JUŻ W KIOSKU

Rozgrywki rozpoczęli z wysokiego "C"

2023-03-05 14:47:08

Ocena:

5/5 | 1 głosów

Stało się. Wyczekiwana przez piłkarzy i kibiców wiosenna runda Hummel IV ligi wystartowała w minioną sobotę (5. bm.). W Starachowicach, gdzie STAR podejmował GKS Rudki było niezwykle gorąco, choć aura była tego dnia mocno zimowa. 

fot. Marcin Słoka

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości, którzy prowadzenie objęli już w 4. minucie, kiedy to po stałym fragmencie gry bramkarza gospodarzy pokonał Karol Skrzypek. Kilka minut później w swoim stylu odpowiedział Jakub Nowocień, który strzałem z blisko 20 metrów wyrównał na 1:1. Sześć minut później do akcji wkroczył Michał Smolarczyk i było już 2:1. "Gieksa" nie dawała za wygraną i zaledwie kilka minut później do remisu doprowadził Jan Kowalski. Zawodnicy STAR-u jeszcze przed przerwą dali sobie i kibicom kolejny powód do radości, bowiem na 3:2 podwyższył Bartosz Gębura i to Zielono-Czarni schodzili do szatni prowadząc po pierwszej odsłonie tego niezwykle emocjonującego spotkania. Druga rozpoczęła się od bramki Przemysława Śliwińskiego, po której STAR prowadził 4:2. Kropkę nad "i" postawił pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Michał Grunt, a podopieczni trenera Tadeusza Krawca ostatecznie pokonali przeciwnika 5:2, dopisując do swojego konta ważne ligowe punkty. 

STAR: Michał Nowak - Styczyński (81' Jefimenko), Gębura, Jagiełło, Stefański, Puton (85' Zając), Nowocień (70' Ambrozik), Persona (64' Szydłowski), Mikos, Smolarczyk (75' Grunt), Śliwiński. Trener: Tadeusz Krawiec.

Następne spotkanie STAR rozegra 12. marca br. o godz. 14.00. Przeciwnikiem będzie Neptun Końskie. 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Wysoka wygrana z Nidą

2023-03-20

Wysoka wygrana z Nidą

Drużyna STAR-u Starachowice w minioną sobotę podejmowała u siebie Nidę Pińczów. W spotkaniu w ramach 20. kolejki Hummel IV ligi Zielono-Czarni odnotowali wysoką wygraną. 
Pobiegli Tropem Wilczym

2023-03-12

Pobiegli Tropem Wilczym

Do historii przeszła XI edycja Biegu Tropem Wilczym, który odbył się w wielu miastach Polski, w tym także w Starachowicach 5. marca br. Organizatorzy podsumowali tegoroczne wydarzenie.
Moc piłkarskich wrażeń, trofea zostały w Starachowicach

2023-03-15

Moc piłkarskich wrażeń, trofea zostały w Starachowicach

Koniec lutego przyniósł mnóstwo piłkarskich emocji zawodnikom, trenerom, kibicom i sympatykom Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice oraz zespołów, które gościły w naszym mieście 25. i 26. lutego br. i uczestniczyły w turniejach halowych o puchary dwóch firm działających w naszym mieście. Emocje już nieco opadły, przyszedł czas na podsumowania...
Grali o puchar

2023-03-13

Grali o puchar

Puchar PRD Starachowice był stawką rozgrywek czwartej edycji Starachowickiej Ligi Szóstek. Tym razem po główne trofeum sięgnął zespół Chivas.
Debiuty i medale

2023-03-14

Debiuty i medale

Trzy medale wywalczyli w Olkuszu reprezentanci klubu Akro Star w Starachowicach, którzy wraz z wieloma innymi akrobatami walczyli w miniony weekend o najlepsze wyniki w Pucharze Polski Juniora Młodszego.
Wystąpią na Mistrzostwach Europy

2023-03-08

Wystąpią na Mistrzostwach Europy

Sześć kwalifikacji indywidualnych i jedna zespołowa - to bilans występów zawodników Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin w Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy w Mielcu. 
Medale dla Wikingów

2023-03-06

Medale dla Wikingów

Zawodnicy KS Wiking odnotowali bardzo dobre starty w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Jasieńcu. Wielu z nich powiększyło swoje medalowe kolekcje o kolejne krążki. 
Pobiegną Tropem Wilczym

2023-03-01

Pobiegną Tropem Wilczym

Już 5. marca br. w Starachowicach odbędzie się XI edycja biegu Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorem jest Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice. 
Dobry start w Pucharze Mazur

2023-02-28

Dobry start w Pucharze Mazur

Zawodnicy Senshi Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Pucharze Mazur 2023 r., który odbył się w Ełku. Wywalczyli pięć medali. 
Medale dla wąchocczan

2023-02-27

Medale dla wąchocczan

Sześć medali wywalczyli sportowcy z KS Campeones Wąchock w Mistrzostwach Województwa Seniorów w Tenisie Stołowym, jakie odbyły się w drugiej połowie lutego w Kunowie.