JUŻ W KIOSKU

Akademicy z pucharem

2022-10-25 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Młodzi piłkarze mirzeckiego oddziału Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice triumfowali w Turnieju Żaków o Puchar Wójta Gminy Mirzec, zorganizowanym przez Mirzeckie Towarzystwo Sportowe  "Leonard".

źródło: archiwum prywatne

W rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn:  Akademia Piłkarska Star Starachowice, Jedlnia Dzieciom, Centrum Radom, FKS Łazy Starachowice i KS Jastrząb. Oficjalnie rozgrywki rozpoczął wójt Mirosław Seweryn, który przywitał wszystkich zawodników, trenerów i rodziców. Życzył udanych rozgrywek w duchu fair play. Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym". Było ich w sumie dziesięć, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwał sędzia Mateusz Rafalski. Nie zabrakło gorącego dopingu w wykonaniu samych zawodników oraz ich najbliższych. Powody do świętowania mieli młodzi piłkarze AP SKS STAR oddział w Mircu, którzy okazali się bezkonkurencyjni i wygrali cały turniej. Drugie miejsce zajęła drużyna FKS Łazy Starachowice, a trzecie – Centrum Radom. Najlepszym bramkarzem został Łukasz Grochowski z FKS Łazy, statuetka najlepszego strzelca trafiła do Leny Łobody z Centrum Radom, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Zosię Dudek - zawodniczkę Akademii Piłkarskiej Star Starachowice oddział Mirzec.  Wręczono także statuetki dla najlepszych zawodników poszczególnych zespołów. Trofea trafiły do: Olafa Szyszki z AP STAR, Sebastiana Sokoła z FKS Łazy Starachowice, Szymona Wójcika z Centrum Radom, Stanisława Górki z Jedlnia Dzieciom oraz Filipa Oberdy z KS Jastrząb. Nagrodę Wójta otrzymał natomiast Marcel Szaran z Akademii STAR Starachowice oddział Radom.

Gratulujemy!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Klub pływacki Rybka zaprasza

2023-01-24

Klub pływacki Rybka zaprasza

Pływanie niemowlaka wydaje się czymś niespotykanym, a nawet niebezpiecznym. Wiele osób zapomina bowiem, że przez 9 miesięcy ciąży to właśnie woda była naturalnym środowiskiem, w którym żyło i rozwijało się dziecko. Jeszcze do 6-8 miesiąca życia mają one naturalny odruch pływania i nie boją się wody. Klub pływacki Rybka udowandnia, że dzieci w wodzie czują się jak w ramionach mamy. Możecie to sprawdzić. 
Zagrali na 5 z plusem

2023-01-22

Zagrali na 5 z plusem

Zawodnicy STAR-u Starachowice w świetnym stylu powrócili na murawę. W minioną sobotę (21. bm.) rozegrali pierwszy z dziewięciu meczów zaplanowanych w ramach przygotowań do rundy wiosennej i rozgromili przeciwnika 5:0. 
Spisali się na medal

2023-01-17

Spisali się na medal

Dwie drużyny Żaków z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice z powodzeniem uczestniczyły w zmaganiach Arka Cup, jakie odbyły się w Pawłowie. Drużyna STAR I okazała się bezkonkurencyjna!
Maja z rekordem województwa!

2023-01-15

Maja z rekordem województwa!

Zarówno trener Dawid Kubiec, jak i jego podopieczni z Juventy Cerrad Starachowice mają powody do radości. W Spale, gdzie startowali w miniony weekend wszyscy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe, a Maja Peryt poprawiła własny rekord województwa!
Świetne występy młodych siatkarzy

2023-01-16

Świetne występy młodych siatkarzy

Młodzi siatkarze z gminy Mirzec odnotowali świetne starty podczas cyklu sportowych spotkań w Leżajsku, w ramach którego rywalizowali m.in. w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta. 
Siatkarze wracają po świątecznej przerwie

2023-01-10

Siatkarze wracają po świątecznej przerwie

Już 13. stycznia br., po świątecznej przerwie na siatkarskie parkiety wracają zespoły I Ligi Świętokrzyskiej, w tym drużyna Cerradu SMS Starachowice.
Rozpoczęli sezon

2023-01-09

Rozpoczęli sezon

Lekkoatleci Juventy Cerrad Starachowice w miniony weekend rozpoczęli sezon halowy.   
Walentynki na sportowo

2023-01-08

Walentynki na sportowo

Kino, kolacja, koncert...albo bieg na 10 km. Dla wszystkich, którzy Dzień Zakochanych chcieliby spędzić na sportowo iłżeckie stowarzyszenie przygotowało nie lada atrakcję. 
Spisali się na medal

2023-01-02

Spisali się na medal

Trzecie miejsce w turnieju Gwiazdka Wschodzących Piłkarskich Gwiazd z Eneą Nowa Energia zajęła drużyna r. 2016 i młodsi Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice.
Laury w Biegu Sylwestrowym!

2023-01-01

Laury w Biegu Sylwestrowym!

Pierwsze miejsce drużynowo w Biegu Sylwestrowym w Szydłowie zajęła ekipa LKB Rudnik. Reprezentanci klubu w wydarzeniu biorą udział co roku, od 25 lat!