JUŻ W KIOSKU

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14 18:00:00

Ocena:

5/5 | 2 głosów

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".

fot. Archiwum Prywatne

Wśród 292 startujących w klasach sportowych: II, III, Młodzieżowej i Pierwszym Kroku znalazło się 13 akrobatów z Akro Star. W Pierwszym Kroku Dziewcząt konkurencja była ogromna, bowiem startowały aż 103 zawodniczki. Nie przeszkodziło to jednak Joannie Piętak w zdobyciu pierwszego miejsca, a Lenie Stawiarskiej - drugiego. Warto dodać, że na 4. miejscu znalazła się Helena Kaczmarzyk, a 8. należało do Elizy Szyszki. W Klasie Młodzieżowej Dziewcząt, gdzie startowało 70 akrobatek triumfowała Amelia Sekuła, druga była Aleksandra Pokrywka, a trzecią lokatę zajęła Gabriela Długosz. Tuż za podium, a w finale znalazły się: Maja Mąkosa (5. msc.) oraz Maja Nurkowska (8. msc.). O dobre wyniki dzielnie walczyły także: Maja Piętak, Lena Głowacka i Maja Miernik. W Klasie Młodzieżowej Chłopców z kolei srebrny medal wywalczył Dawid Venter.

- Kiedyś były tylko marzenia i wizja, teraz robimy pierwsze kroki w kierunku realizacji swoich planów i marzeń. To całe nasze życie i wielka pasja, a nie po prostu praca czy zajęcia dodatkowe. To coś więcej...Wierzymy, że gwiazdy będą nam sprzyjać, a jednocześnie robimy wszystko, żeby tak właśnie było - mówi Anna Chruścielewska, dziękując w imieniu swoim i całego grona trenerskiego rodzicom, dzieciom oraz organizatorom. - Każdy z was jest o małą cząstkę siebie lepszy po każdym ciężkim treningu... Każdy z was jest wart najlepszych rzeczy, żeby wasze marzenia się spełniały, bo na nie ciężko wspólnie pracujemy. Jesteśmy z was zawsze dumni - dodała.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Turniejowe laury dla akrobatów

2022-11-27

Turniejowe laury dla akrobatów

Ruda Śląska i Kraków - to miasta, w których ostatnio o medale walczyli młodzi akrobaci ze szkoły Akro Star. Jak zawsze, przywieźli ich pokaźną liczbę.
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.
Akademicy z pucharem

2022-10-25

Akademicy z pucharem

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".