JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-08-08 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN(21.03-20.04)

Pomyśl poważniej o domowych sprawach, zainteresuj się partnerem. Ostatnio w uczuciach mały post, ale chyba wystarczy tej izolacji. Wielkie zmiany w firmie, masz szansę na podwyżkę, która wreszcie w pełni Cię usatysfakcjonuje. Część gotówki mądrze zainwestuj.

BYK(21.04-21.05)

Propozycja przełożonego trochę Cię zaskoczy, ale długo się nie zastanawiaj. Przecież szefom się nie odmawia! Masz ochotę na zmiany? Przemebluj mieszkanie, zmień dietę, więcej spaceruj. Resztę „drogocennych” planów zostaw na razie w spokoju. Nie stać Cię!

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Zdecydowanie potrzebujesz więcej ruchu. Nie trzeba dużo czasu, żebyś przekonał się o jego pozytywnym działaniu na samopoczucie. Przypływ dobrej energii, to efektywniejsza praca. Zaczniesz ochoczo realizować pomysły, które już dawno chodziły Ci po głowie.

RAK(22.06-22.07)

Ostatnio odbieracie z partnerem całkowicie na innych falach. Nie dziw się więc, że nie chodzi wam o to samo i zamiast spokojnej rozmowy są tylko ciągłe kłótnie. Przesiadywanie w domu i „rozmowa” z telewizorem nic nie da. Wyjdźcie z domu, na spacer. do ludzi!

LEW(23.07-21.08)

Uznanie i nowe przyjaźnie to perspektywa najbliższych dni. Zapowiada się szczęśliwy tydzień w firmie, bez problemu zaakceptujesz nowe warunki pracy. Jednak wystrzegaj się „starych wyjadaczy” i nie daj się zwieść ich słodkimi słówkom.

PANNA(22.08-21.09)

Nie narzucaj tempa w pracy, bo i tak żadnej góry nie przeniesiesz... Czasami, by postępować sensownie – sam rozum nie wystarcza. Pojawienie się osoby, która już kiedyś odegrała ważną rolę w Twoim życiu, zburzy trochę codzienność. Stara miłość nie rdzewieje?

WAGA(22.09-23.10)

C iągle podkreślasz swoje osiągnięcia, jednocześnie wskazujesz cudze błędy. Myślisz, że to wymarzony sposób na zdobycie upragnionego stanowiska? Jesteś w wielkim błędzie! Nieporozumienia wśród współpracowników przekreślą tylko szansę na awans.

SKORPION(24.10-22.11)

Wieczory przed telewizorem to wcale nie najlepszy pomysł na wypoczynek po pracy. Każdemu może się znudzić, tylko nie Tobie? Uważaj, bo partner jest już wystarczająco tym zmęczony. Jest lato, o tej porze roku jest wiele możliwości do miłego spędzania czasu we dwoje.

STRZELEC(23.11-21.12)

Jeśli nie czujesz się komfortowo w pracy, postaw na większy luz, zaufaj losowi i postaraj się płynąć z prądem. Działaj, ale nie ryzykuj. Nie oceniaj innych zbyt pochopnie. Na pierwszy rzut oka osoba może wydawać się mało efektowna. Pozory mylą, niebawem się przekonasz!

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Ktoś doceni Twój wysiłek i trochę świeżego grosza wpadnie do portfela. Optymistycznie spojrzysz na świat. Nie roztrząsaj spraw, o których już dawno powinieneś zapomnieć. Niechcący możesz zranić kogoś, kto zupełnie na to nie zasługuje. Daj sobie spokój! I już!

WODNIK(21.01-18.02)

Gorzej w tym tygodniu w życiu osobistym. Do tej pory udawało Ci się unikać nieporozumień z partnerem, niestety, miarka się przebrała. Atmosfera w pracy też stała się nie do zniesienia. Nawet, jeśli nie podoba Ci się opinia szefa – kąśliwe uwagi zachowaj dla siebie.

RYBY(19.02-20.03)

Odpręż się, przecież nie musi być wszystko idealnie. I tak wszyscy wiedzą, że jesteś odpowiedzialny i pomysłowy, przyciągasz do siebie ludzi. Sporo pozytywnych emocji w uczuciach. Lato dobrze wpływa na wasze relacje. Jesteście ... pozytywnie zakręceni.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.