Medale dla Wikingów!

2022-09-16 19:00:56

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Sukcesem dla zawodników KS Wiking Starachowice zakończyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Klasycznym, jakie odbyły się w Będzinie. Nasi sportowcy stawali na podium zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

Drużynowo "Wikingowie" zajęli pierwsze miejsce w kategorii juniorek do lat 18 i dugą lokatę w kat. seniorów. Indywidualnie wywalczyli w sumie dwanaście medali. Złote zdobyli: Wiktoria Dankowska, która startowała w kat. juniorek do lat 18 w kategorii wagowej 57 kg, Beata Ulewińska (juniorki do lat 18, ka. wag. 84 kg), Kamila Jarosińska (juniorki do lat 18, kat. wag. +84 kg), Wiktoria Sieczka (juniorki do lat 20, kat. wag. 84 kg), Jakub Golianek (juniorzy do lat 16, kat. wag. 83 kg), Szymon Grzelak (juniorzy do tal 20, kat. wag. 105 kg) i Mariusz Grotkowski (seniorzy, kat. wag. 66 kg). Srebrne krążki wywalczyli: Martyna Sulima, która startowała w lategorii juniorek do 23 lat i w kategorii wagowej 63 kg, Jakub Golianek (open juniorzy do 16 lat), Bartłomiej Stania (seniorzy, kat. wag. 59 kg), Krzysztof Szlachetka (seniorzy, kat. 83 kg) oraz Michał Gołuch (seniorzy, kat wag. 120 kg). Brązowe medale zaś przypadły w udziale: Klaudii Maciąg (seniorki, kat. wag. 57 kg) i Gabrielowi Rysiowi (juniorzy do lat 18, kat. wag. 93 kg). W mistrzostwach startowali także: Julia Dziwosz (IV miejsce), Paulina Pajączkowska (VII) miejsce, Szymon Kwiecień (IV miejsce) oraz Mateusz Dobies (VII miejsce).

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Siatkarki na podium!

2022-10-04

Na piątkę zaliczyły sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu siatkarki LENECO Starachowice, które na turnieju w Skarżysku-Kamiennej wywalczyły brązowy medal.
Koszykarskie zmagania o puchar

2022-10-03

Cztery drużyny wzięły udział w I Turnieju o Puchar firmy Perfopol, zorganizowanym przez Klub Sportowy BASKET Starachowice we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach.
Ze Staszowa wrócili z cennymi punktami!

2022-10-02

To nie był łatwy mecz. Mimo to drużyna pod wodzą trenera Tadeusza Krawca zanotowała dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem, w Staszowie, Zielono-Czarni pokonali tamtejszą Pogoń.

2022-09-27

"Życiówka" w Lublinie

Zofia Dróżdż z Juventy Cerrad Starachowice podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Lublinie poprawiła swój rekord życiowy na dystansie 1000 m w biegu z przeszkodami. Uzyskała czas lepszy o... 17 sekund!
Siatkarskie wicemistrzostwo województwa!

2022-09-26

Znakomicie spisali się uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Siatkówce Plażowej, jakie odbyły się w Połańcu.
Biegowe sukcesy uczniów

2022-09-25

Biegowe sukcesy uczniów "dziesiątki"

Dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Starachowicach wywalczyły miejsca na podium podczas Mistrzostw Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Sparta bez szans, STAR

2022-09-18

Sparta bez szans, STAR "na zero z tyłu"

Bardzo dobra passa podopiecznych trenera Tadeusza Krawca odbija się szerokim echem zarówno w środowiskach piłkarskich jak i lokalnych mediach. W minioną sobotę, w ramach 8. kolejki Hummel IV ligi zawodnicy podejmowali u siebie Spartę Kazimierza Wielka, a przebieg i wynik spotkania tylko potwierdziły formę Zielono-Czarnych.
Sukces naszych koszykarzy

2022-09-18

Młodzi adpeci koszykówki ze starachowickiego klubu BASKET wywalczyli drugie miejsce podczas II Świętokrzyskiej Olimpiady Młodzieży Kielce 2022.
Zwycięstwo i rekordy życiowe

2022-09-17

Świetnie zaprezentowały się zawodniczki Juventy Cerrad Starachowice w Gliwicach, gdzie Maja Peryt stanęła na najwyższym stopniu podium, a kilka zawodniczek ustanowiło nowe rekordy życiowe.
Akademicy na podium!

2022-09-17

Drugie miejsce w Turnieju o Puchar Fimy STAR San Duo zajęli podopieczni trenera Kacpra Raka z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice (r. 2013), który występowali w roli gospodarzy rozgrywek, w których udział wzięło w sumie osiem zespołów.