JUŻ W KIOSKU

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /lokalnainfo/htm/sys/boki/LinkiZ.php on line 45

Starachowiczanin w "Stylowych rewolucjach Goka"

2014-09-01 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Były starachowicki bokser, znany ze swych popisów z grupą Guardian Angels (polskich chipindelsów) czy epizodów z Kac Wawy, Boksera i Barw Szczęścia, wystąpi w najnowszej TVN-owskiej produkcji z udziałem największego modowego mentora Brytyjek - Goka Wana, który ma zmieniać Polki. Co takiego będzie robił tam Jakub Surdy?

Gok Wan jest prawdopodobnie najbardziej znanym stylistą w Wielkiej Brytanii. Swą sławę zawdzięcza programowi „Gok`s Style Secrets”, w którym poddaje kobiety całkowitym metamorfozom. Dzięki ludzkiemu podejściu do mody, zjednuje sobie szybko sympatię, zwłaszcza że skupia się głównie na emocjonalnej sferze życia, pomagając uczestniczkom programu znaleźć odpowiedniego partnera, ucząc je sztuki flirtu i doprowadzając do wewnętrznych przemian. Tym pragmatycznym podejściem do mody zdobył sobie serca tysięcy Brytyjek, które upatrują w nim szansy na zmianę życia i to samo zaczął już robić w Polsce, w TVN, gdzie emitowane już były programy z jego udziałem, m.in. „Jak dobrze wyglądać nago”, „Czary mary Goka” czy „Kuchnia chińska według Goka”, a także dokument „Gok Wan. Byłem gruby”, opowiadający o tym, jak się odchudzał.

W Polsce był już kilka razy, na eventach organizowanych przez centra handlowe. TVN Style będzie jednak pierwszym kanałem poza Wielką Brytanią, który zrealizuje program z tym guru mody. W programie „Stylowe rewolucje Goka” wystąpią kobiety, które mają problemy ze znalezieniem partnera, dla których Gok pełnić ma rolę stylisty, swata i nauczyciela sztuki flirtu. Pod jego okiem bohaterki przejdą przemianę, nie tylko zewnętrzną, ale także duchową. Mają zyskać pewność siebie i umiejętności, dzięki którym pozbędą się kompleksów i będą miały większą szansę odnaleźć miłość. Część już zyskała, bo projekt jest w trakcie realizacji, a uczestniczył w nim m.in. starachowicki eks bokser, kojarzony dziś głównie z tańcem erotycznym w grupie Guardian Angels, ale też epizodów w „Kac Wawie”, „Bokserze”, „M jak miłość” czy w „Barwach szczęścia”. Jakub Surdy, który w programach typu talent show gościł dwa razy, najpierw jako BadBoy (Mam talent), gdy razem z innymi zrzucił „gatki” przed jurorami, a potem jako aniołek z Guardian Angels („Tylko taniec. Got to dance”). Mało brakowało, a dostałby się do najnowszej edycji Top Model. Zaliczył bowiem precasting i pewnie zaszedłby dalej, gdyby nie... wiek, który przeszkadzał jedynie Marcinowi Tyszce, uważanemu przez widzów za najsurowszego z jurorów.

- Miałem 33 numer na 50 osób, które dostały się z całej Warszawy - opowiada nam Kuba, który dobrze ocenia swój start, mimo krytycznych uwag odnośnie wieku.

Wcześniej można go było także zobaczyć w reklamie jednego z popularnych polskich browarów, a już jesienią pojawi się także u Goka. Właśnie zakończył zdjęcia do jednego z odcinków, które były kręcone w warszawskiej restauracji, mieszczącej się w zabytkowym Pałacu Konstantego Zamoyskiego. Co dokładnie tam robił?

- Byłem prezenterem dla kobiety, która przeszła rewolucję - zdradził nam Kuba, który był z nią na randce i zjadł romantyczną kolację. Miał też okazję poznać osobiście Goka.

- Jest przesympatycznym i zabawnym człowiekiem. Praca z nim to sama przyjemność - uważa Kuba.

Zdjęcia kręcono 30 lipca br.. Będzie to ostatni finałowy odcinek rewolucji Goka, jak zdradził nam starachowiczanin, który dostał się tam dzięki agencji filmowej Stars, z którą współpracuje od dawna. W dużej mierze zawdzięcza to jednak sobie, bo kandydatów było zdecydowanie więcej, ale to właśnie jego wybrali.

- Spędziłem na planie jeden dzień, dokładnie jakieś około siedmiu godzin. Dziewczyna z rewolucji okazała się wspaniałą i piękną kobietą. Bardzo dobrze nam się rozmawiało... - zapewnił nas Kuba, który nie chce na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów. Udało nam się jedynie dowiedzieć, że tajemnicza blondynka miała na imię Ania. O tym, jak wyglądała ich randka i jak przebiegała metamorfoza, można się będzie przekonać w jednym z wrześniowym odcinków „Stylowych rewolucji Goka”.

(An)

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Policjant ze Starachowic wśród najlepszych dzielnicowych

2024-06-21

Policjant ze Starachowic wśród najlepszych dzielnicowych

Aspirat sztabowy Adam Ślawski z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zajął drugie miejsce na liście najlepszych kierowników rewiru dzielnicowych województwa świętokrzyskiego w ramach konkursu, zorganizowanego przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.
Walczyli o tytuł

2024-06-21

Walczyli o tytuł "Najtwardszego Strażaka"

Druhowie: Hubert Celuch z OSP Osiny i Marcin Karwacki z OSP na starachowickim osiedlu Michałów wystartowali w zawodach Toughest Firefighter w Opolu. Walczyli o tytuł "Najtwardszego Strażaka". 
Już sześć

2024-06-21

Już sześć "Starusiów" w przestrzeni miasta

 Kilka tygodni temu na terenie miasta ustawiono małe modele kultowych samochodów marki star produkowanych w dawnej Fabryce Samochodów Ciężarowych w Starachowicach. Obiekty, nazywane pieszczotliwie "Starusiami" to nowa forma promocji naszego miasta. Na początku było ich trzy, teraz przybyły trzy kolejne.   
Dzieje się !

2024-06-18

Dzieje się !

Ruszył długo wyczekiwany, zwłaszcza przez mieszkańców południowej części osiedla Michałów, remont ulicy Lenartowskiej. Remont obejmuje wymianę chodników i nawierzchni ulicy. 
UWAGA !!! NIE BĘDZIE WODY

2024-06-17

UWAGA !!! NIE BĘDZIE WODY

 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Starachowicach zawiadamia wszystkich odbiorców wody zamieszkałych w południowej części miasta Starachowice (ulice główne wraz z ulicami przyległymi: Kielecka, Nowowiejska, 6go Września, Jana Pawła II, Moniuszki, Żytnia, Podlesie, Miodowa, Łączna, Smugowa, Podlesie, Wrzosowa, Południowa, Jelenia, Myśliwska) oraz w Wąchocku (ul. Wygoda, Górna), że w dniu 18 czerwca w godz. 8:00 - 22:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku pracami na sieci wodociągowej – dot. budowy wiaduktu (generalny wykonawca Trakcja SA).
Wspaniały Jubileusz zasłużonych Małżeństw

2024-06-17

Wspaniały Jubileusz zasłużonych Małżeństw

Jubileusz 50. rocznicy ślubu to niezwykła data w życiu wszystkich małżeństw. Złoto jest tradycyjnym symbolem tego jubileuszu, reprezentującym cenną i trwałą naturę miłości, która trwa już 50 lat. To symbol siły, mądrości i bogactwa.
 Jednoczą siły przeciw płatnemu parkowaniu

2024-06-15

Jednoczą siły przeciw płatnemu parkowaniu

Grupa starachowiczan już raz ogłosiła publicznie, że nie zgadza się na propozycję miasta dotyczącą płatnej rezerwacji miejsc na dotąd ogólnie dostępnych parkingach przed blokami przy ulicach Reja, Kochanowskiego i Słonecznej. Na piątkowej sesji rady miejskiej ponowili swój protest przychodząc w licznej grupie na obrady, gdzie poparli ich radni opozycji prezydenckiej próbą przyjęcia rezolucji w tej sprawie. Prezydent Marek Materek argumentował, że płatne parkowanie to nie jego widzimisię, ale realizacja oczekiwań  społecznych. 
W krainie wilka

2024-06-13

W krainie wilka

Po raz piętnasty na terenie Archeoparku w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się Festyn Ekologiczny „Zaginiony świat naszej Ziemi”. Były to plenerowe zajęcia dla dzieci ze wszystkich publicznych i prywatnych placówek przedszkolnych oraz najmłodszych klas szkół podstawowych. W obecnej edycji motywem przewodnim było wilk. Uczestnicy przygotowali prace plastyczne zainspirowane tym tematem. 
 Uroczystości

2024-06-11

Uroczystości "Wykusowe" w tym roku pod znakiem okrągłych rocznic

Środowisko Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej „Ponury”- „Nurt” , Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Obwód Świętokrzyski zapraszają na doroczne Uroczystości Wykusowe związane z upamiętnieniem żołnierzy AK dowodzonych przez płk. Jana Piwnika ps. „Ponury” oraz mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego ps. „Nurt”.
Wygraj koszulkę Reprezentacji Polski w Konkursie Gazety Starachowickiej!

2024-06-10

Wygraj koszulkę Reprezentacji Polski w Konkursie Gazety Starachowickiej!

Gazeta Starachowicka zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej do udziału w ekscytującym konkursie, w którym można wygrać koszulkę reprezentacji Polski Nike 2024!  Konkurs, organizowany przez Gazetę Starachowicką, jest doskonałą okazją, by potwierdzić swoją ekspercką wiedzę o reprezentacji podczas Mistrzostw Europy 2024.