JUŻ W KIOSKU

25-latka napadła na... policjantkę

2023-09-11 10:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Do zdarzenia, podczas którego 25-letnia kobieta dopuściła się naruszenia nietykalności cielesnej policjantki, doszło w piątkowe (8 września br.) popołudnie w Starachowicach.

fot. pixabay.com

- Około godz. 17.00 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach podejmowali interwencję przy ul. Miodowej wobec 25-letniej kobiety - infomuje oficer prasowy policji, mł. asp. Paweł Kusiak. - Podczas interwencji 25-latka naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariuszki policji poprzez kopnięcia i uderzanie, oraz znieważyła mundurowych, którzy przeprowadzali interwencję.

Kobieta została zatrzymana i osadzona na 48 godzin w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Usłyszała zarzuty: zniszczenia mienia, pobicia, znieważenia i naruszenia nietykalności. Za te czyny grozi jej maksymalnie do 5 lat pozbawienia wolności.  

- Kobieta była nietrzeźwa, miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie - dodaje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Wypadek w Pawłowie. Trzy osoby trafiły do szpitala

2024-05-27

Wypadek w Pawłowie. Trzy osoby trafiły do szpitala

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielne (26 maja) po godzinie 16:00 na DW 756 w Pawłowie. W wyniku zderzenia Volkswagena Golfa i Fiata 126p dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat oraz kierowca fiata trafili do szpitala.
Na krajowej 42 zapalił się ciągnik siodłowy

2024-05-23

Na krajowej 42 zapalił się ciągnik siodłowy

W środowe (22 maja) późne popołudnie na wysokości stacji paliw w Wąchocku doszło do pożaru w komorze silnika samochodu ciężarowego. 
Senior oszukany metodą

2024-05-23

Senior oszukany metodą "na wypadek"

Oszuści w dalszym ciągu próbują pozbawiać seniorów pieniędzy, które często są oszczędnościami ich całego życia. W środę (22 maja) na terenie powiatu starachowickiego doszło kilku prób oszustwa metodą na tzw. „wypadek”. W jednym z przypadków niestety senior stracił czujność, a finalnie kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Skosił słupki i znak drogowy. Miał 3 promile

2024-05-20

Skosił słupki i znak drogowy. Miał 3 promile

Na niewiele się zdają apele policja, kampanie społeczne czy coraz wyższe kary za łamanie przepisów drogowych. Kierowców, którzy decydują się prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu i stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa na drogach, nie ubywa. 
Odpowiedzą za wniesienie materiałów pirotechnicznych na mecz KSZO i STARa

2024-05-20

Odpowiedzą za wniesienie materiałów pirotechnicznych na mecz KSZO i STARa

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 35 lat, którzy podczas meczu piłki nożnej na stadionie miejskim odpalili materiały pirotechniczne. Mecz pomiędzy drużynami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Star Starachowice w związku z tym incydentem dwukrotnie został przerwany. Obaj mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli już zarzuty. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.
Pożar budynku na starachowickim Bugaju

2024-05-19

Pożar budynku na starachowickim Bugaju

W niedzielę (19 maja) po godzinie 4 nad ranem do starachowickich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze baraku pracowniczego na Bugaju. Dziewięć osób ewakuowało się przed przybyciem straży pożarnej. W działaniach gaśniczych, które trwały prawie trzy godziny udział wzięło kilkanaście zastępów strażackich. 
Wypadek na krajowej 42. Auto wylądowało w rowie

2024-05-15

Wypadek na krajowej 42. Auto wylądowało w rowie

W środowe (15 maja) wczesne południe do powiatowych służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze krajowe nr 42 w miejscowości Parszów (gmina Wąchock). Kierujący osobową Toyotą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.
Stracił panowanie nad skuterem

2024-05-15

Stracił panowanie nad skuterem

W środowe (15 maja) przedpołudnie na ul. Zgodnej w Starachowicach doszło do wypadku z udziałem kierującego skuterem. Mężczyzna stracił nad nim panowanie i przewrócił się na jezdnię.
Potrącenie na pasach. Seniorka trafiła do szpitala

2024-05-14

Potrącenie na pasach. Seniorka trafiła do szpitala

W poniedziałkowe (13 maja) przedpołudnie na przejściu dla pieszych przy starachowickiej galerii Skałka na alei Armii Krajowej została potrącona starsza kobieta. 
Kontrola drogowa i narkotyki

2024-05-08

Kontrola drogowa i narkotyki

W poniedziałek (6 maja) policjanci wydziału kryminalnego starachowickiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Podczas interwencji okazało się, że 42-latek posiadał przy sobie środki odurzające.