JUŻ W KIOSKU

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /lokalnainfo/htm/sys/boki/LinkiZ.php on line 45

Wysoka wygrana z Nidą

2023-03-20 10:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Drużyna STAR-u Starachowice w minioną sobotę podejmowała u siebie Nidę Pińczów. W spotkaniu
w ramach 20. kolejki Hummel IV ligi Zielono-Czarni odnotowali wysoką wygraną. 

fot. Marcin Słoka

Worek z bramkami rozwiązał już w 30. sekundzie meczu Przemysław Śliwiński, dając swojej drużynie prowadzenie. 22. minuta to bramka Michała Smolarczyka. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Drugą odsłonę sobotniej rywalizacji rozpoczął gol Piotra Mikosa (46. min.). Ten sam zawodnik podwyższył niedługo później na 4:0, a kropkę nad "i" postawił w 86. min. Bartosz Szydłowski, ustalając wynik spotkania na 5:0. Zadowolony z wyniku spotkania jest trener Zielono-Czarnych Tadeusz Krawiec, który w pomeczowym wywiadzie z Marcinem Słoką zaznaczył jednak, że w grze jego podopiecznych nieco zabrakło jakości, szczególnie w pierwszej połowie. 

 - Nie ma co wpadać w panikę. Wygraliśmy 5:0, trzeba się z tego cieszyć, dopisujemy do swojego konta trzy punkty. Teraz czeka nas kolejny wyjazd, w Kunowie będzie to mecz zdecydowanie o trudniejszym wymiarze gatunkowym - mówił trener zwracając uwagę na fakt, że kwiecień będzie dla piłkarzy dość intensywny, bowiem na kwiecień zaplanowano mecz z Neptunem Końskie, który ostatnimi czasy nie doszedł do skutku oraz spotkanie z Moravią Morawica w ramach Pucharu Polski. - Mam szeroką kadrę i nie ukrywam, że wielu zawodników czeka na swoją szansę, a ta rywalizacja jeszcze wzmocni myślę jakość naszej gry - dodał szkoleniowiec. 

STAR: Michał Nowak - Styczyński, Gębura, Jagiełło, Stefański, Mikos, Nowocień, Puton, Persona, Smolarczyk, Śliwiński.

Trener: Tadeusz Krawiec

Kolejne spotkanie Zielono-Czarni rozegrają 26. marca br. w Kunowie, a przeciwnikiem będzie tamtejsza Stal.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Grad złotych medali na turnieju w Kluczach

2024-06-10

Grad złotych medali na turnieju w Kluczach

Dziewięcioosobowa reprezentacja szkoły Akro Star uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach w Skokach Na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie "Korona Cup IV" w Kluczach. Wśród reprezentantów nie zabrakło także trenera Antona Novikova, który po raz kolejny nie miał sobie równych. 
800 schodów w 9 minut!

2024-06-10

800 schodów w 9 minut!

Druhowie: Hubert Celuch i Bartosz Jabłoński z powodzeniem uczestniczyli w 8. Biegu im. Stanisława Tyma i w pełnym umundurowaniu pokonali blisko 800 schodów, prowadzących na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Świetne wyniki w Mistrzostwach Województwa

2024-06-09

Świetne wyniki w Mistrzostwach Województwa

Dziesięć medali wywalczyli zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego LDK w Kielcach. Jednemu z nich udało się także ustanowić nowy rekord województwa.
Olimpijskie Nadzieje Mazowsza

2024-06-04

Olimpijskie Nadzieje Mazowsza

Zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wystartowali w Olimpijskich Nadziejach Mazowsza- Ogólnopolskim Mityngu U16 w Radomiu. Medale wywalczyło dwoje z nich. 
Sukcesy na najważniejszym turnieju

2024-06-03

Sukcesy na najważniejszym turnieju

Pierwsze miejsce drużynowo w Skokach na Ścieżce i drugą lokatę w klasyfikacji klubowej w Skokach na Podwójnej Mini Trampolinie wywalczyli podopieczni szkoły Akro Star w Wilkowicach, gdzie odbywały się najważniejsze zawody w Polskim Związku Gimnastycznym dla najmłodszych zawodników w wieku od 7 do 9 lat. 
Tytuł mistrza mają

2024-06-02

Tytuł mistrza mają "w kieszeni"

Trampkarze Starsi Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice na jedną kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie tytuł mistrza Świętokrzyskiej Ligi TS U-15. Gratulujemy!
Fenomenalne kolarskie widowisko

2024-05-28

Fenomenalne kolarskie widowisko

Ósma edycja Starachowickiej Strzały przeszła już do historii. W ostatnią niedzielę maja (26. bm.) na starcie wyścigu ze startu wspólnego na dwóch dystansach stanęło blisko 300 zawodników i zawodniczek na rowerach szosowych. 
Medale w Turnieju Pod Babią Górą

2024-05-27

Medale w Turnieju Pod Babią Górą

Reprezentacja Akro Star odnotowali świetne wyniki w Lanola.pl Turnieju Pod Babią Górą w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie II, jaki odbył się w Makowie Podhalańskim. 
Międzyszkolne zawody

2024-05-28

Międzyszkolne zawody

Drużyny z sześciu placówek z terenu gminy Mirzec uczestniczyły w Międzyszkolnym Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt, zorganizowanym przez Małgorzatę Spadło. Wygrały zawodniczki z Tychowa Starego.
Hubert znów na szczycie!

2024-05-27

Hubert znów na szczycie!

53 piętra czyli dokładnie 1382 stopnie Varso Tower miał do pokonania Hubert Celuch, który z powodzeniem ukończył 3. edycję Wbiegnij na Varso Tower 2024.