JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-05-19 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Znajdź wreszcie czas dla niej lub dla niego. Uwierz, że nie wszystko da się załatwić w przelocie. Musisz nastroić serce na bardziej romantyczne nuty i wykazać się znacznie większą wrażliwością. Inaczej już wkrótce będziesz wył do księżyca. Musisz mieć więcej wolnego czasu na rozmowy i załatwianie ważnych spraw. W pracy i interesach będą pewne trudności, ale na koniec czekają cię sukcesy.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Nie martw się, bo wszystko, czego dokonasz w tym tygodniu, będzie miało ręce i nogi. Największe sukcesy czekają cię w dziedzinach związanych z techniką, przemysłem oraz tam, gdzie coś trzeba zaplanować i pokierować innymi. Będziesz odporny na zmęczenie, wytrwały i konsekwentny, a na dodatek zadowolony z siebie. Pamiętaj jednak, żeby mieć więcej wyrozumiałości dla innych. Nie strofuj ich i nie wyśmiewaj.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Możliwe, że zaczniesz jakieś przedsięwzięcie, które będzie sięgało daleko w przyszłość. Nie cofaj się, ale idź do przodu. I nie oglądaj się za siebie. W życiu zawodowym masz przed sobą perspektywę owocnej pracy. Jeśli jesteś zakochany, to wreszcie poważnie podejdziesz do swego związku. Problem będzie jedynie w tym, że twoja druga połowa będzie miała coraz mniej czasu. Co z tego wyniknie? Zależy od ciebie.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Poczujesz przypływ odwagi i zechcesz wszystko postawić na jedną kartę. Czyli dokonać w swoim życiu osobistym poważnych zmian. Uda się, tym bardziej że ze strony płci przeciwnej będą do ciebie płynęły ciepłe fluidy. Korzystnie ułożą się także stosunki w rodzinie. Przed tobą obiecujące spotkania i związki. Im więcej z siebie dasz, tym więcej osiągniesz. Zajmiesz się także swoim zdrowiem i urodą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

To wymarzony czas, byś przyjrzał się temu, co masz w środku, a także spojrzał w swoje odbicie w lustrze. Nie masz się czego wstydzić? Może zapisz się na jakieś warsztaty poprawiające relacje z ludźmi. Warto także zadbać o kondycję fizyczną, bo możesz zacząć się źle czuć. Poza tym będziesz pochłonięty pracą oraz obowiązkami. Musisz się skupić, nie rób niczego po łebkach. Zadowolenie pojawi się już wkrótce.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Wiele będziesz w stanie zrobić dla ukochanych. Nie tylko dla drugiej połowy, także dla rodziny, dzieci oraz przyjaciół. Ich dobro będziesz stawiała ponad własne. Lecz nie o to chodzi, by rezygnować z siebie i swoich potrzeb. Najbliżsi chcą cię widzieć zadowoloną i szczęśliwą. Dbaj więc o siebie, nie rób z siebie podnóżka. Wieczory będą wymarzone na randki i inne wyjścia. Możesz odkryć jakąś miłą knajpkę.

Waga (24 września - 23 października)

Teraz jest najlepszy czas, by doprowadzić twoje przedsięwzięcie do szczęśliwego finału. Sukces osiągniesz wierząc niezachwianie w to, co robisz. Broniąc swego stanowiska i trwając przy swoim zdaniu. Okażesz się niezastąpiona dla kogoś bliskiego. Będzie zapotrzebowanie na twój humor i dobre pomysły. Możesz je zrealizować razem z przyjaciółmi. Wymarzony tydzień na nawiązywanie kontaktów i planowanie podróży.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Przed tobą wiele szans i wspaniałych okazji, niestety także kilka pułapek. Wyjdziesz z nich obronną ręką dzięki talentom, umiejętnościom oraz poświęceniu. Czasami pomoże ci zwykły fart. Nie ma powodu, żebyś żył jak asceta, ale nie wydawaj bez potrzeby zbyt dużo pieniędzy. To się może komuś nie spodobać. Brak umiaru może ci także zaszkodzić. Wkrótce otrzymasz ważny list, mail lub telefon z niezwykłą propozycją.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Szczególne powodzenie czeka cię zwłaszcza pod koniec tygodnia. Planety ułatwią ci wszystko to, co zamierzasz zrobić. Mogą także zapewnić rozgłos i uznanie. Zostaniesz doceniony, ktoś wreszcie zwróci na ciebie uwagę. W pracy lub w życiu osobistym. Wszelkie konflikty znajdą szczęśliwe zakończenie, w rodzinach zapanuje zgoda. Sprzyjająca aura dla miłości, życia towarzyskiego i relacji partnerskich.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Zielone światło dla realizacji długofalowych planów. Rozłóż sobie zadania na etapy i do dzieła. Z pewnością się nie przepracujesz. Zdobądź się wreszcie na śmiały gest. A jeśli brakuje ci odwagi, by wyznać uczucia lub oznajmić komuś coś ważnego, to pod koniec tygodnia pomogą ci w tym gwiazdy. Wtedy wiele może się zmienić. Twój portfel będzie bezpieczny, ale tylko do weekendu. Na duże zakupy nie bierz wszystkich pieniędzy.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Będziesz zaabsorbowany obowiązkami, ale to nie przeszkodzi ci w odczuwaniu obecności życzliwych osób. Jeżeli chodzi o romanse i znajomości, to wszystko może się zdarzyć. Być może czekasz na inicjatywę drugiej strony. Nie czekaj za długo. Wszystko wskazuje na to, że przed tobą silny związek, zauroczenie. Będzie was łączyła fascynacja i poczujecie, że jesteście sobie wzajemnie potrzebni. To będzie miłe.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Jeżeli masz teraz jakieś trudności, możesz mieć nadzieję na szczęśliwy finał. Musisz jednak liczyć się ze stratami i z koniecznością odbudowy. Uwierz, że nowe będzie lepsze niż stare. Ktoś poda ci pomocną dłoń, a okoliczności ułożą się pomyślnie. Nie bądź pesymistą, bo stracisz dobrą okazję. Pomyślny tydzień dla przyjaźni i miłości. Poczujesz, że możesz liczyć na wsparcie i dobrą radę.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).