JUŻ W KIOSKU

Nowy singiel Curly

2022-07-14 17:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Curly - zakręcona jak loki, które nosi, muzyka, którą żyje i życie, które prowadzi. Dziewczyna, która walczy o swój kawałek podłogi i wygrywa. Właśnie wydała kolejny singiel.

fot. Natalia kucharska

Letnia propozycja muzyczna od Curly, to singiel, który w sobotę, 9. lipca, we wszystkich serwisach streamingowych ujrzał światło dzienne.  Ten najnowszy utwór nosi tytuł "Poziom zgody”.

Słowa napisała artystka, a sama piosenka to świetna letnia propozycja muzyczna, zarówno dla młodszych jak i starszych odbiorców, lubiących lekkie popowe brzmienia.

Poprzednie single Curly (Pauli Kucharskiej Dziubiel) pt. Nie ja, PaniKai Hej, chłopcze!, do których autorem tekstu również jest wokalistka, odniosły niemały sukces. Były emitowane na antenie kilkudziesięciu stacji radiowych w Polsce i za granicą oraz zdobywały szczyty wielu list przebojów.

Utwory miały również swoja premierę w telewizji - zostały wykonane przez Curly w popularnym programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Zarezentowane zostały również w Teleexpressie (program TELE HIT Marka Sierockiego).

Za stronę muzyczną- kompozycję i produkcję najnowszego singla odpowiada Marcin Lizak.

Zachęcamy do wysłuchania piosenki.

- Jako ciekawostkę powiem, że video dostępne na serwisie YouTube zostało nagrane podczas koncertu w starachowickim amfiteatrze - dodaje artystka. 

Curly dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka znanych telewizyjnych show muzycznych The Voice of Poland VI, w którym dotarła do etapu NOKAUT, Szansa na sukces czy Must be the music.

https://www.youtube.com/watch?v=UrL5OK2w2T0

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

2023-01-27

Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

Za nami 160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego – największego w historii niepodległościowego zrywu, które rozpoczęło się w nocy z 22 na 23 stycznia 1863 roku. Było ono najdłużej trwającym zrywem niepodległościowym po rozbiorach Polski, nigdy bowiem nie porzuciliśmy marzeń o wolnej Polsce.
Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

2023-01-26

Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

Czas ferii to zmiany w godzinach pracy filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Sprawdźcie. 
Cudowny wieczór z Kiepurą

2023-01-26

Cudowny wieczór z Kiepurą

Hipnotyzujący głos, a oczy pełne ognia i bystre. Jan Kiepura, Polak, który miał świat u stóp, podobnie zresztą jak kobiety. To między jego piosenki zabrzmiały w szkolnej hali w Mircu. Koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą" okazał się hitem, a gościem specjalnym był znakomity śpiewak Jacek Wójcicki. 
Wycieczka do Tyrolu

2023-01-25

Wycieczka do Tyrolu

Potężne szczyty, dzikie przełęcze i pierwotne krajobrazy parków. Tak, to Tyrol do którego w podróż zabrali jego miłośnicy Anna i Mariusz Śledziowscy – pasjonaci wycieczek górskich.
Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

2023-01-25

Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

Z okazji 80 - lecia pierwszego wydania „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, zorganizowano ogólnopolską akcję przepisywania książki. 
Żeglowanie jest koniecznością

2023-01-23

Żeglowanie jest koniecznością

Marzenia. Są tym, co pozwala naszej duszy latać. Są bogactwem. Muzyką, poezją  i barwą życia. Dzięki nim nie stoimy w miejscu. Z marzeń rodzą się baśnie, z baśni wielkie czyny, z nich zaś bohaterowie. A potem to już lądy nieznane, wiatr co po falach gna i daleka droga.
Marzy Ci się kariera aktorska?

2023-01-22

Marzy Ci się kariera aktorska?

Jest szansa się sprawdzić, wystarczy zgłosić się na casting. Zaprasza Muzeum Wsi Kieleckiej. 
Od lat walczy z podstępną chorobą

2023-01-21

Od lat walczy z podstępną chorobą

Stwardnienie rozsiane zabiera jej sprawność i  radość. To częste pobyty w szpitalach, terapie sterydami rehabilitacja i codzienne przyjmowanie dużej ilości lekarstw.  - Jeśli znasz mnie bliżej, wiesz, że walczę, że nie chcę siąść na wózek, że staram się, pomimo przeciwności i bólu, w miarę możliwości, żyć aktywnie, choć przychodzi mi to z coraz większym trudem - mówi Katarzyna Kotowska i prosi o pomoc w leczeniu oraz rehabilitacji. 

2023-01-20

"Słoneczko" gra z WOŚP

Ostatni obraz na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy namalowany. Tym razem za pędzle chwycili Małgorzata Zatorska i Marcin Gołębiowski. I sama jestem ciekawa co z tego wynikło, bo o ile Gosia ma artystyczne zapędy, to o wiceprezydencie wiemy tylko, że onegdaj - pod banderą Wagnera - piracka dusza się w nim obudziła
Pod hasłem nazistowskiej policji

2023-01-19

Pod hasłem nazistowskiej policji

Roli policji w nazistowskich Niemczech poświęcona jest nowa czasowa wystawa prezentowana w starachowickim Muzeum Przyrody i Techniki. To 9 tablic, które opisują m.in. rolę policji po przejęciu władzy przez Adolfa Hitlera w styczniu 1933 r., rozwój jej struktur, czy czołowe osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie policji w tamtym czasie. Mieszkańcy będą mogli ją oglądać do końca kwietnia.