JUŻ W KIOSKU

Huczne zakończenie sezonu. Były puchary, statuetki i dobra muzyka.

2021-07-17 11:20:37

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Z wielką pompą zakończyli sezon piłkarze Starachowickiej Ligi Orlikowej Tarcopol. W miniony piątek, 16 bm. w starachowickim amfiteatrze odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek, wręczono puchary i statuetki, nie zabrakło także dużej dawki dobrej muzyki. Oj, działo się!

O punkty i tytuł Mistrza Ligi piłkarze amatorzy rywalizowali w każdą sobotę na "Orliku". Najwięcej zgromadziła ich na koncie drużyna FC Chilli Starachowice i to właśnie popularnym "Papryczkom" przypadł ten zaszczytny tytuł. Ponadto statuetka Najlepszego Bramkarza Ligi trafiła do Mateusza Lipińskiego, który jest jednym z najbardziej charyzmatycznych zawoników "Chilli". Drugie miejsce zajęły starachowickie Lwy, a trzecie - FKS Łazy Old Boys. Warto dodać, że drugą statuetkę - dla Najlepszego Napastnika i Asystenta Ligi - otrzymał "oldboy" Karol Roman. Zawodnik mimo kontuzji, jakiej nabawił się w ostatnim meczu, dzielnie kroczył na scenę, w "akompaniamencie" owacji publiczności. Warto dodać, że zarówno drużyna FC Chilli, jak i Lwy oraz FKS Łazy Old Boys wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Piłce 6-osobowej. Czwarta lokata przypadła w udziale Piraniom Mirów, a piąte miejsce zajęły starachowickie Wilki. Jak się okazało, nasze "Wilki" mogą pochwalić się nie tylko talentem piłkarskim, bowiem w roli prowadzącego uroczystość świetnie spisał się Bartek Stępień, któremu towarzyszyła partnerka Natalia Macios. Podsumowanie sezonu uświetniły występy muzyczne. Na scenie zaprezentowały się: Karolina Grudzień i Weronika Gmurowska, a gwiazdą wieczru była Paula "Curly" Kucharska, która swoim głosem, ale i strojem i charakterystyczną fryzurą  zachwyciła publiczność. Widzowie bawili się doskonale, a piłkarze już szykują się do kolejnego sezonu rozgrywek. Czy znajdzie się ktoś, kto "zagrozi" Papryczkom?

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Star znów wygrywa!

2021-07-21

Star znów wygrywa!

Drużyna Staru Starachowice,w minioną środę (21 bm.) rozegrała drugi z sześciu sparingów zaplanowanych w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu Świętokrzyskiej IV Ligi. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Orły Wierzbica.
Kiedy i z kim zagrają

2021-07-18

Kiedy i z kim zagrają "zielono-czarni"?

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz nadchodzącego sezonu Świętokrzyskiej IV Ligi. Wiemy już, kiedy i z kim zagrają "zielono-czarni". 
Szachista na medal

2021-07-16

Szachista na medal

Bartosz Przesłański z klasy 7 D Szkoły Podstawowej nr 10 w Starachowicach zajął II miejsce w turnieju I Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.
Uroczyście zakończą pierwszy sezon

2021-07-15

Uroczyście zakończą pierwszy sezon

 Piłkarze amatorzy, którzy w ramach rywalizacji o mistrzostwo Starachowickiej Ligi Orlikowej zakończyli sezon. Uroczystości z tej okazji odbędą się już dziś po południu. Będzie się działo!  
Wypływali nagrody i medale

2021-07-15

Wypływali nagrody i medale

Blisko 30 zawodników wzięło udział w Starachowickim Maratonie Pływackim, jaki odbył się w minioną sobotę, 10 bm. na "Piachach".
Nowe twarze w Starze

2021-07-15

Nowe twarze w Starze

Zgodnie z zapowiedziami piłkarze Staru Starachowice, pod wodzą Tadeusza Krawca wznowili wczoraj (14 bm.) treningi. Wśród 30-osobowej grupy trenujących nie zabrakło nowych twarzy.      
Sprawdź swoją formę!

2021-07-09

Sprawdź swoją formę!

Już w najbliższą niedzielę (11 bm.) na Stadionie Miejskim w Starachowicach śmiałkowie będą mogli sprawdzić swoją wytrzymałość, uczestnicząc w 4. Starachowickim Teście Coopera. Nie zabraknie również sportowych atrakcji dla dzieci.
Szarfowe akrobacje na medal!

2021-07-07

Szarfowe akrobacje na medal!

20 złotych, 12 srebrnych i 4 brązowe medale, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Pniewach zdobyli w sumie akrobaci z Klubu Sportowego "Przestrzeń Lotu", jaki na terenie naszego miasta działa od września 2020 r.
Niepokonane

2021-07-04

Niepokonane "Papryczki" z mistrzowskim tytułem!

FC Chilli mistrzem Starachowickiej Ligi Orlikowej. Po X kolejce, rozegranej w minioną sobotę i obfitującej w wiele zaskakujących zdarzeń i momentów nie zagrozi im już żadna drużyna. Co działo się na murawie?