JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-11-23 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed twoim bystrym okiem nic się nie ukryje. Domyślisz się, kto ma kłopoty, podpatrzysz tych, którzy coś knują lub właśnie znaleźli kogoś nowego do pary. Zdobędziesz także cenne wiadomości. Jednak najwięcej radości dostarczą ci spotkania i wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Nie odmawiaj, gdy któryś z kolegów poprosi cię o radę lub o pieniądze. Z pewnością ci się zrewanżuje, może nawet podwójnie.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz uparty i zadziorny, nikt nie będzie w stanie przeszkodzić ci w realizacji planów. Twoja kariera przyspieszy, czasem trzeba będzie tupnąć nogą, żeby zdobyć większe wpływy, ale w efekcie otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Nie pożyczaj pieniędzy tym, którzy już ci coś są dłużni. Jeśli zakładasz konto w banku lub podpisujesz ważne umowy, to bądź dobrej myśli. Nawet gdy pojawią się jakieś pułapki, to nie ty w nie wpadniesz.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Znajdziesz się w centrum zainteresowania, ale nie umawiaj się z byle kim. Jeszcze niejedna okazja ci się zdarzy, i to niebawem. Bądź wybredny, a świetnie na tym wyjdziesz. Nie narzekaj na brzydką pogodę. Jeśli psuje ci humor, to zapisz się na siłownię, basen, pilates albo aerobik. Zależy co lubisz. Nie oszczędzaj także na oświetleniu w domu, bo mrok sprzyja pogorszeniu nastroju. W pracy rozpoczną się ciekawe projekty.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przypomnisz sobie o ważnych sprawach i dostaniesz energetycznego kopa. Praca będzie ci się paliła w rękach. Wyjaśnisz spory, odkryjesz tajemnice, możesz także otrzymać dobre wiadomości. Jeżeli dostaniesz jakieś skomplikowane zadanie, to koniecznie dobierz sobie dobrych pomocników. Jeżeli chodzi o życie uczuciowe, nie słuchaj rad znajomych, ale rób to, co sam uważasz za stosowne.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przed tobą popularność. Będziesz gdzieś się pokazywał, może nawet przemawiał, występował na scenie. Zawarte znajomości mogą odmienić twoje postrzeganie świata. Inaczej będziesz patrzył także na problemy, podchodził do spraw finansowych oraz swego związku. Częściej będziesz miał ochotę na pogawędkę z przyjaciółmi, zechcesz się zwierzać i radzić. Ale do tego trzeba mieć odpowiednią osobę.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Nie denerwuj się na otaczających cię ludzi, nawet jeśli postępują lub zachowują się nie tak, jakbyś sobie tego życzyła. Bądź serdeczna i życzliwa, a życie ci to wynagrodzi. Będziesz cieszyła się udanym związkiem, a osoby bez pary znajdą okazje, żeby poflirtować. Koniecznie bywaj w  towarzystwie i rozmawiaj z nieznajomymi, ale nie umawiaj się ze swoimi byłymi. Powrót do przeszłości jest możliwy, ale tylko w filmie.

Waga (24 września – 23 października)

Będziesz życzliwa i gościnna. Nakarmisz, pocieszysz i przytulisz. Dlatego ludzie będą się do ciebie garnąć. Planety poprawią twoje relacje ze współpracownikami, zaczniecie się lepiej dogadywać, a być może nawet pójdziecie na kawę lub piwo. Pilnuj jednak swoich pieniędzy i pozycji, bo ktoś zawistny zechce ci je poderwać. Wszystko wskazuje na to, że ktoś skrycie się w tobie kocha. Tyle, że boi się do ciebie odezwać.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Będziesz spragniony miłości i romantyzmu, a twój uśmiech olśni co najmniej kilka osób. Twoja druga połówka chętnie spełni każda twoją prośbę, a jeśli jej nie masz, to i tak masz duże szanse kogoś oczarować. Koniecznie zacznij spełniać swoje marzenia i bujaj w obłokach bez ograniczeń. To poprawi ci nastrój. Masz szansę na sukces lub wygraną w trudnej sprawie. Ktoś z rodziny zrobi ci wielką przyjemność.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przestań się tak spieszyć, a świat stanie się znacznie piękniejszy. Nie rób niczego wbrew sobie. Uda ci się odkryć skryte uczucia i prawdziwe pragnienia, przyjdą zaproszenia na spotkania towarzyskie i randki. Poznasz kogoś na dyskotece z okazji czyjegoś święta. Początkowo stracicie ze sobą kontakt, ale już niedługo ta osoba cię odnajdzie lub spotkasz ją przypadkiem. Wreszcie zaczniesz czerpać radość z życia i ustabilizują się finanse.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Wyjdziesz z dołka. Będziesz miał co prawda problem z wyborem tego, w co warto się zaangażować, ale już niebawem dostaniesz kilka dobrych rad. Planety będą dbały o tych zaobrączkowanych. Przestaniesz się martwić o dziurę w budżecie, bo na horyzoncie pojawi się jakiś sponsor lub dostaniesz spadek albo podwyżkę. Zajmiesz się pracą i nie będziesz miał czasu na nieistotne drobiazgi.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Ktoś może podstępnie wykorzystać twoje dobre serce, aby załatwić swoje sprawy. Nie daj się. W razie problemów bliscy cię wesprą i pocieszą. Uważaj, żeby za bardzo nie krytykować swoich znajomych lub współpracowników, bo to może ci zaszkodzić. Lepiej zajmij się swoimi sprawami. Zabierzesz się za zadania, które wymagają odwagi. Będziesz kreatywny i sumienny. Zapunktujesz dzięki nowemu pomysłowi.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Uda ci się zrealizować ważne plany. Poprawisz swoje relacje z bliskimi i uporasz się z obowiązkami. Będziesz miał dobre samopoczucie i chęć na zabawę. Zbliżysz się z kimś, kogo niedawno poznałeś. Przed wami niejedno wspólne wyjście lub impreza. Nawiążesz kontakt z ciekawymi osobami i będziesz miał powodzenie. Zaplanuj romantyczne spotkanie z wybrankiem lub wybranką.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.