reklama

Co, gdzie, kiedy

"Retro Granie"

Interaktywna wystawa zabytkowych konsol i gier "Retro Granie" odbędzie się 23 lutego br., w godzinach 15.00 - 20.00, w Starachowickim Centrum Kultury. Podczas wystawy istnieje możliwość pogrania na konsolach. Wstęp wolny!

                             Na koniec ferii "TY party"

Instruktorzy Młodzieżowego Domu Kultury zapraszają na finałową imprezę feryjną pod hasłem "TY party". Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: fotobudka, karaoke, teleturnieje, galeria plakatów, prezentacja ekoplastyki. Impreza odbędzie się się 23 lutego br. od godziny 16.00 w MDK przy ul. Glinianej. Wstęp wolny!

                          Giełda winyli

Kolejna Giełda Płyt Winylowych już w sobotę, 24 lutego br. w godzinach 13.00-16.00 w Starachowickim Centrum Kultury. Kolekcjonerzy i melomani jazzu, klasyki, popu, disco i rocka będą mogli wymienić, sprzedać i kupić stare płyty. Wstęp wolny!

                                           Wykład o podatkach

Sekcja Edukacji Obywatelskiej UTW zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Starachowicach na wykład nt. "Ulgi i odliczenia w PIT za 2017 r. dla seniorów". Odbędzie się w sali ZDZ przy ul. Wojska Polskiego 26 lutego br. o godzinie 13.00.

                    Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Prezydent miasta Starachowice oraz społeczność Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Starachowicach zapraszają 1 marca br. na obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Rozpoczną się o godz. 10.00 mszą świętą w kościele p.w. Wszystkich Świętych, a o godz. 11.20 uczestnicy uroczystości przejadą do Gimnazjum nr 3, gdzie obejrzą program artystyczny przygotowany przez uczniów.

                   Filatelistyczna wystawa

  Biblioteka i Ośrodek Kultury w Mircu zapraszają na wystawę filatelistyczną z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości. Walory filatelistyczne o marszałku Józefie Piłsudskim i innej tematyce historycznej można oglądać w Domu Kultury w Mircu do 22 lutego br., od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18.00.

                Misterium w Kałkowie 

  24 lutego o godz. 15.30, w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie, rozpoczynają się przedstawienia Misterium Męki Pańskiej. Będą ogólnodostępne dla pielgrzymów z całej Polski.

 

 

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ