JUŻ W KIOSKU

Akademicy zwycięzcami Ligi Europy

2023-11-20 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Podopieczni trenera Adriana Wołczyńskiego z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice wywalczyli pierwsze miejsce w Lidze Europy w Turnieju Smoka r. 2014. Indywidualny sukces odniósł także Bartosz Szymański, który został MVP ligi. 

fot. AP SKS STAR Starachowice

Zarówno trener, zawodnicy drużyny r. 2014 AP SKS STAR Starachowice jak i ich rodzice oraz opiekunowie na długo zapamiętają ostatni Turniej Smoka. Ekipa trenera Adriana odniosła bowiem niebywały sukces, zwyciężając w Lidze Europy. Droga na szczyt nie była łatwa, bowiem naszych zawodników czekały pojedynki z zespołami z całej Polski, Ukrainy a także Słowacji. Rywalizację rozpoczęli od spotkań w bardzo mocnej grupie, gdzie w pierwszym dniu turnieju o najwyższą stawkę, czyli awans mieli okazję mierzyć się z drużynami: Aserek Team, Pokrova Lwów a także F.C Bukovyna Chernivci. Niestety, akademicy musieli uznać wyższość wszystkich rywali i drugiego dnia zmagań walczyli w Lidze Europy. Spisali się znacznie lepiej, wygrywając cztery spotkania i remisując jedno, tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Podopieczni trenera Adriana Wołczyńskiego mogli więc cieszyć się ze zwycięstwa. Podwójne powody do radości miał Bartosz Szymański, który "zgarnął" tytuł Najlepszego Strzelca oraz MVP Ligi. Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Medale w Turnieju Pod Babią Górą

2024-05-27

Medale w Turnieju Pod Babią Górą

Reprezentacja Akro Star odnotowali świetne wyniki w Lanola.pl Turnieju Pod Babią Górą w Skokach na Ścieżce i Podwójnej Mini Trampolinie II, jaki odbył się w Makowie Podhalańskim. 
Hubert znów na szczycie!

2024-05-27

Hubert znów na szczycie!

53 piętra czyli dokładnie 1382 stopnie Varso Tower miał do pokonania Hubert Celuch, który z powodzeniem ukończył 3. edycję Wbiegnij na Varso Tower 2024. 
Lena i Julia z medalami Mistrzostw Europy!

2024-05-26

Lena i Julia z medalami Mistrzostw Europy!

W miniony weekend reprezentacja Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowała podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Seniorów w Hiszpanii. Lena Kozieł i Julia Seweryn wracają z medalami!
Biegali po górach

2024-04-28

Biegali po górach

Mistrzostwa Polski Mountain Classic 2024 w biegach górskich rozegrane w ramach Pieniny Ultra-Trail 2024 to niesamowita sportowa przygoda, w której z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik". Jak im poszło?
Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

2024-04-28

Otwarty Turniej Bocci w Starachowicach

Popularyzacja tej ciekawej dyscypliny paraolimpijskiej, aktywizacja osób z niepełnosprawnością i dobra zabawa - to główne cele Starachowickiego Otwartego Turnieju Bocci, zorganizowanego przez Fundację "Nasze Zdrowie".
Świetne występy i miejsca na podium

2024-04-22

Świetne występy i miejsca na podium

Trzy medale wywalczyli reprezentanci szkoły Akro Star podczas TAURON Pucharu Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Ścieżce i PMT.
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne.