior CUP w Stalowej Woli "zaliczył" Marian Mocoń. W kategorii 65 plus zajął drugie miejsce.
Szachowe Grand Prix trwa

2021-11-28

Szachowe Grand Prix trwa

Do historii przeszedł już drugi turniej w ramach cyklu XIV Szachowe Grand Prix Starachowic, którego organizatorami są: Starachowicki Klub Szachowy Gambit oraz Hotel Senator. 
Nasi siatkarze górą!

2021-11-28

Nasi siatkarze górą!

Drużyna Ceraadu SMS Starachowice rozegrała kolejny mecz w ramach rozgrywek III ligi świętokrzyskiej i pokonała drużynę Forum Skarżysko-Kamienna.
Wyróżnienie dla Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik

2021-11-24

Wyróżnienie dla Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik"

Zawsze cieszy fakt, gdy lokalne instytucje, kluby, stowarzyszenia są doceniane na szerszym forum. Ostatnio takie wyróżnienie spotkało Ludowy Klub Biegacza „Rudnik."
Biegali dla Niepodległej

2021-11-15

Biegali dla Niepodległej

259 uczestników wzięło udział w tegorocznym Biegu Niepodległości, jaki odbył się w Starachowicach w dzień tego ważnego święta. Zorganizowali go: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice.