JUŻ W KIOSKU

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /lokalnainfo/htm/sys/boki/LinkiZ.php on line 45

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14 18:00:00

Ocena:

5/5 | 2 głosów

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".

fot. Archiwum Prywatne

Wśród 292 startujących w klasach sportowych: II, III, Młodzieżowej i Pierwszym Kroku znalazło się 13 akrobatów z Akro Star. W Pierwszym Kroku Dziewcząt konkurencja była ogromna, bowiem startowały aż 103 zawodniczki. Nie przeszkodziło to jednak Joannie Piętak w zdobyciu pierwszego miejsca, a Lenie Stawiarskiej - drugiego. Warto dodać, że na 4. miejscu znalazła się Helena Kaczmarzyk, a 8. należało do Elizy Szyszki. W Klasie Młodzieżowej Dziewcząt, gdzie startowało 70 akrobatek triumfowała Amelia Sekuła, druga była Aleksandra Pokrywka, a trzecią lokatę zajęła Gabriela Długosz. Tuż za podium, a w finale znalazły się: Maja Mąkosa (5. msc.) oraz Maja Nurkowska (8. msc.). O dobre wyniki dzielnie walczyły także: Maja Piętak, Lena Głowacka i Maja Miernik. W Klasie Młodzieżowej Chłopców z kolei srebrny medal wywalczył Dawid Venter.

- Kiedyś były tylko marzenia i wizja, teraz robimy pierwsze kroki w kierunku realizacji swoich planów i marzeń. To całe nasze życie i wielka pasja, a nie po prostu praca czy zajęcia dodatkowe. To coś więcej...Wierzymy, że gwiazdy będą nam sprzyjać, a jednocześnie robimy wszystko, żeby tak właśnie było - mówi Anna Chruścielewska, dziękując w imieniu swoim i całego grona trenerskiego rodzicom, dzieciom oraz organizatorom. - Każdy z was jest o małą cząstkę siebie lepszy po każdym ciężkim treningu... Każdy z was jest wart najlepszych rzeczy, żeby wasze marzenia się spełniały, bo na nie ciężko wspólnie pracujemy. Jesteśmy z was zawsze dumni - dodała.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Star Starachowice zdobywcą Pucharu Polski [Galeria]

2024-06-17

Star Starachowice zdobywcą Pucharu Polski [Galeria]

W sobotę 15 czerwca zawodnicy pod wodzą Przemysława Cecherza zmierzyli się w finale Pucharu Polski szczebla ŚZPN z ligowym rywalem- Czarnymi Połaniec. Star był zdecydowanym faworytem tego spotkania, jednak mecz był horrorem zakończonym happy endem. Czarno-zieloni wygrali po rzutach karnych 2:2 (5:4).
Trener na medal

2024-06-16

Trener na medal

Ogromny sukces odniósł w minioną niedzielę (16. bm.) trener ze szkoły Akro Star. Anton Novikov, bo o nim mowa, obronił zeszłoroczny tytuł Mistrza Polski Seniorów w Skokach na Ścieżce Akrobatycznej i znów cieszył się ze złota.
Grad złotych medali na turnieju w Kluczach

2024-06-10

Grad złotych medali na turnieju w Kluczach

Dziewięcioosobowa reprezentacja szkoły Akro Star uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach w Skokach Na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie "Korona Cup IV" w Kluczach. Wśród reprezentantów nie zabrakło także trenera Antona Novikova, który po raz kolejny nie miał sobie równych. 
800 schodów w 9 minut!

2024-06-10

800 schodów w 9 minut!

Druhowie: Hubert Celuch i Bartosz Jabłoński z powodzeniem uczestniczyli w 8. Biegu im. Stanisława Tyma i w pełnym umundurowaniu pokonali blisko 800 schodów, prowadzących na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Świetne wyniki w Mistrzostwach Województwa

2024-06-09

Świetne wyniki w Mistrzostwach Województwa

Dziesięć medali wywalczyli zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego LDK w Kielcach. Jednemu z nich udało się także ustanowić nowy rekord województwa.
Olimpijskie Nadzieje Mazowsza

2024-06-04

Olimpijskie Nadzieje Mazowsza

Zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wystartowali w Olimpijskich Nadziejach Mazowsza- Ogólnopolskim Mityngu U16 w Radomiu. Medale wywalczyło dwoje z nich. 
Sukcesy na najważniejszym turnieju

2024-06-03

Sukcesy na najważniejszym turnieju

Pierwsze miejsce drużynowo w Skokach na Ścieżce i drugą lokatę w klasyfikacji klubowej w Skokach na Podwójnej Mini Trampolinie wywalczyli podopieczni szkoły Akro Star w Wilkowicach, gdzie odbywały się najważniejsze zawody w Polskim Związku Gimnastycznym dla najmłodszych zawodników w wieku od 7 do 9 lat. 
Tytuł mistrza mają

2024-06-02

Tytuł mistrza mają "w kieszeni"

Trampkarze Starsi Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice na jedną kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie tytuł mistrza Świętokrzyskiej Ligi TS U-15. Gratulujemy!
Fenomenalne kolarskie widowisko

2024-05-28

Fenomenalne kolarskie widowisko

Ósma edycja Starachowickiej Strzały przeszła już do historii. W ostatnią niedzielę maja (26. bm.) na starcie wyścigu ze startu wspólnego na dwóch dystansach stanęło blisko 300 zawodników i zawodniczek na rowerach szosowych. 
Medale w Turnieju Pod Babią Górą

2024-05-27

Medale w Turnieju Pod Babią Górą

Reprezentacja Akro Star odnotowali świetne wyniki w Lanola.pl Turnieju Pod Babią Górą w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie II, jaki odbył się w Makowie Podhalańskim.