JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-11-03 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Wszystko wskazuje na to, że w wolnym czasie zaangażujesz się w jakieś towarzyskie przedsięwzięcie o  społecznym podłożu. Będziesz zbierał fundusze na szczytny cel, pomagał komuś lub organizował coś w ramach społeczności, w której żyjesz. Świetnie się przy tym zrealizujesz i nawiążesz nowe, bardzo korzystne znajomości. Jeśli chodzi o życie osobiste, pamiętaj o jednym: nie ma sensu cenzurować marzeń.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Rzucisz się w wir zakupów. Będziesz chodził po galeriach, wyszukiwał promocje, staniesz na głowie, ale kupisz sobie to, co pragniesz. Tym razem nie odpuścisz, nawet być może weźmiesz kredyt, pożyczysz od kogoś, ale swego dopniesz. Nie ma to jak mieć wymarzony przedmiot! A poza tym ile by było warte życie bez takich drobnych szaleństw? Ważne rozmowy odłóż na później, bo nie będziesz miał teraz siły przebicia.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Będziesz pewny siebie i przekonasz innych do swoich racji. Możesz brać udział w procesach, dyskusjach, przesłuchaniach albo szukać nowej pracy. Pokażesz się jako wspaniały mówca, nabijesz sobie punktów i naładujesz pozytywną energią. To zdecydowanie szczęśliwy okres w twojej karierze. Możesz awansować albo dostać się do wymarzonej szkoły. Nie odkładaj ważnych spraw na później. Musi się udać teraz albo nigdy.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Unikaj wchodzenia w jakieś nieczyste sprawy. Nie kręć się tam, gdzie ludzie coś dają lub biorą i  sam nie bierz w tym udziału. W związkach osobistych pojawią się doskonałe sytuacje, by zbierać pozytywne doświadczenia. Być może dojdziecie do wniosku, że ktoś, kogo od dawna znacie, jest wam niezwykle potrzebny do dalszego życia. Bez względu na to, jakiej jesteś płci, w związku będziesz stroną aktywną i zdobywającą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Niewykluczone, że twój krąg towarzyski znacznie się poszerzy, a jeśli masz puste miejsce w  sercu, zajmie je wreszcie jakaś miła osoba. Na razie nie rób planów, nie puszczaj wodzy fantazji, a raczej poczekaj na to, co ci przyniesie przyszłość. W życiu rodzinnym mogą zapaść ważne decyzje i wreszcie coś się wyjaśni. A być może zamkniesz dom na klucz i wyruszysz z bliskimi na wycieczkę. Możesz zajechać bardzo daleko.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Jeśli twojemu sercu od dawna brakuje odpowiedniego kandydata, to się za bardzo nie przejmuj. Wreszcie czeka na ciebie ktoś wyjątkowy, tyle tylko, że znajduje się gdzieś na dalszym planie i musisz po niego daleko sięgnąć. Jeśli zależy ci na prawdziwej bliskości, to masz z tą osobą na to szanse. W pracy zacznie się robić nudno. Pomyśl nad tym, jak można tę sytuację poprawić, bo sposobów jest wiele w zasięgu twojej ręki.

Waga (24 września - 23 października)

Pojawi się w tobie pragnienie swobody, pragnienie wolności i niezależności. Do tego poprowadzi cię niezbyt prosta droga. Jednym słowem, trzeba nie tylko chęci, ale i ciężkiej pracy. No i pomysłowości. Poza tym będziesz szukała rozrywek i satysfakcji z różnych drobnych sytuacji. Jeśli zrobisz odpowiednie wrażenie na pewnych ważnych osobach, to będziesz miała szanse zaspokojenia ambicji i rozwinięcia skrzydeł.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Gwiazdy nie będą ci teraz pomagały w rozwijaniu kariery. Nie zdziw się, jeśli twoje pomysły zostaną odrzucone. Musisz znaleźć jakiś sposób na swojego szefa. Pomysł przyjdzie całkiem niespodziewanie i sprawy przybiorą zaskakujący obrót. W życiu prywatnym dostaniesz atrakcyjne propozycje. Być może ktoś cię gdzieś zaprosi albo zaproponuje wspólny wyjazd. Pamiętaj, żeby dobrze wybrać.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

To będzie jeden z najciekawszych tygodni w tym roku, nawet jeśli będziesz miał dużo obowiązków. Wenus obdarzy cię wdziękiem, sympatią otoczenia oraz powodzeniem. Jednak nie zagwarantuje ci jeszcze miłości aż po grób. Przed tobą obiecujące znajomości, przyjemne spotkania, może nawet randki. Nie rób sobie jednak po nich wielkich nadziei. Lepiej się z kimś przyjaźnić i fajnie spędzać czas.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Wokół ciebie będzie dużo ludzi, z którymi świetnie się rozumiesz. Nie grozi ci nuda, nie popadniesz też w depresję i nie będziesz czuł się samotny. Jeśli nie masz swojej świetnej paczki znajomych, to prawdopodobnie wejdziesz w takie towarzystwo, z którego nie zechce ci się wychodzić. Czekają cię dowcipne sytuacje i błyskotliwe rozmowy. Pomóż ludziom, którzy się do ciebie zwrócą, w podejmowaniu trudnych decyzji.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Możesz teraz wiele zdziałać i posunąć pewne ważne sprawy do przodu. Oczywiście jeśli nie będziesz się za bardzo rozpraszać i skupisz się na tym, co jest najistotniejsze. Pozbędziesz się zaległości i wszystko będzie przygotowane, byś miał święty spokój. Niektórym Wodnikom planety niosą pochwały i nagrody, a może nawet podwyżki. Na dodatek w miejscu pracy nawiążecie miłe i przyjazne relacje.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Będziesz musiał być bardziej odpowiedzialny i zapobiegliwy. Znacznie poprawisz relacje z  domownikami i przestaniecie się wreszcie kłócić o w gruncie rzeczy nieistotne sprawy. W domu pojawi się atmosfera życzliwości i troski o siebie. To już nie ty ciągle będziesz musiał robić kolację. W relacjach z partnerem pojawi się więcej fantazji. Jeżeli natomiast jesteś singlem, zaczniesz fantazjować o kimś, kogo niedługo poznasz.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

2023-01-27

Tak oddaliśmy cześć Powstańcom Styczniowym

Za nami 160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego – największego w historii niepodległościowego zrywu, które rozpoczęło się w nocy z 22 na 23 stycznia 1863 roku. Było ono najdłużej trwającym zrywem niepodległościowym po rozbiorach Polski, nigdy bowiem nie porzuciliśmy marzeń o wolnej Polsce.
Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

2023-01-26

Zmiana godzin pracy miejskiej biblioteki

Czas ferii to zmiany w godzinach pracy filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Sprawdźcie. 
Cudowny wieczór z Kiepurą

2023-01-26

Cudowny wieczór z Kiepurą

Hipnotyzujący głos, a oczy pełne ognia i bystre. Jan Kiepura, Polak, który miał świat u stóp, podobnie zresztą jak kobiety. To między jego piosenki zabrzmiały w szkolnej hali w Mircu. Koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą" okazał się hitem, a gościem specjalnym był znakomity śpiewak Jacek Wójcicki. 
Wycieczka do Tyrolu

2023-01-25

Wycieczka do Tyrolu

Potężne szczyty, dzikie przełęcze i pierwotne krajobrazy parków. Tak, to Tyrol do którego w podróż zabrali jego miłośnicy Anna i Mariusz Śledziowscy – pasjonaci wycieczek górskich.
Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

2023-01-25

Przepisz mnie - zachęca Mały Książę

Z okazji 80 - lecia pierwszego wydania „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, zorganizowano ogólnopolską akcję przepisywania książki. 
Żeglowanie jest koniecznością

2023-01-23

Żeglowanie jest koniecznością

Marzenia. Są tym, co pozwala naszej duszy latać. Są bogactwem. Muzyką, poezją  i barwą życia. Dzięki nim nie stoimy w miejscu. Z marzeń rodzą się baśnie, z baśni wielkie czyny, z nich zaś bohaterowie. A potem to już lądy nieznane, wiatr co po falach gna i daleka droga.
Marzy Ci się kariera aktorska?

2023-01-22

Marzy Ci się kariera aktorska?

Jest szansa się sprawdzić, wystarczy zgłosić się na casting. Zaprasza Muzeum Wsi Kieleckiej. 
Od lat walczy z podstępną chorobą

2023-01-21

Od lat walczy z podstępną chorobą

Stwardnienie rozsiane zabiera jej sprawność i  radość. To częste pobyty w szpitalach, terapie sterydami rehabilitacja i codzienne przyjmowanie dużej ilości lekarstw.  - Jeśli znasz mnie bliżej, wiesz, że walczę, że nie chcę siąść na wózek, że staram się, pomimo przeciwności i bólu, w miarę możliwości, żyć aktywnie, choć przychodzi mi to z coraz większym trudem - mówi Katarzyna Kotowska i prosi o pomoc w leczeniu oraz rehabilitacji. 

2023-01-20

"Słoneczko" gra z WOŚP

Ostatni obraz na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy namalowany. Tym razem za pędzle chwycili Małgorzata Zatorska i Marcin Gołębiowski. I sama jestem ciekawa co z tego wynikło, bo o ile Gosia ma artystyczne zapędy, to o wiceprezydencie wiemy tylko, że onegdaj - pod banderą Wagnera - piracka dusza się w nim obudziła
Pod hasłem nazistowskiej policji

2023-01-19

Pod hasłem nazistowskiej policji

Roli policji w nazistowskich Niemczech poświęcona jest nowa czasowa wystawa prezentowana w starachowickim Muzeum Przyrody i Techniki. To 9 tablic, które opisują m.in. rolę policji po przejęciu władzy przez Adolfa Hitlera w styczniu 1933 r., rozwój jej struktur, czy czołowe osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie policji w tamtym czasie. Mieszkańcy będą mogli ją oglądać do końca kwietnia.