JUŻ W KIOSKU

Pierwsze starty po feryjnej przerwie

2024-03-05 18:00:01

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Po feryjnej przerwie w startach młodzi zawodnicy Akro Star udali się do miejscowości Klucze, gdzie z powodzeniem wystartowali w turnieju Korona Cup. Przywieźli mnóstwo medali, a najmłodsi "zaliczali" udane debiuty. 

W kategorii Skoki na Ścieżce kl. III kobiet złoty medal wywalczyła Gabriela Długosz, srebro - Amelia Sekuła, a brązowy krążek przypadł w udziale Aleksandrze Pokrywce. Klasa Młodzieżowa kobiet to pierwsze miejsce Joanny Piętak, a Zuzanna Maj była bezkonkurencyjna w kategorii Pierwszy Krok kobiet. Jej klubowa koleżanka Helena Kaczmarzyk była trzecia, Hanna Stepaniuk zajęła piąte miejsce, a Maja Nowak - siódme. W kl. III mężczyzn z kolei złoto wywalczył Dawid Venter, Pierwszy Krok mężczyzn to pierwsze miejsce Łukasza Mazura, a w kat. Rekreacja 13-15 lat najlepsza była Maja Piętak. Również w Skokach na PMT podopieczni Akro Star wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium. W kl. III kobiet złoty medal zdobyła Anna Kaczmarzyk, a trzecia była Aleksandra Pokrywka, w kat. Klasa Młodzieżowa kobiet brązowy krążek wywalczyła Joanna Piętak, a w kat. Pierwszy Krok kobiet bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Maj, srebro zdobyła Helena Kaczmarzyk. W kar. Rekreacja 13-15 lat kobiet na ósmym miejscu uplasowała się Maja Piętak. W zawodach startował także jeden z trenerów Akro Star - Anton Novikov, który, w kategorii Skoki na PMT Senior Mężczyzn wywalczył złoto. Ze zwycięstwa w kat. kl. III mężczyzn cieszył się Dawid Venter, a w kat. Pierwszy Krok Mężczyzn na pierwszym stopniu podium stanął Łukasz Mazur. Młodzi akrobaci pracują pod kierunkiem trenerów: Valentyna Harkavyi i Antona Novikova.

- Gratulujemy wszystkim, bo większość naszych zawodników startowała z utrudnionymi układami i to w dwóch dyscyplinach, a najmłodszym gratulujemy swoich pierwszych startów - powiedziała po zawodach Anna Chruścielewska. 

My również przyłączamy się do gratulacji. 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne. 
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Trzy punkty dla Staru

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie. 
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii. 
Zagrają dla Marysi i Adasia

2024-03-14

Zagrają dla Marysi i Adasia

Już 23. marca br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach dwanaście drużyn spotka się na siatkarskich parkietach, by pomóc Marysi i Adasiowi - dzielnym małym wojownikom, walczącym o powrót do zdrowia i sprawności. 
Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

2024-03-11

Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

Świetnie rozpoczął się marzec dla Mariana Moconia, który na początku miesiąca wygrał Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów w kat. 70 plus, jaki odbył się w Stalowej Woli. 
Udany rewanż Siarki

2024-03-10

Udany rewanż Siarki

Siarka Tarnobrzeg była przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 20. kolejki III ligi gr. 4. Niestety, Zielono-Czarni przegrali spotkanie i trzy punkty zostały u gospodarzy, którzy wyrównali ze starachowiczanami rachunki za wynik w rundzie jesiennej. 
Pomagają chorej Mai

2024-03-04

Pomagają chorej Mai

Ponad 170 zawodniczek i zawodników z całej Polski, blisko 9 godzin rywalizacji na siatkarskim parkiecie Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach, a wszystko po to by pomóc siedmioletniej Mai Gałek, zmagającej się z dziecięcym porażeniem mózgowym.