JUŻ W KIOSKU

Biegacze z "Rudnika" wicemistrzami Polski

2023-07-31 13:30:41

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Reprezentacja Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w biegach górskich Międzygórze 2023. Nie zabrakło także sukcesów indywidualnych.

fot. LKB Rudnik/FB

Sportowców z LKB "Rudnik" nie może zabraknąć na żadnej biegowej imprezie. Nie dziwi więc fakt, że obecni byli także w Międzygórzu, gdzie odbywały się MP w biegach górskich. Spisali się świetnie, bowiem zespołowo zdobyli drugie miejsce i srebrny medal. Nie zabrakło także sukcesów indywidualnych. Pierwszego dnia zawodów złoty medal wywalczył Piotr Jaśtal, a srebrny trafił do Sylwestra Lepiarza. Obaj panowie startowali w kategorii seniorów. Piąte miejsce w kategorii M20 zajął z kolei Dariusz Sikora. Drugiego dnia mistrzostw medale wybiegało siedmiu na dziewięciu startujących zawodników. Ze złota cieszyli się: półmaratończyk Sylwester Lepiarz, Zuzanna Jędrzejewska, Jakub Słomiński i Lena Słomińska. Srebrne krążki trafiły do: Juliana Lipy, Tymona Nowaka, Dominiki Myszki oraz Andrzeja Lasoty (półmaraton, kategoria M-60). Czwarte miejsce zajęła Zofia Sikora.

- Sobota i niedziela przyniosły nam łącznie dziewięć medali. Taki dorobek przywozimy z powrotem do gminy Brody. Gratulacje i dziękujemy za tyle emocji - podsumowano na oficjalnym fanpage'u klubu.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Medale w Turnieju Pod Babią Górą

2024-05-27

Medale w Turnieju Pod Babią Górą

Reprezentacja Akro Star odnotowali świetne wyniki w Lanola.pl Turnieju Pod Babią Górą w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie II, jaki odbył się w Makowie Podhalańskim. 
Hubert znów na szczycie!

2024-05-27

Hubert znów na szczycie!

53 piętra czyli dokładnie 1382 stopnie Varso Tower miał do pokonania Hubert Celuch, który z powodzeniem ukończył 3. edycję Wbiegnij na Varso Tower 2024. 
Lena i Julia z medalami Mistrzostw Europy!

2024-05-26

Lena i Julia z medalami Mistrzostw Europy!

W miniony weekend reprezentacja Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowała podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów w Hiszpanii. Lena Kozieł i Julia Seweryn wracają z medalami!
Biegali po górach

2024-04-28

Biegali po górach

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22

Świetne występy i miejsca na podium

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne.