JUŻ W KIOSKU

Ukradł puszkę z datkami na leczenie chorego dziecka!

2021-09-09 13:30:15

Ocena:

0/5 | 0 głosów

W środę (8 września), policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie policjantami z Komisariatu Policji w Brodach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo kradzieży zuchwałej. Łupem 30-letniego mieszkańca gminy Brody padła puszka z pieniędzmi. 

fot. pixabay.com

- Wczoraj, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w minioną sobotę (4 września), z terenu sklepu w gminie Brody skradziono puszkę z pieniędzmi. Wrzucano do niej pieniądze dla chorego dziecka. Do wnikliwej pracy śledczej zabrali się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Brodach. Kilka godzin po zgłoszeniu był już rezultat. Mundurowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Brody, przy którym ujawnili skradzioną puszkę wraz z pieniędzmi - informuje rzecznik KPP w Starachowicach, sierż. szt. Paweł Kusiak.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży zuchwałej, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 8 lat.

/źródło: KPP w Starachowicach/

KOMENTARZE
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Nocny pożar budynku mieszkalnego na osiedlu Bugaj

2021-09-18

Nocny pożar budynku mieszkalnego na osiedlu Bugaj

To była niespokojna noc. Przed godziną 2 w nocy (17/18 września), strażacy dostali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego na osiedlu Bugaj w Starachowicach. 
Kierowca i pasażer usłyszeli zarzuty. W internecie opublikowano nagranie z poniedziałkowego  wypadku na strefie

2021-09-17

Kierowca i pasażer usłyszeli zarzuty. W internecie opublikowano nagranie z poniedziałkowego wypadku na strefie

W internecie opublikowano nagranie z momentu wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe (13 września) popołudnie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. 
Próba oszustwa

2021-09-16

Próba oszustwa "na policjanta". Senior nie dał się nabrać

Na "policjanta", "wnuczka" czy "synową", fałszywego "żołnierza" lub "chore dziecko". Metody oszustw są różne i mimo nagłaśniania spraw, wciąż udaje się oszukać wiele osób. W środę (15 września), do jednego z mieszkańców Starachowic zadzwonił fałszywy "policjant”. Na szczęście, przestępcy nie udało się osiągnąć celu. 
Poszukiwany kierował „na zakazie”... z narkotykami w organizmie i kieszeni

2021-09-14

Poszukiwany kierował „na zakazie”... z narkotykami w organizmie i kieszeni

Surowe konsekwencje czekają 33-latka z powiatu starachowickiego, który w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13 września) kierował oplem, mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany oraz posiadał przy sobie narkotyki. Miał je również w organizmie.  
Z promilami za kierownicą. Policja podsumowała weekend

2021-09-14

Z promilami za kierownicą. Policja podsumowała weekend

Podczas trzech weekendowych (10 - 12 września) dni, na drogach powiatu starachowickiego policjanci zatrzymali łącznie 11 kierujących, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Natomiast w poniedziałkowy (13 września) poranek, aż 6 osób mających promile w organizmie zdecydowało się wsiąść za kierownicę.
Dwie osoby w szpitalu, rozbite auta, pijany za kierownicą

2021-09-13

Dwie osoby w szpitalu, rozbite auta, pijany za kierownicą

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe (13 września) popołudnie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. 
[AKTUALIZACJA] 85-latka odnaleziona

2021-09-11

[AKTUALIZACJA] 85-latka odnaleziona

Jak informowaliśmy we wcześniejszym komunikacie, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukiwali zaginionej 85-letniej mieszkanki Starachowic. Kobieta została szczęśliwie odnaleziona!
Tragedia na zalewie w Brodach. Nie żyje 72-latek

2021-09-08

Tragedia na zalewie w Brodach. Nie żyje 72-latek

O tym, że na zalewie w Brodach z łódki wypadł mężczyzna powiadomiono starachowickich policjantów w środę (8 września), chwilę przed godziną 15.00. Na miejsce natychmiast skierowano strażaków, którzy podjęli akcję ratunkową.
Nie ustąpiła pierwszeństwa

2021-09-08

Nie ustąpiła pierwszeństwa

W środowe (8 września) popołudnie, na skrzyżowaniu ulic Miodowej i Smugowej w Starachowicach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.