JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-11-16 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Działaj i szukaj sprzymierzeńców. Nie składaj jednak zbyt wielu obietnic, bo potem nie uda ci się wycofać. Zapunktujesz dzięki urokowi osobistemu. Wiele radości sprawi ci rozmowa z nowymi znajomymi albo z dziećmi. Poczujesz się młodziej i zechcesz zaszaleć. W weekend wybierzesz się ze znajomymi do klubów lub na dyskotekę. Zabawisz się świetnie i kogoś poznasz, ale niekoniecznie będzie to znajomość na dłuższy dystans.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Twoje zainteresowania i poglądy będą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Raz kogoś będziesz lubić, raz nienawidzić. Jednym razem zechcesz się z kimś spotkać, innym - będziesz go miała dość. Wyluzuj, idź na spacer, pobiegaj albo pomedytuj. Niedługo to zawirowanie minie i nie będzie po nim śladu. Spotykaj się z ludźmi, z którymi możesz porozmawiać o swoich sprawach. Niebawem spotkasz swoją bratnią duszę.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Podniesie ci się ciśnienie podczas rozmowy z szefem lub sąsiadem. Nie przejmuj się błahymi sprawami i dobrze się wysypiaj. Nerwy same miną. Pojawią się nowe znajomości i inspiracje. Planety wesprą cię podczas ważnych rozmów. Ustabilizują się także sprawy finansowe. Wybierz się na zakupy. Trafisz na korzystne przeceny i kupisz sobie coś, co poprawi ci humor. W nowych ciuchach spodobasz się komuś interesującemu.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nie przejmuj się krytycznymi uwagami czy plotkami. Niech spłyną po tobie jak po kaczce. Jeśli jesteś zaobrączkowany, to oczarujesz ponownie swoją drugą połówkę, bo będziesz pełen seksapilu i pomysłów w sypialni. Zerwij z tradycją. A jeżeli jesteś singlem, to przed tobą udane randki. Całkiem możliwe, że to koniec samotności. Na wystawach, w teatrze, kinie lub innych ciekawych miejscach możesz poznać kogoś inteligentnego.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zaczniesz spędzać czas w towarzystwie mądrych osób, które podsuną ci pomysły na życie. To mogą być propozycje finansowe, zawodowe, ale nie tylko. Zobaczysz, jak inni żyją i też zechcesz coś zmieniać. Mniej pracować, a więcej zwiedzać, podróżować, uczyć się i poznawać. Masz także szanse wygrać w konkursie lub zdobyć jakąś nagrodę. Zaczniesz się zastanawiać, jak bardziej korzystać z życia.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Unikaj tych, których nie lubisz, a trzymaj się tych, którzy cię mobilizują i inspirują do działania. Nawet jeśli masz kłopoty finansowe, to się nie zamartwiaj. Warto być optymistą i mieć marzenia, a wtedy planety korzystnie wpłyną na stan twojego konta. Nie spoczywaj na laurach, podejmuj się nowych wyzwań, a nawet zagraj w lotka. Wygrana jest blisko. Przed tobą fajne spotkania i imprezy. Będziesz wracała nad ranem.

Waga (24 września – 23 października)

Twarde realia sprawią, że trzeba się będzie mocno brać do roboty, bo konkurencja zacznie cię doganiać. Ale nie obawiaj się, jak zwykle planety będą ci sprzyjały i gdy zakasasz rękawy do pracy, uciekniesz jej daleko. Postaw na intelektualną kreatywność i zawodową niezależność. Jeśli więc czujesz, że obecna praca ci nie leży, a szef cię wkurza, to masz przyzwolenie, żeby rzucić tę pracę i zabrać się za własny biznes.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Zdarzy się wiele dobrych i szczęśliwych momentów, choć łatwo nie będzie. Przede wszystkim najwyższy czas, żeby poważnie pomyśleć o przyszłości. Na przykład zacząć odkładać pieniądze, poszukać większego mieszkania lub rozpocząć budowę domu oraz rozejrzeć się za kredytem. Ale planety zapowiadają poprawę nastroju i przyspieszenie na wielu polach. W sprawach miłosnych zawirowania. Pokłócisz się i pogodzisz.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Praca i codzienna aktywność będą ci sprawiały przyjemność i dawały zadowolenie. Czekają cię powodzenie i pochwały, nie będziesz narzekał na wypłatę i będziesz sobie mógł pozwolić na szaleństwa. Zdarzą się takie momenty, że będzie ci wesoło tak, jakby to był początek wiosny. Spotkasz przypadkiem kogoś, kogo niedawno poznałeś, ale straciłeś z nim kontakt. Szykuje się randka a może nawet wspólny weekend.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Odzyskasz pewność siebie w relacjach towarzyskich, co oznacza, że samotność singla ci nie grozi. To także dobry czas na przygotowania do egzaminów, sprawdzianów i zaliczeń. Twój umysł pracuje na najwyższych obrotach, więc wszelka intelektualna praca pójdzie ci doskonale. To czas powrotu optymizmu dla tych, którzy myśleli, że powinęła im się noga. Nawet jeśli myślałeś, że spotkało cię nieszczęście, to teraz zrozumiesz, że to był prezent od losu.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Masz wielką potrzebę wyciszenia myśli i oczyszczenia się ze złych emocji. Zdenerwowałeś się na kogoś i wywiązała się całkiem niepotrzebna przykra wymiana poglądów. Jeśli źle się z tym czujesz, to przeproś, pogadaj. W pracy uda ci się wprowadzić pewne nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że szybciej będziesz wracał do domu. Zauważysz jakąś niesprawiedliwość i będziesz bronił słabszych.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Słuchaj, co mają do powiedzenia ludzie, którzy osiągnęli sukces i są szczęśliwi. Od tego słuchania i tobie się udzieli, pojawią się pomysły. Nadchodzą bardzo dobre dni dla namiętności i uczuć. Single będą miały powodzenie na imprezach, natomiast zaobrączkowani lepiej zrozumieją swoją drugą połówkę. Przed tobą długie rozmowy do rana i różne zajęcia, na przykład kino czy kolacja przy świecach.

Georgina

Galeria
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.