JUŻ W KIOSKU

Pogrom w Kozienicach!

2022-07-24 18:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Osiem bramek padło w czwartym meczu kontrolnym, jaki drużyna Staru Starachowice rozegrała na wyjeździe z ENEA KS Energia Kozienice. Zielono-Czarni nie dali szans przeciwnikom.

źródło: Star Starachowice/FB

Mecz zadedykowano zmarłemu kilka dni temu długoletniemu trenerowi i zawodnikowi Staru Starachowice Zbigniewowi Siegmundowi.

W wyjściowej "jedenastce" na mecz w Kozienicach znaleźli się: Nowak, Styczyński, Gębura, Jagiełło, Kaczmarek, Kozakiewicz, Ambrozik, Puton, Hajduk, Stefański, Wiecha. Na ławce rezerwowych  mecz rozpoczęli: Mazur, Kosztowniak, Kutera, Mkios, Jaśkiewicz, Grunt i Śliwiński.

Festiwal bramek rozpoczął się już w 20. minucie spotkania, a rozpoczął go Włodzimierz Puton, który STARowi dał prowadzenie. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Kacper Wiecha, a tuż po rozpoczęciu drugiej połowy kolejną bramkę zdobył Przemysław Śliwiński. Na 4:0 podwyższył Michał Grunt, który wrócił do gry po dłuższej przerwie. Piąta bramka to popis Jakuba Jaśkiewicza, a szósta i siódma - ponownie Przemysława Śliwińskiego. Końcowy wynik na 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Michał Kozakiewicz. Ostatecznie Zielono-Czarni pokonali przeciwników z Kozienic 8:0.

- (...) Potwierdziliśmy dzisiaj swoją siłę, czekamy na lepszych sparingpartnerów. W środę gramy z Morawicą sparing. Nie był zaplanowany, "wskoczył" nam i cieszę się bardzo z tego sparingu. W sobotę Lechia Tomaszów Mazowiecki, trzecioligowiec - po tych sparingach będę wiedział, na jakim etapie jesteśmy. Ci sparingpartnerzy będą bardziej wymagający - powiedział po meczu trener Tadeusz Krawiec. 

Spotkanie z zespołem Moravia Morawica odbędzie się już jutro, tj. 27. lipca br. o godzinie 18.00 na stadionie MOSIR w Starachowicach.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".
Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.
Akademicy z pucharem

2022-10-25

Akademicy z pucharem

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".