JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-11-09 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W pracy daj z siebie wszystko, ale kiedy nadejdzie odpowiednia pora, koniecznie wrzuć na luz. Pamiętaj, że pracoholizm to choroba. Zadbaj o swoją kondycję i poświęć więcej czasu swojej drugiej połowie. A jeśli jej nie masz, to też się nie będziesz nudzić. Planety szykują ci wyjazdy i  nowe znajomości. Zapomnisz o nieśmiałości. Masz szansę poznać bratnią duszę albo osobę, z którą będzie ci po drodze w interesach.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz chroniony przed nawałem obowiązków w pracy, waśnie z kolegami także ci nie grożą. Skoncentrujesz się na najważniejszych zadaniach. Pojawi się jednak kilka dylematów i rozterek. Ukochana osoba zacznie narzekać na coś w pracy, a ty zaraz zechcesz jej pomóc. Ale nie tędy droga, bo jeśli coś się nie uda, nie usłyszysz podziękowań, ale wręcz przeciwnie. Okaże się, że wszystko, co źle poszło, to przez ciebie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Będziesz się wysypiał, więcej wypoczywał, a poważne kłopoty przestaną istnieć. Zaprosisz do siebie znajomych i zrobicie imprezę przy świecach albo dostaniesz zaproszenie do kogoś, kto mieszka w małym domku pod lasem. Do głowy przyjdą ci mądre pomysły i będziesz miał energię do ich realizacji. Planety zwiastują nowe znajomości i zdobywanie cennych informacji. Będziesz miał także wsparcie ważnych osób w pracy.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wreszcie wyplączesz się z układów towarzyskich, które ci ciążyły i uwierały. Odetchniesz z  ulgą i w spokoju będziesz mógł wypoczywać. W wolnym czasie poczytasz, porozmyślasz i zajmiesz się sprawami, które lubisz. Nikt nie będzie cię ciągnął na imprezy i namawiał do kieliszka. I będziesz losowi za to wdzięczny. Lepiej się poczujesz, zaczniesz zdrowiej wyglądać. I dostaniesz wymarzoną propozycję.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz zajmował się ważnymi sprawami i koncentrował na istotnych zadaniach. Dzięki temu zapomnisz o kłopotach. Nie obawiaj się jesiennych chłodów. Planety rozgrzeją twoje serce. Będziesz miał ochotę na igraszki, szczególnie gdy w pobliżu znajdzie się niedawno poznana osoba. Może to być ktoś, z kim łączą cię sprawy zawodowe. Single mogą nawiązać nowe kontakty w niebanalnym miejscu.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie będziesz narzekać na nudę, ale głównie dlatego, że bez reszty oddasz się pracy. Zechcesz udowodnić swoją wartość. Może się zdarzyć, że poczujesz się przeciążony obowiązkami. Albo będą takie sytuacje, że będziesz musiał zrezygnować z atrakcji towarzyskich. Serce cię z żalu zaboli, ale znajdziesz pocieszenie. Uleczy cię i poprawi humor przypływ gotówki oraz szansa na lepszą pracę. Poza tym poczujesz się znacznie młodsza niż jesteś.

Waga (24 września – 23 października)

Mogą wyjść na jaw pewne sekrety i dziwne sprawy. Nie złość się jednak, bo w końcu wszystko się wyjaśni. Ulubiony smakołyk poprawi ci samopoczucie, ale przyda się coś jeszcze. Wszystko wskazuje na to, że poznasz kogoś, do kogo zabije ci serce. Przyciągną cię do niego wspólne zainteresowania i pasja. Pary zajmą się poprawą warunków mieszkaniowych. W towarzystwie uważaj, bo będziesz miała talent do nietaktów.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Los będzie życzliwy i hojnie sypnie wam groszem. Będziesz mógł zacząć odkładać, oszczędzać lub zacząć planować inwestycje. Dostaniesz szansę ciekawego szkolenia lub wyjazdu. Będziesz musiał się szybko zdecydować. Pojawi się tendencja do lekceważenia obecnego partnera, jeśli go masz. Zaczniesz się rozglądać za kimś nowym i nawet taka osoba wpadnie ci w oko. Może to być romans biurowy.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nie odkładaj obowiązków, ale zrób jak najlepiej wszystko, co do ciebie należy, a zostaniesz w końcu nagrodzony. Dla poprawy humoru planety zapowiadają kilka miłych wieczorów. Randka albo spotkanie ze znajomym lub znajomą będą na piątkę. Świetnie też będziesz się bawił w towarzystwie osób, które coraz częściej będą się chciały z tobą spotykać. Ktoś zacznie za tobą tęsknić, ale nie daj się złamać, bo nie warto.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Humor poprawią ci wiadomości od bliskiej sercu osoby. Jeśli jest gdzieś daleko albo może się posprzeczaliście, to niebawem zatęskni i się do ciebie odezwie. Będziesz teraz taki energiczny i pełen wewnętrznej mocy, że z łatwością zawrócisz komuś w głowie. I to nie tylko w życiu osobistym – także w pracy będą tobą zachwyceni. Trzymaj się jedynie z daleka od ludzi, których nie lubisz, bo szkoda na nich energii.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Zaczniesz pięknieć w oczach, a błyskotliwością i pomysłowością zdyskwalifikujesz w pracy każdą konkurencję. Będziesz błyszczał w towarzystwie, a inteligencją i seksapilem niejednej osobie zawrócisz w głowie. Możesz liczyć na udane randki i namiętne chwile. Całkiem możliwe, że coraz bliższy stanie ci się ktoś, kogo już od dawna znałeś na stopie towarzyskiej. Pojawią się propozycje wyjazdów na targi, szkolenia, warsztaty.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zaszyjesz się w domu i nadrobisz zaległości w lekturze i serialach. Wreszcie się porządnie wyśpisz. Kiedy się już ze sobą wynudzisz, przyjdzie zaproszenie na imprezę do bardzo lubianych znajomych. Planety obiecują także spotkanie z ważną osobą. Uważaj tylko, żeby nie narzekać, bo to popsuje nastrój i pokaże cię z gorszej strony. Rozejrzyj się za dodatkowym zarobkiem, bo masz teraz szanse.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.