JUŻ W KIOSKU

Siatkarze wracają po świątecznej przerwie

2023-01-10 18:00:00

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Już 13. stycznia br., po świątecznej przerwie na siatkarskie parkiety wracają zespoły I Ligi Świętokrzyskiej, w tym drużyna Cerradu SMS Starachowice.

fot. Cerrad Starachowice/FB

Przypomnijmy, ubiegły rok nasi siatkarze zakończyli zwycięstwem w meczu z SMS GUMP Ostrowiec. Starachowiczanie pokonali przeciwników 3:0 (25:19,25:21,25:20). Komplet punktów w tym spotkaniu cieszył tym bardziej, że drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego dwa sety rozpoczęła od przewagi, a mecz był mocno wyrównany. 

W meczu z SMS GUMP zagrali: Janusz Linek - kapitan, Paweł Zięba, Szymon Wojtas, Mateusz Gawlik, Mateusz Linek, Maciej Kosowski, Krystian Wrzesień, Konrad Michalczak, Wiktor Kalista, Krystian Szelągiewicz, Szczepan Szelągiewicz, Paweł Lipiec oraz Dawid Jarosz.

- Był to ostatni w tym roku kalendarzowym mecz naszej drużyny. Ze względu na to, że pauzujemy w następnej kolejce musimy zaczekać z podsumowaniem tego etapu rozgrywek. Zapraszamy na kolejne mecze, mamy jasny cel, rozgrywanie jak najlepszych spotkań ku zadowoleniu naszych kibiców, sponsorów i nas samych - mówili siatkarze, którzy nowy rok rozpoczną od spotkania z liderem tabeli - drużyną MKS "Czarni" Połaniec - Piłka Siatkowa. Mecz odbędzie się "na wyjeździe" 13 stycznia br. 

Trzymamy kciuki!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Klub pływacki Rybka zaprasza

2023-01-24

Klub pływacki Rybka zaprasza

Pływanie niemowlaka wydaje się czymś niespotykanym, a nawet niebezpiecznym. Wiele osób zapomina bowiem, że przez 9 miesięcy ciąży to właśnie woda była naturalnym środowiskiem, w którym żyło i rozwijało się dziecko. Jeszcze do 6-8 miesiąca życia mają one naturalny odruch pływania i nie boją się wody. Klub pływacki Rybka udowandnia, że dzieci w wodzie czują się jak w ramionach mamy. Możecie to sprawdzić. 
Zagrali na 5 z plusem

2023-01-22

Zagrali na 5 z plusem

Zawodnicy STAR-u Starachowice w świetnym stylu powrócili na murawę. W minioną sobotę (21. bm.) rozegrali pierwszy z dziewięciu meczów zaplanowanych w ramach przygotowań do rundy wiosennej i rozgromili przeciwnika 5:0. 
Spisali się na medal

2023-01-17

Spisali się na medal

Dwie drużyny Żaków z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice z powodzeniem uczestniczyły w zmaganiach Arka Cup, jakie odbyły się w Pawłowie. Drużyna STAR I okazała się bezkonkurencyjna!
Maja z rekordem województwa!

2023-01-15

Maja z rekordem województwa!

Zarówno trener Dawid Kubiec, jak i jego podopieczni z Juventy Cerrad Starachowice mają powody do radości. W Spale, gdzie startowali w miniony weekend wszyscy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe, a Maja Peryt poprawiła własny rekord województwa!
Świetne występy młodych siatkarzy

2023-01-16

Świetne występy młodych siatkarzy

Młodzi siatkarze z gminy Mirzec odnotowali świetne starty podczas cyklu sportowych spotkań w Leżajsku, w ramach którego rywalizowali m.in. w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta. 
Rozpoczęli sezon

2023-01-09

Rozpoczęli sezon

Lekkoatleci Juventy Cerrad Starachowice w miniony weekend rozpoczęli sezon halowy.   
Walentynki na sportowo

2023-01-08

Walentynki na sportowo

Kino, kolacja, koncert...albo bieg na 10 km. Dla wszystkich, którzy Dzień Zakochanych chcieliby spędzić na sportowo iłżeckie stowarzyszenie przygotowało nie lada atrakcję. 
Spisali się na medal

2023-01-02

Spisali się na medal

Trzecie miejsce w turnieju Gwiazdka Wschodzących Piłkarskich Gwiazd z Eneą Nowa Energia zajęła drużyna r. 2016 i młodsi Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice.
Laury w Biegu Sylwestrowym!

2023-01-01

Laury w Biegu Sylwestrowym!

Pierwsze miejsce drużynowo w Biegu Sylwestrowym w Szydłowie zajęła ekipa LKB Rudnik. Reprezentanci klubu w wydarzeniu biorą udział co roku, od 25 lat!
Uczniowie z certyfikatem

2022-12-20

Uczniowie z certyfikatem

Grupa trzydziestu uczniów szkół podstawowych z Tychowa Nowego i Małyszyna odebrała certyfikaty "Umiem Pływać". Projekt, w ramach którego szkolna młodzież nabyła tę umiejętność podsumowano w placówce im. J. Korczaka.