JUŻ W KIOSKU

Akademicy z pucharem

2022-10-25 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".

źródło: archiwum prywatne

W rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn:  Akademia Piłkarska Star Starachowice, Jedlnia Dzieciom, Centrum Radom, FKS Łazy Starachowice i KS Jastrząb. Oficjalnie rozgrywki rozpoczął wójt Mirosław Seweryn, który przywitał wszystkich zawodników, trenerów i rodziców. Życzył udanych rozgrywek w duchu fair play. Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Było ich w sumie dziesięć, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwał sędzia Mateusz Rafalski. Nie zabrakło gorącego dopingu w wykonaniu samych zawodników oraz ich najbliższych. Powody do świętowania mieli młodzi piłkarze AP SKS STAR oddział w Mircu, którzy okazali się bezkonkurencyjni i wygrali cały turniej. Drugie miejsce zajęła drużyna FKS Łazy Starachowice, a trzecie – Centrum Radom. Najlepszym bramkarzem został Łukasz Grochowski z FKS Łazy, statuetka najlepszego strzelca trafiła do Leny Łobody z Centrum Radom, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Zosię Dudek - zawodniczkę Akademii Piłkarskiej Star Starachowice oddział Mirzec.  Wręczono także statuetki dla najlepszych zawodników poszczególnych zespołów. Trofea trafiły do: Olafa Szyszki z AP STAR, Sebastiana Sokoła z FKS Łazy Starachowice, Szymona Wójcika z Centrum Radom, Stanisława Górki z Jedlnia Dzieciom oraz Filipa Oberdy z KS Jastrząb. Nagrodę Wójta otrzymał natomiast Marcel Szaran z Akademii STAR Starachowice oddział Radom.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Adrian Gunia lepszy od rywala!

2024-04-07

Adrian Gunia lepszy od rywala!

W miniony piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się długo wyczekiwana przez sportowców jak i kibiców sportów walki gala One Punch, podczas której Adrian Gunia walczył z Brazylijczykiem Rafaelem Apocalipse. Według sędziów Gunia zwyciężył na punkty.
Udane starty w mistrzostwach Starachowic

2024-04-07

Udane starty w mistrzostwach Starachowic

Zawodnicy Juventy Cerrad Starachowice zaliczyli bardzo udane występy podczas Mistrzostw Starachowic w Biegach Przełajowych, jakie odbyły się w miniony weekend. 
Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

2024-03-17

Adrian Gunia wygrywa w Tczewie!

Z Czechem Erikiem Breita mierzył się podczas gali Revolta 5 w Tczewie wychowanek KS Dragon Starachowice Adrian Gunia. Panowie rywalizowali w formule muay thai, Gunia wygrał "na punkty". 
Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

2024-03-18

Natalia jedzie na mistrzostwa, FOXIKI z Grad Prix

Grand Prix w II Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Iłży 2024, kwalifikacje na Mistrzostwa Europy i Świata oraz kilkanaście medali - to bilans ostatnich występów tancerzy z ST FOX. Mimo wielu sukcesów nie spoczywają na laurach i wciąż pracują na kolejne. 
Trzy punkty dla Staru

2024-03-17

Trzy punkty dla Staru

Zespół Czarnych Połaniec był przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 21. kolejki 3 ligi gr. 4, jaki obie drużyny rozegrały w minioną sobotę (16. bm.) w Ożarowie. 
Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

2024-03-10

Wywalczyli kwalifikacje na Mistrzostwa Europy!

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin, podczas turnieju w Kaliszu wywalczyli kwalifikacje do ME, które odbędą się w maju br. w Hiszpanii. 
Zagrają dla Marysi i Adasia

2024-03-14

Zagrają dla Marysi i Adasia

Już 23. marca br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach dwanaście drużyn spotka się na siatkarskich parkietach, by pomóc Marysi i Adasiowi - dzielnym małym wojownikom, walczącym o powrót do zdrowia i sprawności. 
Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

2024-03-11

Zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju

Świetnie rozpoczął się marzec dla Mariana Moconia, który na początku miesiąca wygrał Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów w kat. 70 plus, jaki odbył się w Stalowej Woli. 
Udany rewanż Siarki

2024-03-10

Udany rewanż Siarki

Siarka Tarnobrzeg była przeciwnikiem Staru Starachowice w meczu 20. kolejki III ligi gr. 4. Niestety, Zielono-Czarni przegrali spotkanie i trzy punkty zostały u gospodarzy, którzy wyrównali ze starachowiczanami rachunki za wynik w rundzie jesiennej. 
Pierwsze starty po feryjnej przerwie

2024-03-05

Pierwsze starty po feryjnej przerwie

Po feryjnej przerwie w startach młodzi zawodnicy Akro Star udali się do miejscowości Klucze, gdzie z powodzeniem wystartowali w turnieju Korona Cup. Przywieźli mnóstwo medali, a najmłodsi "zaliczali" udane debiuty.