JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-11-03 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Wszystko wskazuje na to, że w wolnym czasie zaangażujesz się w jakieś towarzyskie przedsięwzięcie o  społecznym podłożu. Będziesz zbierał fundusze na szczytny cel, pomagał komuś lub organizował coś w ramach społeczności, w której żyjesz. Świetnie się przy tym zrealizujesz i nawiążesz nowe, bardzo korzystne znajomości. Jeśli chodzi o życie osobiste, pamiętaj o jednym: nie ma sensu cenzurować marzeń.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Rzucisz się w wir zakupów. Będziesz chodził po galeriach, wyszukiwał promocje, staniesz na głowie, ale kupisz sobie to, co pragniesz. Tym razem nie odpuścisz, nawet być może weźmiesz kredyt, pożyczysz od kogoś, ale swego dopniesz. Nie ma to jak mieć wymarzony przedmiot! A poza tym ile by było warte życie bez takich drobnych szaleństw? Ważne rozmowy odłóż na później, bo nie będziesz miał teraz siły przebicia.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Będziesz pewny siebie i przekonasz innych do swoich racji. Możesz brać udział w procesach, dyskusjach, przesłuchaniach albo szukać nowej pracy. Pokażesz się jako wspaniały mówca, nabijesz sobie punktów i naładujesz pozytywną energią. To zdecydowanie szczęśliwy okres w twojej karierze. Możesz awansować albo dostać się do wymarzonej szkoły. Nie odkładaj ważnych spraw na później. Musi się udać teraz albo nigdy.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Unikaj wchodzenia w jakieś nieczyste sprawy. Nie kręć się tam, gdzie ludzie coś dają lub biorą i  sam nie bierz w tym udziału. W związkach osobistych pojawią się doskonałe sytuacje, by zbierać pozytywne doświadczenia. Być może dojdziecie do wniosku, że ktoś, kogo od dawna znacie, jest wam niezwykle potrzebny do dalszego życia. Bez względu na to, jakiej jesteś płci, w związku będziesz stroną aktywną i zdobywającą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Niewykluczone, że twój krąg towarzyski znacznie się poszerzy, a jeśli masz puste miejsce w  sercu, zajmie je wreszcie jakaś miła osoba. Na razie nie rób planów, nie puszczaj wodzy fantazji, a raczej poczekaj na to, co ci przyniesie przyszłość. W życiu rodzinnym mogą zapaść ważne decyzje i wreszcie coś się wyjaśni. A być może zamkniesz dom na klucz i wyruszysz z bliskimi na wycieczkę. Możesz zajechać bardzo daleko.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Jeśli twojemu sercu od dawna brakuje odpowiedniego kandydata, to się za bardzo nie przejmuj. Wreszcie czeka na ciebie ktoś wyjątkowy, tyle tylko, że znajduje się gdzieś na dalszym planie i musisz po niego daleko sięgnąć. Jeśli zależy ci na prawdziwej bliskości, to masz z tą osobą na to szanse. W pracy zacznie się robić nudno. Pomyśl nad tym, jak można tę sytuację poprawić, bo sposobów jest wiele w zasięgu twojej ręki.

Waga (24 września - 23 października)

Pojawi się w tobie pragnienie swobody, pragnienie wolności i niezależności. Do tego poprowadzi cię niezbyt prosta droga. Jednym słowem, trzeba nie tylko chęci, ale i ciężkiej pracy. No i pomysłowości. Poza tym będziesz szukała rozrywek i satysfakcji z różnych drobnych sytuacji. Jeśli zrobisz odpowiednie wrażenie na pewnych ważnych osobach, to będziesz miała szanse zaspokojenia ambicji i rozwinięcia skrzydeł.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Gwiazdy nie będą ci teraz pomagały w rozwijaniu kariery. Nie zdziw się, jeśli twoje pomysły zostaną odrzucone. Musisz znaleźć jakiś sposób na swojego szefa. Pomysł przyjdzie całkiem niespodziewanie i sprawy przybiorą zaskakujący obrót. W życiu prywatnym dostaniesz atrakcyjne propozycje. Być może ktoś cię gdzieś zaprosi albo zaproponuje wspólny wyjazd. Pamiętaj, żeby dobrze wybrać.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

To będzie jeden z najciekawszych tygodni w tym roku, nawet jeśli będziesz miał dużo obowiązków. Wenus obdarzy cię wdziękiem, sympatią otoczenia oraz powodzeniem. Jednak nie zagwarantuje ci jeszcze miłości aż po grób. Przed tobą obiecujące znajomości, przyjemne spotkania, może nawet randki. Nie rób sobie jednak po nich wielkich nadziei. Lepiej się z kimś przyjaźnić i fajnie spędzać czas.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Wokół ciebie będzie dużo ludzi, z którymi świetnie się rozumiesz. Nie grozi ci nuda, nie popadniesz też w depresję i nie będziesz czuł się samotny. Jeśli nie masz swojej świetnej paczki znajomych, to prawdopodobnie wejdziesz w takie towarzystwo, z którego nie zechce ci się wychodzić. Czekają cię dowcipne sytuacje i błyskotliwe rozmowy. Pomóż ludziom, którzy się do ciebie zwrócą, w podejmowaniu trudnych decyzji.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Możesz teraz wiele zdziałać i posunąć pewne ważne sprawy do przodu. Oczywiście jeśli nie będziesz się za bardzo rozpraszać i skupisz się na tym, co jest najistotniejsze. Pozbędziesz się zaległości i wszystko będzie przygotowane, byś miał święty spokój. Niektórym Wodnikom planety niosą pochwały i nagrody, a może nawet podwyżki. Na dodatek w miejscu pracy nawiążecie miłe i przyjazne relacje.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Będziesz musiał być bardziej odpowiedzialny i zapobiegliwy. Znacznie poprawisz relacje z  domownikami i przestaniecie się wreszcie kłócić o w gruncie rzeczy nieistotne sprawy. W domu pojawi się atmosfera życzliwości i troski o siebie. To już nie ty ciągle będziesz musiał robić kolację. W relacjach z partnerem pojawi się więcej fantazji. Jeżeli natomiast jesteś singlem, zaczniesz fantazjować o kimś, kogo niedługo poznasz.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Miłość niejedno ma imię

2024-02-22

Miłość niejedno ma imię

Lirycznie i satyrycznie. Wierszem i piosenką. Seniorzy ze Starachowic na rożne sposoby przekazywali tę prawdę, że "Wszystko, czego potrzebujesz to miłość".  
Recytatorski turniej dla młodzieży i dorosłych

2024-02-20

Recytatorski turniej dla młodzieży i dorosłych

Park Kultury w Starachowicach zaprasza na eliminacje rejonowe do 69 .Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.
Gdzie Polska przetrwała na Litwie?

2024-02-16

Gdzie Polska przetrwała na Litwie?

Ślady polskości na Litwie, w czasie ubiegłorocznego pobytu w tym kraju, odkrywali Justyna i Daniel Kasperkiewiczowie, podróżnicze małżeństwo związane z Międzyszkolnym Oddziałem PTTK w Starachowicach. Najwięcej znaleźli ich w miejscowości Soleczniki i w okolicach, gdzie bez problemu porozumiewali się po polsku z mieszkańcami z dumą podkreślającymi swoje związki z naszym krajem. O małej Polsce na Litwie opowiadali w czasie piątkowego (16 luty br.) spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach.  
Młodzież lubi szachy

2024-02-16

Młodzież lubi szachy

Ta gra o wielowiekowym rodowodzie zdobywa coraz większe uznanie wśród współczesnego młodego pokolenia. I dobrze, bo kształtujące umysł rozrywki w gronie podobnych pasjonatów, to o wiele pożyteczniejsze zajęcie niż bierne przeglądanie treści w internecie. Katolicki Klub Szachowy Gambit w Starachowicach nie narzeka na brak uczestników organizowanych przez siebie turniejów. Ostatnia taka impreza odbyła się 12 lutego br.         
Feryjny koncert w Parku Kultury

2024-02-14

Feryjny koncert w Parku Kultury

Park Kultury w Starachoicach serdecznie zaprasza na "Zimowy koncert" - koncert piosenek w wykonaniu uczestników zajęć feryjnych "Solo i w zespole z Mrózkami".
W cieple sztuki

2024-02-11

W cieple sztuki

W tym ognisku ogrzewają się młode talenty plastyczne naszego miasta i powiatu. Tu nabierają biegłości w malarstwie, grafice, czy rzeźbie, a potem doskonalą go na prestiżowych uczelniach i zostają twórcami z powołania. Dzieje się tak już od 35 lat. Państwowe Ognisko Plastyczne w Starachowicach świętowało to wydarzenie w miniony piątek 9 lutego br.         
Zaproszenie na ferie

2024-02-01

Zaproszenie na ferie

Zimowa przerwa od nauki szkolnej potrwa od 12 do 25 lutego br. Działające w Starachowicach placówki  kulturalno - sportowe już mają przygotowaną ofertę dla dzieci i młodzieży na spędzenie wolnego czasu. Szczegóły nasi Czytelnicy znajdą nie tylko w artykule, ale też na stronie internetowej "Gazety Starachowickiej" i naszym profilu na FB.           
Góry, niedźwiedzie i ona

2024-01-31

Góry, niedźwiedzie i ona

Starachowiczanie mieli okazję posłuchać fascynującej opowieści o pokonaniu na piechotę i w samotności ponad 2 tysięcy 300 km przez góry Karpaty. Dokonała tego Ewa Chwałko, podróżniczka pochodząca z Dolnego Śląska. To pierwszy taki wyczyn w Polsce i drugi na świecie w wykonaniu kobiety. Amatorka ekstremalnych wyzwań na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach barwnie opowiadała o niemal 3 miesięcznej wędrówce w warunkach surowego wysokogórskiego klimatu. O zmaganiach z wiatrem, zimnem i brakiem wody, noclegach w zrujnowanych chatach zawalonych śniegiem i o zagrażających życiu spotkaniach z niedźwiedziami. Ale też o zachwycającym pięknie przyrody, które wynagradzało wysiłek przeprawy przez karpackie szczyty
Taniec porwał starachowickich seniorów

2024-01-30

Taniec porwał starachowickich seniorów

140 seniorów z organizacji działających na rzecz osób starszych w naszym mieście bawiło się na potańcówce w stylu lat 70-tych w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Na imprezie pojawił się także prezydent Marek Materek. 
Powstańcy styczniowi w naszej pamięci

2024-01-25

Powstańcy styczniowi w naszej pamięci

Od wybuchu powstania styczniowego przeciwko rosyjskiemu zaborcy mija w tym roku już 161 lat. Mimo tak dużej perspektywy czasowej pamięć o tamtym wydarzeniu trwa za sprawą zaangażowanych historycznie środowisk. Dzięki temu w powiecie starachowickim powstańcza rocznica była świętowana z rozmachem: przez kilka dni, w kilku miejscach oraz z udziałem władz i instytucji państwowych.