Liga okręgowa i Klasa B

2011-12-05 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

GKS Rudki pierwszą część sezonu zakończył pewnym zwycięstwem. Natomiast będąca w czołówce B klasy pawłowska Arka przegrała 1:3.

*GKS Rudki – Lechia Strawczyn 2:0 (2:0). Bramki: 1:0 Jaros (21), 2:0 D. Kowalski (30).

Rudki: Rafalski – Łebek, Ł. Kowalski, Bassa, Gawlik, Kosmala, Wojciechowski, Borowiec (80. Brzozowski), D. Kowalski (70. Graczak), Jaros, Wójcik (65. Gąsior). Trener: Łukasz Kowalski.

Miłym akcentem zakończyli rundę jesienną piłkarze GKS Rudki. Już w pierwszej połowie ligowej potyczki z Lechią Strawczyn zapewnili sobie trzy punkty. Wynik spotkania otworzył Mariusz Jaros, a niedługo później prowadzenie podwyższył Dariusz Kowalski.

16. Koprzywianka Koprzywnica 15 2 10-72

*Marol Jacentów – Arka Pawłów 1:3 (1:1).

Bramka: 0:1 Loranty (8).

Miłe złego początki miała ligowa potyczka Arki Pawłów w Jacentowie. Już od 8. Minuty, po bramce Piotra Lorantego, podopieczni trenera Koprowskiego prowadzili, ale później było już tylko gorzej. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie dołożyli dwa kolejne trafienia.

2024-04-28

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend.
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty".
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne.
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie.
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii.