JUŻ W KIOSKU

Spotkaj się ze starostą i pomóż Helence

2022-06-17 09:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Kolejny raz starosta starachowicki Piotr Ambroszczyk bierze udział w akcji, która mobilizuje mieszkańców do pomocy. Tym razem ze starostą bawimy dla małej Helenki walczącej z ataksją móźdżkową. 

fot. FB / Fundacja Zdążyć przed Panem Bogiem 

Do pomocy zapraszają starosta oraz Fundacja Zdążyć przed Panem Bogiem.

- W najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 zabierzemy Was na przejażdżkę KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ DO LIPIA, a tam WSPÓLNE OGNISKO, PRZECIĄGANIE LINY, ATRAKCJE DLA DZIECI I RODZIN, WSPANIAŁE TOWARZYSTWO. 

W programie - PRZEJAŻDŻKA KOLEJKĄ DO LIPIA, OGNISKO I POWRÓT DO STARACHOWIC - koszt to jedynie 35 ZŁOTYCH WPŁACONE NA ZRZUTKĘ HELENKI od osoby, oczywiście WIĘKSZE WPŁATY SĄ MILE WIDZIANE.
Dekalaracji należy dokonywać pod postem na stronie Fundacji.
Kiełbaska i napoje zimne będą na miejscu. Kawa i herbata we własnym zakresie.
Zabierz ze sobą męża, żonę, mamę, tatę, dzieci, ciocię, wujka, babcię, dziadka, a najlepiej całą rodzinę i baw się tej niedzieli z nami. 

NA WPŁATĘ ZA SWOJE MIEJSCA MASZ 24 GODZINY - czytamy na facebookowej stronie fundacji.

Zapraszamy do udziału.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Piątek i sobota w muzeum

2022-06-30

Piątek i sobota w muzeum

EkoLato w EkoMuzeum

2022-06-30

EkoLato w EkoMuzeum

Szukacie pomysłu na atrakcyjne spędzenie czasu z rodziną, dziećmi  i znajomymi? Piotr Ambroszczyk Starosta Starachowicki i Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zapraszają na festyn "EKOLATO".
Rok w starachowickim Ognisku Plastycznym

2022-06-29

Rok w starachowickim Ognisku Plastycznym

Zakończył się rok szkolny w Państwowym Ognisku Plastycznym w Starachowicach. W piątek, 24 czerwca, w siedzibie placówki można było podziwiać dorobek młodych artystów. 
Poetycka nagroda

2022-06-29

Poetycka nagroda

Rok Marii Konopnickiej to czas imprez i wydarzeń mających na celu docenienie jej twórczości, lepsze poznanie jej osoby, ale także próby poetyckie i literackie. W jednej z nich udział wziął starachowicki poeta Robert Wołczyński.
Ach, co to był za koncert

2022-06-29

Ach, co to był za koncert

To było niezapomniane popołudnie, na nieco ponad godzinę Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kochanowskiego zmieniła się w salę operową. Na niewielkiej scenie wybrzmiewały dźwięki dzieł Czajkowskiego, Paderewskiego, Korsakowa do słów "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza, wystąpili starachowiczanka Paulina Jabłonka i Adam Kamieniecki.
Kulturalny Rozkład Jazdy

2022-06-27

Kulturalny Rozkład Jazdy

Zobaczcie, co będzie się działo w te wakacje w Starachowicach.
Sobótka z Parkiem Kultury

2022-06-25

Sobótka z Parkiem Kultury

Niedziela, 26 czerwca, o godz. 16:00 wystartuje Piknik SOBÓTKOWY na rozpoczęcie WAKACJI 2022! Dla najmłodszych i starszych, którzy na 2 miesiące żegnają się ze szkołą i rozpoczynają długo wyczekiwany letni odpoczynek Park Kultury przygotował mnóstwo atrakcji:
Poznaj klasykę kina retro

2022-06-26

Poznaj klasykę kina retro

Miejska biblioteka Publiczna rozpoczyna nowy cykl pod nazwą Biblioteka Filmów. Podczas każdego ze spotkań będzie prezentować arcydzieła kina czerni i bieli. W poniedziałek, 27 czerwca o godz. 17:00, pierwszy seans.  W Czytelni MBP będzie można obejrzeć film z 1931 r. w reżyserii Fritza Langa pt. „M”. Będzie to thriller niemiecki, z którego wzory czerpał później Alfred Hitchcock. Słowo wstępne wygłosi animator kultury - Michał Pajek. Wstęp wolny
Darmowe zwiedzanie za...

2022-06-26

Darmowe zwiedzanie za...

Piątka lub szóstka z historii na świadectwie? To się świetnie składa. Świętokrzyski Sztetl z Chmielnika ma dla Was propozycję. 
Rodzinne wędrowanie z PTTK

2022-06-25

Rodzinne wędrowanie z PTTK

UWAGA! Konkurs!