JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-12-07 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą wspaniałe dni. Gwiazdy zwiastują bardzo dobre wiadomości od osoby bliskiej twemu sercu. Natomiast jeżeli jesteś singlem, powinieneś rozejrzeć się wokół. Na pewno w pobliżu masz kogoś, kto zabiega o twoje względy i jest wart twego zainteresowania. W pracy będziesz kreatywny i  twórczy, więc z pewnością uda ci się wprowadzić nowatorskie rozwiązania. Warto być serdecznym dla innych.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

To jest właściwy moment na decyzje, działanie, konsekwentne i zdecydowane postępowanie. I chociaż czasami czujesz się nieco przemęczony, to jednak twoje sprawy idą w dobrym kierunku. Pojawią się szanse na zmiany, o których dotąd mogłeś tylko marzyć. Jeżeli więc odpowiednio się zmobilizujesz, zaplanujesz pracę i działania, sukces masz w kieszeni. Przed tobą wysokie oceny z egzaminów oraz szansa na postęp na polu zawodowym.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nie daj się wciągnąć w jakąś intrygę w pracy, bo jeszcze sobie zaszkodzisz. Warto zatroszczyć się o  swój wizerunek. Przejrzyj szafę, skomponuj nowe zestawy ubrań, a jeśli trzeba, idź na zakupy. Wcale nie musisz wydawać dużo pieniędzy, a i tak poczujesz się atrakcyjniejszy. Otoczenie od razu zauważy twoją przemianę, zyskasz poklask, usłyszysz pochwały. Myśl pozytywnie, a zyskasz wyjątkowych przyjaciół.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będzie trochę więcej obowiązków, ale tak wszystko zorganizujesz, że wywiążesz się z nich i  jeszcze znajdziesz czas dla siebie. Planety zapowiadają szczęście w miłości. Wielką radość sprawi ci randka lub spotkanie z przyjaciółką lub przyjacielem. Takich spotkań będzie teraz więcej. Planety zwiastują optymizm i nowe propozycje w wielu dziedzinach. Jeśli praca cię nie satysfakcjonuje, zacznij szukać nowej.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli masz partnera, znajdziesz z nim wspólny język i poczujesz, że masz przy sobie kogoś, na kogo możesz liczyć. Tym bardziej że przed tobą teraz sporo spotkań z dalszą rodziną. Będą jakieś specjalne okazje, zjazdy i uroczystości. Niestety, nie da się tego połączyć z romantyczną atmosferą, ale trochę cierpliwości. Jeśli poczujesz zmęczenie, to nie ma sensu przesypiać tego czasu. Bo ominie cię coś ważnego.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Wiele z was może przeżywać trudne chwile, a nawet pewien jesienny kryzys nastroju. Jeśli pozostaniesz optymistką, przezwyciężysz chwilowe przeciążenie i szybko złapiesz głęboki oddech. Dasz radę odzyskać straconą energię. Przed tobą będzie masa spraw do załatwienia, mnóstwo tematów do ogarnięcia. I ten nawał przywróci cię do życia. Pamiętaj, że szczęście przychodzi wtedy, gdy się go nie spodziewamy.

Waga (24 września – 23 października)

Zajmiesz się ukochaną osobą, być może nawet kupisz jej jakiś drobiazg i zapunktujesz. Postanowisz nadrobić zaległości towarzyskie. Będziesz umawiała się z przyjaciółmi, a jeśli nie masz drugiej połowy, to przed tobą randka. Gdy coś cię zdenerwuje, lepiej przeczekaj i przemyśl, nie rób awantury. Bo czasem to, co początkowo ci się nie podoba, w rzeczywistości może okazać się bardzo dla ciebie korzystne.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Na polu zawodowym i umysłowym sprawy pójdą we właściwym kierunku. Dobrze wykorzystasz swój potencjał, możliwości i pojawiające się szanse. Świetnie pójdą ci egzaminy i finansowe rozliczenia. Będziesz także w swoim żywiole, bo zapowiada się masa spotkań i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Nieśmiali będą potrafili się przełamać i pokazać od jak najlepszej strony. A nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Masz szanse stworzyć coś takiego, co zelektryzuje twoje otoczenie i sprawi, że staniesz się popularny. Będziesz miał powody do dumy, a możesz także liczyć na dobrą wypłatę. Z pewnością się napracujesz, ale będziesz miał także czas dla siebie. Przed tobą nowe znajomości, wyjazdy w  wyjątkowe miejsca, a także rozmowy i randki. Przyjdą ci do głowy ciekawe pomysły na zarobek. Kupisz sobie coś ładnego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W towarzystwie pojawi się ktoś nowy i interesujący, a ty postanowisz zdobyć sobie jego sympatię. Jednak pamiętaj, żeby nie zdradzać swoich tajemnic, bo czyjeś kąśliwe uwagi mogą cię zaboleć i stracisz cały rezon. Postaw na intuicję, a nie pomylisz się przy wyborze nowej pracy, nowego partnera w biznesie i w życiu lub inwestycji. Dopniesz od dawna przygotowywane projekty, a przy okazji zarobisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Niestety, obowiązki służbowe będą trochę kolidowały z domowymi. Bliscy zaczną narzekać, że często nie ma cię w domu i że nie dotrzymujesz danego im słowa. Może także na włosku zawisnąć dalsze funkcjonowanie twego związku. Wygrasz tylko wtedy, jeśli przestaniesz dopasowywać się do wszystkich dookoła. Odróżnisz sprawy wartościowe od tych, które nie przynoszą korzyści.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Więcej zgody i spokoju w sprawach domowych. Uda ci się odpocząć z rodziną. Skorzystaj z dobrej aury i spotkaj się ze znajomymi. Z pewnością usłyszysz od nich dobrą wiadomość. Możesz być zapominalski. Notuj ważne plany, spostrzeżenia i pomysły. Ktoś zdradzi ci sekret albo jako pierwszy poznasz towarzyską rewelację. W miłości mów otwarcie o swoich pragnieniach. Z pewnością ktoś cię uważnie wysłucha.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
 PRZECIW TEMU CZASOWI

2024-07-04

PRZECIW TEMU CZASOWI

Z piosenkarzem Januszem Radkiem rozmawia Aleksander Łącki.
Odwiedzą nas muzyczni idole

2024-06-21

Odwiedzą nas muzyczni idole

Margaret, Dawid Kwiatkowski oraz Sylwia Grzeszczak - takie gwiazdy muzyki rozrywkowej pojawią się u nas w ramach wakacyjnej oferty. Wystąpią na Dniach Starachowic w dniach 31 sierpnia - 1 września br. A na wcześniejsze miesiące letniego wypoczynku Park Kultury przygotował propozycje m.in. wokalne, kinowe, sportowe i taneczne oraz blok zajęć warsztatowych. O zorganizowanie czasu wolnego dzieciom z osiedli  zadba natomiast Spółdzielczy Dom Kultury. 
Roztańczone nóżki i małe duszki

2024-06-20

Roztańczone nóżki i małe duszki

 - Tańczę od 3 roku życia i sprawia mi to przyjemność. Tańczę różne techniki: jazz, step, hip-hop i czuję się w tym bardzo dobrze -mówi z wielkim zapałem i zadowoleniem 10-letnia Nadia Kędziora, artystka MiM-u.
Historycznie, politycznie i nie tylko, czyli “Puzzle Polskie”

2024-06-20

Historycznie, politycznie i nie tylko, czyli “Puzzle Polskie”

“Historia przechodzi z ojca na syna, z matki na córkę. Przesiąknięta jest do imentu erotyzmem, jak to dziedzice gwałcili, partyzanci mieli kochanki na skinienie... powiedzmy palcem, a każdy mężczyzna miał po kilka kochanek. Zdrada miesza się z bohaterstwem, szlachetność z podłością, historia z plotką i pomówieniem” - taki obiecujący, krótki opis książki “Puzzle Polskie” Grzegorza Raka możemy przeczytać na portalu lubimyczytac.pl
15 czerwca 2024 na Wykusie

2024-06-18

15 czerwca 2024 na Wykusie

W 80. rocznicę śmierci Jana Piwnika „Ponurego” i 30. rocznicę powtórnego pogrzebu Eugeniusza Kaszyńskiego „Nurta”, na polanie Wykus odprawiona została polowa Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Marka Solarczyka ordynariusza radomskiego, który po raz pierwszy odwiedził to miejsce. Modlono się w intencji mjr. „Nurta” i Jego Żołnierzy.
Rozśpiewana Ławeczka

2024-06-17

Rozśpiewana Ławeczka "Halnego"

Koncert "W hołdzie "Ponuremu" i jego Żołnierzom" to starachowicki wkład w doroczne obchody uroczystości upamiętniającej postać wybitnego dowódcy świętokrzyskich oddziałów Armii Krajowej majora Jana Piwnika ps. "Ponury" i jego towarzyszy broni. Wydarzenie przygotowane przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz Środowisko Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej "Ponury - Nurt" odbyło się na skwerze przy alei Armii Krajowej.   
Pokaz broni i strojów szlacheckich plus spotkanie słowno-muzyczne

2024-06-13

Pokaz broni i strojów szlacheckich plus spotkanie słowno-muzyczne

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach zaprasza na dwa spotkania w przyszłym tygodniu. Ich tematem będzie historia oraz literatura.    
Wydano nową biografię

2024-06-13

Wydano nową biografię "Ponurego"

Przypadająca w tym roku 80. rocznica śmierci płk. Jana Piwnika ps. "Ponury" jest jednym z wyznaczników najnowszej edycji uroczystości poświęconej jemu oraz jego towarzyszom broni, która w najbliższy weekend odbędzie się w Bodzentynie, Starachowicach, Michniowie, na Polanie Wykus i w Wąchocku. Jednym z elementów obchodów jest prezentacja książki "Biografia cichociemnego Jana Piwnika" autorstwa Wojciecha Königsberga. Przypomnijmy sobie postać legendarnego świętokrzyskiego partyzanta Armii Krajowej na podstawie tej publikacji.  
Popołudnie z muzyką klasyczną...

2024-06-11

Popołudnie z muzyką klasyczną..." w najbliższy piątek

Państwowa Szkoła Muzyczna im. Feliksa Rybickiego w Starachowicach i Centrum Kreatywności "Pałacyk" w Starachowicach zapraszają na "Popołudnie z muzyką klasyczną...". Wystąpią uczniowie - laureaci konkursów muzycznych oraz nauczyciele PSM. 
13 czerwca nowe wydarzenie z cyklu

2024-06-11

13 czerwca nowe wydarzenie z cyklu "Historia w Pałacyku"

Centrum Kreatywności Pałacyk zaprasza 13 czerwca o godz. 18.00 na otwarty wykład "Pozycja społeczna kobiet na przełomie XIX i XX wieku".