JUŻ W KIOSKU

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14 18:00:00

Ocena:

5/5 | 2 głosów

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".

fot. Archiwum Prywatne

Wśród 292 startujących w klasach sportowych: II, III, Młodzieżowej i Pierwszym Kroku znalazło się 13 akrobatów z Akro Star. W Pierwszym Kroku Dziewcząt konkurencja była ogromna, bowiem startowały aż 103 zawodniczki. Nie przeszkodziło to jednak Joannie Piętak w zdobyciu pierwszego miejsca, a Lenie Stawiarskiej - drugiego. Warto dodać, że na 4. miejscu znalazła się Helena Kaczmarzyk, a 8. należało do Elizy Szyszki. W Klasie Młodzieżowej Dziewcząt, gdzie startowało 70 akrobatek triumfowała Amelia Sekuła, druga była Aleksandra Pokrywka, a trzecią lokatę zajęła Gabriela Długosz. Tuż za podium, a w finale znalazły się: Maja Mąkosa (5. msc.) oraz Maja Nurkowska (8. msc.). O dobre wyniki dzielnie walczyły także: Maja Piętak, Lena Głowacka i Maja Miernik. W Klasie Młodzieżowej Chłopców z kolei srebrny medal wywalczył Dawid Venter.

- Kiedyś były tylko marzenia i wizja, teraz robimy pierwsze kroki w kierunku realizacji swoich planów i marzeń. To całe nasze życie i wielka pasja, a nie po prostu praca czy zajęcia dodatkowe. To coś więcej...Wierzymy, że gwiazdy będą nam sprzyjać, a jednocześnie robimy wszystko, żeby tak właśnie było - mówi Anna Chruścielewska, dziękując w imieniu swoim i całego grona trenerskiego rodzicom, dzieciom oraz organizatorom. - Każdy z was jest o małą cząstkę siebie lepszy po każdym ciężkim treningu... Każdy z was jest wart najlepszych rzeczy, żeby wasze marzenia się spełniały, bo na nie ciężko wspólnie pracujemy. Jesteśmy z was zawsze dumni - dodała.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Nordic Walking łączy pokolenia

2023-09-18

Nordic Walking łączy pokolenia

Nordic Walking nie słabnie na popularności, wręcz przeciwnie. Ta forma aktywności zyskuje coraz to więcej fanów, a można było się o tym przekonać w minioną niedzielę (17. bm.), obserwując i kibicując uczestnikom marszu ph.: "Kije na dwie mile". 
Punkty dla STAR-u

2023-09-17

Punkty dla STAR-u

Garbarnia Kraków była rywalem ekipy trenera Tadeusza Krawca w zwycięskim dla Zielono-Czarnych, jak się później okazało meczu w ramach 8. kolejki III ligi gr. 4, jaki rozegrano w miniony weekend w Ożarowie. 
Dwa medale Mai Peryt

2023-09-05

Dwa medale Mai Peryt

Powodów do radości nie zabrakło zawodniczce Juventy Cerrad Starachowice podczas 26. Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Białymstoku, skąd wróciła z dwoma medalami. 
Triumf Mariana Moconia

2023-09-03

Triumf Mariana Moconia

Tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym PZT rangi II - Memoriale Bogdana Gajewskiego. Pan Marian wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 70 plus. 

2023-09-03

"Huntersi" na czele

Drużyna Hoe Hunters - triumfatorem Wakacyjnego Grand Prix w Koszykówce. Ostatni turniej z cyklu, podczas którego rozstrzygnęły się losy zespołów rywalizujących (oczywiście w duchu fair play) o zwycięstwo odbył się 29. sierpnia br. 
Zwycięstwo w stolicy województwa

2023-09-03

Zwycięstwo w stolicy województwa

Trzy cenne punkty przywieźli z Kielc podopieczni trenera Piotra Dudka z Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice, którzy w miniony weekend rozegrali mecz ligowy z Koroną III Kielce. 

2023-09-03

"Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz"

Tak o spotkaniu ze Starem Starachowice, rozegranym w ramach 6. kolejki 3. ligi gr. 4 mówił na konferencji pomeczowej trener sobotniego rywala starachowiczan, Dariusz Liana. Podopieczni szkoleniowca Karpat Krosno musieli w minioną sobotę uznać wyższość przeciwnika.
Nocne Zawody Gruntowe

2023-08-27

Nocne Zawody Gruntowe

Trzydziestu wędkarzy wzięło udział w rywalizacji o puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.
Siatkarski turniej mixtów

2023-08-27

Siatkarski turniej mixtów

Dziesięć par rywalizowało  w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii mikstów, jaki odbył się 15. sierpnia na "Lubiance". Najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek.
Ostatnia prosta przed sezonem

2023-08-26

Ostatnia prosta przed sezonem

Młodzicy starsi Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice lada chwila rozpoczną sezon. W minioną sobotę (26. bm.) rozegrali ostatni sparing, a wynik dobrze rokuje na nadchodzące rozgrywki.