JUŻ W KIOSKU

Zagrali na 5 z plusem

2023-01-22 15:15:43

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Zawodnicy STAR-u Starachowice w świetnym stylu powrócili na murawę. W minioną sobotę (21. bm.) rozegrali pierwszy z dziewięciu meczów zaplanowanych w ramach przygotowań do rundy wiosennej i rozgromili przeciwnika 5:0. 

źródło: STAR Starachowice/FB

Choć sobotnia aura, choćby z uwagi na obfite opady śniegu nie była łaskawa dla rozgrywek na świeżym powietrzu, to wstępnie zagrożone spotkanie z Ceramiką Opoczno doszło do skutku. Ogromny wkład mieli w to pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz kibice Zielono-Czarnych, którzy wspólnie zabrali się za odśnieżanie boiska. Na pierwszą bramkę fani klubu ze Starachowic nie musieli długo czekać. w 10. minucie spotkania do siatki przeciwników trafił Kacper Wiecha. Zaledwie cztery minuty później przed szansą na podwyższenie wyniku stanął debiutujący w barwach STAR-u Tomasz Persona, jednak wynik do przerwy pozostał niezmieniony. Druga połowa spotkania natomiast przyniosła cztery bramki dla STAR-u. W 53. min. na 2:0 podwyższył Piotr Mikos, trzy minuty później bramkarza gości pokonał Jakub Nowocień, 65. minuta to celny strzał Szymona Hajduka, a ostateczny wynik w 78. min. ustalił Przemysław Śliwiński.

STAR Starachowice:

 I połowa: Nowak Michał - Nowak Mateusz, Grzywalski, Jagiełło, Kosztowniak, Ambrozik, Persona, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wiecha, Grunt.

II połowa: Zacharski - Styczyński, Gębura, Jagiełło, Stefański, Nowocień, Puton, Hajduk, Szydłowski, Mikos, Śliwiński

Trener: Tadeusz Krawiec

Kolejne spotkanie zaplanowano na 28. stycznia br. w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie STAR zmierzy się z tamtejszą Lechią. 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Klub pływacki Rybka zaprasza

2023-01-24

Klub pływacki Rybka zaprasza

Pływanie niemowlaka wydaje się czymś niespotykanym, a nawet niebezpiecznym. Wiele osób zapomina bowiem, że przez 9 miesięcy ciąży to właśnie woda była naturalnym środowiskiem, w którym żyło i rozwijało się dziecko. Jeszcze do 6-8 miesiąca życia mają one naturalny odruch pływania i nie boją się wody. Klub pływacki Rybka udowandnia, że dzieci w wodzie czują się jak w ramionach mamy. Możecie to sprawdzić. 
Spisali się na medal

2023-01-17

Spisali się na medal

Dwie drużyny Żaków z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice z powodzeniem uczestniczyły w zmaganiach Arka Cup, jakie odbyły się w Pawłowie. Drużyna STAR I okazała się bezkonkurencyjna!
Maja z rekordem województwa!

2023-01-15

Maja z rekordem województwa!

Zarówno trener Dawid Kubiec, jak i jego podopieczni z Juventy Cerrad Starachowice mają powody do radości. W Spale, gdzie startowali w miniony weekend wszyscy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe, a Maja Peryt poprawiła własny rekord województwa!
Świetne występy młodych siatkarzy

2023-01-16

Świetne występy młodych siatkarzy

Młodzi siatkarze z gminy Mirzec odnotowali świetne starty podczas cyklu sportowych spotkań w Leżajsku, w ramach którego rywalizowali m.in. w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta. 
Siatkarze wracają po świątecznej przerwie

2023-01-10

Siatkarze wracają po świątecznej przerwie

Już 13. stycznia br., po świątecznej przerwie na siatkarskie parkiety wracają zespoły I Ligi Świętokrzyskiej, w tym drużyna Cerradu SMS Starachowice.
Rozpoczęli sezon

2023-01-09

Rozpoczęli sezon

Lekkoatleci Juventy Cerrad Starachowice w miniony weekend rozpoczęli sezon halowy.   
Walentynki na sportowo

2023-01-08

Walentynki na sportowo

Kino, kolacja, koncert...albo bieg na 10 km. Dla wszystkich, którzy Dzień Zakochanych chcieliby spędzić na sportowo iłżeckie stowarzyszenie przygotowało nie lada atrakcję. 
Spisali się na medal

2023-01-02

Spisali się na medal

Trzecie miejsce w turnieju Gwiazdka Wschodzących Piłkarskich Gwiazd z Eneą Nowa Energia zajęła drużyna r. 2016 i młodsi Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice.
Laury w Biegu Sylwestrowym!

2023-01-01

Laury w Biegu Sylwestrowym!

Pierwsze miejsce drużynowo w Biegu Sylwestrowym w Szydłowie zajęła ekipa LKB Rudnik. Reprezentanci klubu w wydarzeniu biorą udział co roku, od 25 lat!
Uczniowie z certyfikatem

2022-12-20

Uczniowie z certyfikatem

Grupa trzydziestu uczniów szkół podstawowych z Tychowa Nowego i Małyszyna odebrała certyfikaty "Umiem Pływać". Projekt, w ramach którego szkolna młodzież nabyła tę umiejętność podsumowano w placówce im. J. Korczaka.