JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-11-02 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wreszcie odetchniesz z ulgą, bo, mimo spiętrzenia pewnych spraw, okaże się, że problemy są mniejsze niż sądziłeś, ludzie znacznie sympatyczniejsi niż wcześniej uważałeś, i w ogóle cały świat wyda ci się piękniejszy. Na dodatek planety obiecują powodzenie w miłości i sukcesy w  sprawach łóżkowych. Zaczniesz częściej robić coś, czego już dawno nie robiłeś, a co sprawia ci przyjemność. I zechcesz jeszcze więcej.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Sporo spraw będziesz miał na głowie, ale nie denerwuj się i nie rozstawiaj ludzi po kątach. Do każdego zadania podchodź ze spokojem, a przede wszystkim z gotowym planem. Nie forsuj swojego organizmu, bo się przesilisz i będziesz przemęczony. Jeśli masz dzieci, to nie obiecuj im więcej, niż jesteś w stanie spełnić, bo będą miały pretensje. To samo dotyczy obietnic składanych ukochanemu lub ukochanej.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

W pracy dasz się poznać od najlepszej strony. Zbierzesz pochwały lub nagrody i najprawdopodobniej na tym się nie skończy. Będziesz mógł sobie pozwolić na solidne zakupy przed zimą. Nowe ubrania i kosmetyki poprawią ci humor, a jeszcze bardziej prezenty, które zrobisz najbliższym. Dni dobre na wyznawanie uczuć, obietnice i plany na przyszłość. Cudowny czas dla zaobrączkowanych, bo zadzieje się więcej niż się spodziewają.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Zapomnij o starych urazach i wybiegaj myślami w przyszłość, a do przeszłości nie wracaj. Nie ma się co oglądać na to, co się nie udało albo cię rozczarowało. Ładuj akumulatory zdarzeniami z tu i teraz, bo przed tobą przygody, dni pełne zadowolenia oraz nowi znajomi. Jeśli cierpisz na brak bliskiej osoby, już niedługo spotkasz swoją bratnią duszę. Da się z nią nie tylko porozmawiać, ale także zaszaleć.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zastanów się dobrze, czego pragniesz, bo właśnie teraz będziesz mógł zacząć spełniać swoje najbardziej skryte marzenia. Będziesz zadowolony z siebie nawet wtedy, gdy nie wszystko będzie szło tak jak planowałeś, a powodem tej radości będzie niebywałe szczęście w miłości. Sukcesem zakończą się wszelkie twoje starania i zabiegi o zainteresowanie uwielbianej osoby. Nawet gdyby to był ktoś niemal nieosiągalny.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie musisz się teraz martwić o finanse. Intuicja podpowie ci jak dobrze zarobić, zrealizujesz pomysły na intratne interesy. Zainteresujesz się kimś, kto jest już zajęty i to ci będzie spędzało sen z oczu. Ale na swoje życie popatrzysz z optymizmem i będziesz wierzyła, że w przyszłości wszystko rozwiąże się na twoją korzyść. Trzeba tylko trochę cierpliwości i zabiegów, bo kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym kapaniem.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz przebojowa i kreatywna, zaczniesz zmieniać swoje życie na lepsze i bardziej o siebie dbać. Przestaniesz myśleć o kłopotach i zamartwiać się niepowodzeniami z przeszłości, a przede wszystkim polubisz tych, których dotąd nie lubiłaś. Planety pomogą ci lżej podejść do życia i traktować pewne sprawy z dystansem. Jeśli jesteś zaobrączkowana, popracuj nad swoim związkiem, bo powiało w nim nudą.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Single będą zapracowane i zajęte, zabraknie im czasu, by szukać miłości. Ale trochę cierpliwości, co się odwlecze, to nie uciecze. Podejmiesz mądre decyzje i uwolnisz się z krępujących znajomości z osobami, które tylko cię wykorzystywały, a niewiele z siebie dawały. Zabierz się za ważne obowiązki, bo masz szanse uzyskać to, na czym od dawna ci zależy. Być może dostaniesz kredyt, który zaważy na twojej przyszłości.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Mimo pewnych drobnych niepowodzeń, na twojej twarzy zagości uśmiech i przestaniesz się przejmować tym, co w istocie nie jest ważne. Już niedługo będziesz się śmiał z tego, co jeszcze niedawno cię smuciło i denerwowało. Przekonasz się, że nie warto wierzyć niektórym ludziom, ale są tacy, którym można zaufać. I właśnie takich spotkasz na swojej drodze. Wybierzesz się na tańce z przyjaciółmi i będziesz się świetnie bawił.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Nie broń się przed szkoleniami lub kursami, na które wyśle cię twoja firma. Nie tylko nauczysz się czegoś przydatnego, ale poznasz sympatyczne osoby, które mogą zostać twoimi wspólnikami. Pamiętaj, że ktoś czeka na spełnienie obietnicy, nie bądź niesłowny, bo i ciebie ktoś wreszcie zawiedzie. Możesz liczyć na pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych, którzy mieszkają gdzieś daleko.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Planety zwiastują powodzenie w miłości, ale także plotki. Dlatego nie zwierzaj się nikomu ze swojego życia intymnego, nie przesyłaj nikomu bardzo osobistych wiadomości, bo może cię obgadać i zdradzić twoją tajemnicę. Zapamiętaj, że powodzenie zależy od twojego nastawienia. Dlatego bądź optymistą. W sprawach finansowych będzie ci się powodzić. Uda ci się spłacić długi albo odzyskasz pożyczone pieniądze.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zabierzesz się za porządki w sprawach sercowych. Intuicja podpowie ci, z kim należy zakończyć znajomości, by oczyścić się ze złych emocji. Zadbaj o swój wygląd, bo niespodziewanie możesz spotkać kogoś, komu zechcesz się spodobać. Zasłużysz na pochwały, będziesz chłonął wiedzę jak gąbka. Jeśli ktoś cię poprosi, byś wygłosił mowę lub zabrał głos na ważnym spotkaniu, nie odmawiaj. Ludzie będą cię słuchać.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.