JUŻ W KIOSKU

Siatkarski turniej mixtów

2023-08-27 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Dziesięć par rywalizowało  w Turnieju Siatkówki Plażowej w kategorii mikstów, jaki odbył się 15. sierpnia na "Lubiance". Najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek.

fot. CERRAD SMS Starachowice/FB

Organizatorami siatkarskich zmagań byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach , Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki "Absolwenci" oraz Cerrad SMS Starachowice. By walczyć o miano najlepszych do naszego miasta zjechali adepci siatkówki m.in. z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego, Łagowa i Radomia. Po wielu godzinach rywalizacji w systemie brazylijskim najlepsi okazali się: Oliwia Lewińska i Artur Dudek. Tuż za nimi uplasowali się natomiast: Kinga Pobereszko i Łukasz Grzyb, na trzecim miejscu znaleźli się: Kamila Pobereszko i Karol Fryszkowski, a na czwartym: Maria Mazur i Krzysztof Jary. 

- Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników turnieju za rywalizacje w sportowym duchu fair play. Już dziś zapraszamy na kolejne turnieje siatkówki, tym razem w wydaniu halowym - mówią organizatorzy.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Co w Starze piszczy...

2024-02-19

Co w Starze piszczy...

Sparing z Bronią Radom i kolejna nowa twarz w zespole trenera Tadeusza Krawca. Jakie wieści ze Staru Starachowice przyniósł miniony tydzień?
Bieg na medal

2024-02-19

Bieg na medal

Maja Peryt z Juventy Cerrad Starachowice wywalczyła brązowy medal podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. 
Bezapelacyjne zwycięstwo Guni

2024-02-18

Bezapelacyjne zwycięstwo Guni

Wychowanek KS Dragon w Starachowicach, obecnie reprezentujący klub Palestra Warszawa Adrian Gunia świetnie spisał się podczas piątkowej (16. bm.) walki w ramach Dragon Fight Night MMA 6. Pokonał swojego rywala jednogłośną decyzją sędziów. 
Triumf Kasperskiego w Libercu!

2024-02-18

Triumf Kasperskiego w Libercu!

Lepszego rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim zawodowym życiu nie mógł chyba wymarzyć sobie Dawid Kasperski. Starachowiczanin i wychowanek KS "Dragon", który w minioną sobotę (17. bm.) debiutował w MMA pokonał Czecha Vasila Ducára. Sędziowie jednogłośnie uznali, że debiutant był w tej walce górą!
Wystąpili w Turnieju Orlików

2024-02-13

Wystąpili w Turnieju Orlików

Mimo sportowych "przygód" podczas występu na Turnieju Orlików w Jarosławiu drużyna trenera Kacpra Raka z Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i pokazała, że nieprzewidziane sytuacje nie są w stanie wytrącić ich z rytmu. 
Kolejne zwycięstwo na koncie

2024-02-11

Kolejne zwycięstwo na koncie

Z jednym zawodnikiem testowanym w wyjściowym składzie wyszli na spotkanie z Pilicą Białobrzegi zawodnicy Staru Starachowice, którzy zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo dzięki trzem zdobytym bramkom. 
Siatkarski rollercoaster

2024-02-12

Siatkarski rollercoaster

Ponad dwie godziny walki na siatkarskim parkiecie i mnóstwo sportowych emocji - to bilans ostatniego spotkania siatkarzy Cerradu SMS Starachowice z Lerko Galeria Ciepła Kielce. Kto nie widział, niech żałuje!
Zaczynają walkę o medale

2024-02-06

Zaczynają walkę o medale

Siatkarze Cerradu SMS Starachowice, którzy świetnie poradzili sobie w fazie zasadniczej Świętokrzyskiej I Lidze Siatkówki Mężczyzn już w najbliższy czwartek, tj. 8. lutego br. rozpoczynają walkę o medale. 
Memoriał im. Powstańców Styczniowych

2024-02-06

Memoriał im. Powstańców Styczniowych

Sześćdziesięciu czterech uczestników ze Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc wzięło udział w XIV Starachowickim Szachowym Memoriale im. Powstańców Styczniowych, zorganizowanym przez Klub Szachowy Gambit we współpracy z Domem Kultury SSM oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach. 
Zimo, gdzie jesteś?

2024-02-05

Zimo, gdzie jesteś?

Z nadzieją w długoterminowe prognozy pogody wpatrują się i analizują je starachowickie morsy zrzeszone w klubie "Wektor". Czekają na zimę, która, jak wynika z relacji zimnolubnych, obiecała, że wróci. Szybko.