JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2015-12-07 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą wspaniałe dni. Gwiazdy zwiastują bardzo dobre wiadomości od osoby bliskiej twemu sercu. Natomiast jeżeli jesteś singlem, powinieneś rozejrzeć się wokół. Na pewno w pobliżu masz kogoś, kto zabiega o twoje względy i jest wart twego zainteresowania. W pracy będziesz kreatywny i  twórczy, więc z pewnością uda ci się wprowadzić nowatorskie rozwiązania. Warto być serdecznym dla innych.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

To jest właściwy moment na decyzje, działanie, konsekwentne i zdecydowane postępowanie. I chociaż czasami czujesz się nieco przemęczony, to jednak twoje sprawy idą w dobrym kierunku. Pojawią się szanse na zmiany, o których dotąd mogłeś tylko marzyć. Jeżeli więc odpowiednio się zmobilizujesz, zaplanujesz pracę i działania, sukces masz w kieszeni. Przed tobą wysokie oceny z egzaminów oraz szansa na postęp na polu zawodowym.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nie daj się wciągnąć w jakąś intrygę w pracy, bo jeszcze sobie zaszkodzisz. Warto zatroszczyć się o  swój wizerunek. Przejrzyj szafę, skomponuj nowe zestawy ubrań, a jeśli trzeba, idź na zakupy. Wcale nie musisz wydawać dużo pieniędzy, a i tak poczujesz się atrakcyjniejszy. Otoczenie od razu zauważy twoją przemianę, zyskasz poklask, usłyszysz pochwały. Myśl pozytywnie, a zyskasz wyjątkowych przyjaciół.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będzie trochę więcej obowiązków, ale tak wszystko zorganizujesz, że wywiążesz się z nich i  jeszcze znajdziesz czas dla siebie. Planety zapowiadają szczęście w miłości. Wielką radość sprawi ci randka lub spotkanie z przyjaciółką lub przyjacielem. Takich spotkań będzie teraz więcej. Planety zwiastują optymizm i nowe propozycje w wielu dziedzinach. Jeśli praca cię nie satysfakcjonuje, zacznij szukać nowej.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli masz partnera, znajdziesz z nim wspólny język i poczujesz, że masz przy sobie kogoś, na kogo możesz liczyć. Tym bardziej że przed tobą teraz sporo spotkań z dalszą rodziną. Będą jakieś specjalne okazje, zjazdy i uroczystości. Niestety, nie da się tego połączyć z romantyczną atmosferą, ale trochę cierpliwości. Jeśli poczujesz zmęczenie, to nie ma sensu przesypiać tego czasu. Bo ominie cię coś ważnego.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Wiele z was może przeżywać trudne chwile, a nawet pewien jesienny kryzys nastroju. Jeśli pozostaniesz optymistką, przezwyciężysz chwilowe przeciążenie i szybko złapiesz głęboki oddech. Dasz radę odzyskać straconą energię. Przed tobą będzie masa spraw do załatwienia, mnóstwo tematów do ogarnięcia. I ten nawał przywróci cię do życia. Pamiętaj, że szczęście przychodzi wtedy, gdy się go nie spodziewamy.

Waga (24 września – 23 października)

Zajmiesz się ukochaną osobą, być może nawet kupisz jej jakiś drobiazg i zapunktujesz. Postanowisz nadrobić zaległości towarzyskie. Będziesz umawiała się z przyjaciółmi, a jeśli nie masz drugiej połowy, to przed tobą randka. Gdy coś cię zdenerwuje, lepiej przeczekaj i przemyśl, nie rób awantury. Bo czasem to, co początkowo ci się nie podoba, w rzeczywistości może okazać się bardzo dla ciebie korzystne.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Na polu zawodowym i umysłowym sprawy pójdą we właściwym kierunku. Dobrze wykorzystasz swój potencjał, możliwości i pojawiające się szanse. Świetnie pójdą ci egzaminy i finansowe rozliczenia. Będziesz także w swoim żywiole, bo zapowiada się masa spotkań i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Nieśmiali będą potrafili się przełamać i pokazać od jak najlepszej strony. A nowa znajomość okaże się bardzo ekscytująca.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Masz szanse stworzyć coś takiego, co zelektryzuje twoje otoczenie i sprawi, że staniesz się popularny. Będziesz miał powody do dumy, a możesz także liczyć na dobrą wypłatę. Z pewnością się napracujesz, ale będziesz miał także czas dla siebie. Przed tobą nowe znajomości, wyjazdy w  wyjątkowe miejsca, a także rozmowy i randki. Przyjdą ci do głowy ciekawe pomysły na zarobek. Kupisz sobie coś ładnego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W towarzystwie pojawi się ktoś nowy i interesujący, a ty postanowisz zdobyć sobie jego sympatię. Jednak pamiętaj, żeby nie zdradzać swoich tajemnic, bo czyjeś kąśliwe uwagi mogą cię zaboleć i stracisz cały rezon. Postaw na intuicję, a nie pomylisz się przy wyborze nowej pracy, nowego partnera w biznesie i w życiu lub inwestycji. Dopniesz od dawna przygotowywane projekty, a przy okazji zarobisz.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Niestety, obowiązki służbowe będą trochę kolidowały z domowymi. Bliscy zaczną narzekać, że często nie ma cię w domu i że nie dotrzymujesz danego im słowa. Może także na włosku zawisnąć dalsze funkcjonowanie twego związku. Wygrasz tylko wtedy, jeśli przestaniesz dopasowywać się do wszystkich dookoła. Odróżnisz sprawy wartościowe od tych, które nie przynoszą korzyści.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Więcej zgody i spokoju w sprawach domowych. Uda ci się odpocząć z rodziną. Skorzystaj z dobrej aury i spotkaj się ze znajomymi. Z pewnością usłyszysz od nich dobrą wiadomość. Możesz być zapominalski. Notuj ważne plany, spostrzeżenia i pomysły. Ktoś zdradzi ci sekret albo jako pierwszy poznasz towarzyską rewelację. W miłości mów otwarcie o swoich pragnieniach. Z pewnością ktoś cię uważnie wysłucha.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świąteczny głos Ukrainy

2023-12-08

Świąteczny głos Ukrainy

Ukraińcy, którzy w Starachowicach znaleźli bezpieczną przystań po ucieczce ze swojego kraju ogarniętego wojną, podzielili się z mieszkańcami naszego miasta swoją kulturą narodową związaną z okresem Bożego Narodzenia. Publiczność koncertu "Kolędy Ukraińskie" zorganizowanego w urzędzie miejskim usłyszała nie tylko tytułowe utwory, ale miała też okazję posłuchać poezji i muzyki oraz obejrzeć układy taneczne.            
Wszechobecny Mikołaj

2023-12-07

Wszechobecny Mikołaj

U dzieci i dorosłych, u chorych i zdrowych, w szkołach, firmach, domach prywatnych i na ulicach. 6 grudnia Mikołaj był obecny po prostu wszędzie.    
Wesoła tradycja

2023-12-06

Wesoła tradycja

Wśród bogatej oferty różnorodnych działań senioralnych w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Starachowicach mamy propozycje cenne, ciekawe, akceptowane, cieszące się dużym zainteresowaniem i aktywnością społeczności studenckiej. Od trzech lat dołączyła do nich dość nowa tradycja uroczystego przyjęcia nowych członków zwana „otrzęsinami”.
Mikołaj na ulicach Starachowic

2023-12-04

Mikołaj na ulicach Starachowic

Mikołajki to jeden z tych dni, na które czekają dzieciaki na całym świecie i to niezależnie od wieku. Po raz kolejny Mikołaj w dniach 6 - 15 grudnia br. odwiedzi dzieci ze wszystkich starachowickich osiedli. Nie zapomni też o małych pacjentach oddziału pediatrycznego naszego szpitala. Na wydarzenie zaprasza Park Kultury w Starachowicach. 
Nasza opiekunka

2023-12-03

Nasza opiekunka

Starachowice uczciły swoją patronkę - św. Barbarę. Świętowanie przebiegło zgodnie z powtarzanym od lat scenariuszem. Rozpoczęło je spotkanie modlitewne przy zabytkowej kapliczce dedykowanej świętej, potem była procesja do kościoła pw. Wszystkich Świętych, a w nim prelekcja, program artystyczny i uroczysta Msza Święta. 
Urokliwe widoki naszego powiatu

2023-12-01

Urokliwe widoki naszego powiatu

Wyłoniono najlepsze zdjęcia pokazujące atuty powiatu starachowickiego: piękno przyrody, czy unikatowe zakątki przywołujące wspomnienia. Nadesłano je na XVII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Magia Powiatu Starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje" im. Jerzego Orzechowskiego. 
Show z MiM- em

2023-12-01

Show z MiM- em

Szkoła Tańca "MiM" Starachowice ma taki zwyczaj, że dwa razy do roku prezentuje swój dorobek przed rodzimą publicznością. Piątkowy (1 grudnia br.) koncert pokazany w dwóch turach był tego najnowszym przykładem. Na takich wydarzeniach szkoła zyskuje nowych wielbicieli, którzy mają okazję dołączyć do tanecznej rodziny.  
Odznaka za przejście

2023-11-29

Odznaka za przejście "Ścieżki Stara"

Oddział Międzyszkolny Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Starachowicach promuje nową odznakę, tym razem związaną z konkretnym obiektem na terenie naszego miasta.   
Piosenkowy Zawrót Głowy

2023-11-29

Piosenkowy Zawrót Głowy

Pod takim hasłem Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach zorganizował konkurs umiejętności wokalnych młodych mieszkańców naszego miasta.    
Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

2023-11-29

Świąteczne obyczaje naszych sąsiadów

Asystent międzykulturowy w biurze Prezydenta Miasta Starachowice Inna Meheda, Urząd Miejski w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach serdecznie zapraszają na koncert „Kolędy Ukraińskie” 7 grudnia (czwartek) 2023r. do sali Olimpia Urzędu Miejskiego o godz. 15.00.