Co, gdzie, kiedy

    Fotograficzna ekspozycja

Spółdzielczy Dom Kultury oraz Starachowickie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej Zbigniewa Kopańskiego pt. "Leśne... Bajkowe Widzenia", który odbędzie się 19 czerwca o godz. 18.00 w sali wystaw SDK w Starachowicach (ul. Wojska Polskiego).

 

                     Spektakl w SDK

Teatr Daje Słowo przy Fundacji "Nasze Zdrowie" w Starachowicach zaprasza 21 czerwca o godz. 11.00 do  SSM (ul. Wojska Polskiego) na spektakl "Z życia pchły szachrajki przygód kilka". 

 

                    Doroczna wystawa prac uczniów

Państwowe Ognisko Plastyczne przygotowuje doroczną wystawę prac uczniów. Będzie ją można obejrzeć już 22 czerwca br. o godz. 16.00 w siedzibie Ogniska, ul. Złota.

                                                 Plenerowy koncert

Zespół The Underground Man z Lublina zagra 22 czerwca od godz. 20.00 w pubie GRZYBEK przy al. Armii Krajowej. Zapraszamy.

                         Warsztaty z Michałem Piętakiem

Starachowickie Centrum Kultury organizuje warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych, które odbędą się 24 czerwca (niedziela) o godz. 12.00 w SCK. Poprowadzi je Michał Piętak - fotograf, właściciel Pracowni Fotograficznej Dwie Sfery. Hasłem przewodnim warsztatów jest: Miasto na fotografii - Starachowice w dobie przemian. Zapisy w sekretariacie SCK lub pod numerem telefonu 41 274 65 25. 

                                           Starachowickie Sobótki

Prezydent Miasta Starachowice oraz Cersanit II S.A. zapraszają na Starachowickie Sobótki, które odbędą się 24 czerwca br. od godz. 15.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, ul Szkolna. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo z zespołem. W programie również występy naszych zespołów i wokalistów, a także  ognisko sobótkowe, warsztaty wicia wianków, bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, starachowickie targi pracy oraz rodzinny konkurs z atrakcyjną nagrodą. Zaplanowano też wspólne oglądanie meczu Polska - Kolumbia.

(P.S.)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ