JUŻ W KIOSKU

Pogrom w Kozienicach!

2022-07-24 18:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Osiem bramek padło w czwartym meczu kontrolnym, jaki drużyna Staru Starachowice rozegrała na wyjeździe z ENEA KS Energia Kozienice. Zielono-Czarni nie dali szans przeciwnikom.

źródło: Star Starachowice/FB

Mecz zadedykowano zmarłemu kilka dni temu długoletniemu trenerowi i zawodnikowi Staru Starachowice Zbigniewowi Siegmundowi.

W wyjściowej "jedenastce" na mecz w Kozienicach znaleźli się: Nowak, Styczyński, Gębura, Jagiełło, Kaczmarek, Kozakiewicz, Ambrozik, Puton, Hajduk, Stefański, Wiecha. Na ławce rezerwowych  mecz rozpoczęli: Mazur, Kosztowniak, Kutera, Mkios, Jaśkiewicz, Grunt i Śliwiński.

Festiwal bramek rozpoczął się już w 20. minucie spotkania, a rozpoczął go Włodzimierz Puton, który STARowi dał prowadzenie. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Kacper Wiecha, a tuż po rozpoczęciu drugiej połowy kolejną bramkę zdobył Przemysław Śliwiński. Na 4:0 podwyższył Michał Grunt, który wrócił do gry po dłuższej przerwie. Piąta bramka to popis Jakuba Jaśkiewicza, a szósta i siódma - ponownie Przemysława Śliwińskiego. Końcowy wynik na 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Michał Kozakiewicz. Ostatecznie Zielono-Czarni pokonali przeciwników z Kozienic 8:0.

- (...) Potwierdziliśmy dzisiaj swoją siłę, czekamy na lepszych sparingpartnerów. W środę gramy z Morawicą sparing. Nie był zaplanowany, "wskoczył" nam i cieszę się bardzo z tego sparingu. W sobotę Lechia Tomaszów Mazowiecki, trzecioligowiec - po tych sparingach będę wiedział, na jakim etapie jesteśmy. Ci sparingpartnerzy będą bardziej wymagający - powiedział po meczu trener Tadeusz Krawiec. 

Spotkanie z zespołem Moravia Morawica odbędzie się już jutro, tj. 27. lipca br. o godzinie 18.00 na stadionie MOSIR w Starachowicach.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Sportowa duma Starachowic

2024-02-23

Sportowa duma Starachowic

Comiesięczne stypendia dla młodych zawodników i nagrody za najnowsze osiągnięcia dla sportowców z długim dorobkiem - tak samorząd Starachowic odwdzięcza się ludziom, którzy swoimi sukcesami promują nasze miasto. W sumie przeznaczono na ten cel 34 tys. 400 zł. 
Co w Starze piszczy...

2024-02-19

Co w Starze piszczy...

Sparing z Bronią Radom i kolejna nowa twarz w zespole trenera Tadeusza Krawca. Jakie wieści ze Staru Starachowice przyniósł miniony tydzień?
Bieg na medal

2024-02-19

Bieg na medal

Maja Peryt z Juventy Cerrad Starachowice wywalczyła brązowy medal podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Toruniu. 
Bezapelacyjne zwycięstwo Guni

2024-02-18

Bezapelacyjne zwycięstwo Guni

Wychowanek KS Dragon w Starachowicach, obecnie reprezentujący klub Palestra Warszawa Adrian Gunia świetnie spisał się podczas piątkowej (16. bm.) walki w ramach Dragon Fight Night MMA 6. Pokonał swojego rywala jednogłośną decyzją sędziów. 
Triumf Kasperskiego w Libercu!

2024-02-18

Triumf Kasperskiego w Libercu!

Lepszego rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim zawodowym życiu nie mógł chyba wymarzyć sobie Dawid Kasperski. Starachowiczanin i wychowanek KS "Dragon", który w minioną sobotę (17. bm.) debiutował w MMA pokonał Czecha Vasila Ducára. Sędziowie jednogłośnie uznali, że debiutant był w tej walce górą!
Wystąpili w Turnieju Orlików

2024-02-13

Wystąpili w Turnieju Orlików

Mimo sportowych "przygód" podczas występu na Turnieju Orlików w Jarosławiu drużyna trenera Kacpra Raka z Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i pokazała, że nieprzewidziane sytuacje nie są w stanie wytrącić ich z rytmu. 
Kolejne zwycięstwo na koncie

2024-02-11

Kolejne zwycięstwo na koncie

Z jednym zawodnikiem testowanym w wyjściowym składzie wyszli na spotkanie z Pilicą Białobrzegi zawodnicy Staru Starachowice, którzy zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo dzięki trzem zdobytym bramkom. 
Siatkarski rollercoaster

2024-02-12

Siatkarski rollercoaster

Ponad dwie godziny walki na siatkarskim parkiecie i mnóstwo sportowych emocji - to bilans ostatniego spotkania siatkarzy Cerradu SMS Starachowice z Lerko Galeria Ciepła Kielce. Kto nie widział, niech żałuje!
Zaczynają walkę o medale

2024-02-06

Zaczynają walkę o medale

Siatkarze Cerradu SMS Starachowice, którzy świetnie poradzili sobie w fazie zasadniczej Świętokrzyskiej I Lidze Siatkówki Mężczyzn już w najbliższy czwartek, tj. 8. lutego br. rozpoczynają walkę o medale. 
Memoriał im. Powstańców Styczniowych

2024-02-06

Memoriał im. Powstańców Styczniowych

Sześćdziesięciu czterech uczestników ze Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc wzięło udział w XIV Starachowickim Szachowym Memoriale im. Powstańców Styczniowych, zorganizowanym przez Klub Szachowy Gambit we współpracy z Domem Kultury SSM oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach.