Podsumowali miniony sezon

2022-08-08 18:00:00

Ocena:

4/5 | 1 głosów

Dziewięćdziesiąt dwa medale zdobyli w ubiegłym sezonie zawodnicy Akro Star podczas startów na zawodach i mistrzostwach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Podsumowując ostatni rok szkoleniowy, zapraszają do udziału w nowym naborze...

W kolekcji akrobatów przeważają złote medale, których jest aż 45. W swoim dorobku młodzi zawodnicy mają także 26 srebrnych i 21 brązowych. Wśród najważniejszych startów trenerzy Akro Star wymieniają m.in.: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Mikołowie, gdzie ich podopieczni wywalczyli 9 krążków, Puchar Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i PMT w Poznaniu oraz Puchar Polski Juniora Młodszego w Skokach na Trampolinie, Skokach na Ścieżce i PMT w Olkuszu.

- Starty te starty należą do jednych z najważniejszych imprez dla młodych sportowców - mówią zgodnie trenerzy: Anna Chruścielewska, Valentyn Harkavyi i Anton Novikov składając gratulacje wszystkim konkurentom, rodzicom i trenerom.

- Serdecznie zapraszamy dzieci od 3. roku życia, młodzież i dorosłych na treningi z Akrobatyki Sportowej (od 3. roku życia) i Powietrznej (na szarfach - od 6. roku życia). Treningi odbywają się w trzech filiach: Starachowice, Skarżysko-Kamienna i Ostrowiec Świętokrzyski - mówią, zapraszając do odwiedzenia profilu Akro Star na facebook'u, gdzie znajduje się więcej szczegółowych informacji na temat naboru. - Zapisy i więcej szczegółów w poniższym linku: https://forms.gle/v7GRp8PnePNqUnWk6 - uzupełnili.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Siatkarki na podium!

2022-10-04

Na piątkę zaliczyły sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu siatkarki LENECO Starachowice, które na turnieju w Skarżysku-Kamiennej wywalczyły brązowy medal.
Koszykarskie zmagania o puchar

2022-10-03

Cztery drużyny wzięły udział w I Turnieju o Puchar firmy Perfopol, zorganizowanym przez Klub Sportowy BASKET Starachowice we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach.
Ze Staszowa wrócili z cennymi punktami!

2022-10-02

To nie był łatwy mecz. Mimo to drużyna pod wodzą trenera Tadeusza Krawca zanotowała dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem, w Staszowie, Zielono-Czarni pokonali tamtejszą Pogoń.

2022-09-27

"Życiówka" w Lublinie

Zofia Dróżdż z Juventy Cerrad Starachowice podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Lublinie poprawiła swój rekord życiowy na dystansie 1000 m w biegu z przeszkodami. Uzyskała czas lepszy o... 17 sekund!
Siatkarskie wicemistrzostwo województwa!

2022-09-26

Znakomicie spisali się uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Siatkówce Plażowej, jakie odbyły się w Połańcu.
Biegowe sukcesy uczniów

2022-09-25

Biegowe sukcesy uczniów "dziesiątki"

Dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Starachowicach wywalczyły miejsca na podium podczas Mistrzostw Starachowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Sparta bez szans, STAR

2022-09-18

Sparta bez szans, STAR "na zero z tyłu"

Bardzo dobra passa podopiecznych trenera Tadeusza Krawca odbija się szerokim echem zarówno w środowiskach piłkarskich jak i lokalnych mediach. W minioną sobotę, w ramach 8. kolejki Hummel IV ligi zawodnicy podejmowali u siebie Spartę Kazimierza Wielka, a przebieg i wynik spotkania tylko potwierdziły formę Zielono-Czarnych.
Sukces naszych koszykarzy

2022-09-18

Młodzi adpeci koszykówki ze starachowickiego klubu BASKET wywalczyli drugie miejsce podczas II Świętokrzyskiej Olimpiady Młodzieży Kielce 2022.
Zwycięstwo i rekordy życiowe

2022-09-17

Świetnie zaprezentowały się zawodniczki Juventy Cerrad Starachowice w Gliwicach, gdzie Maja Peryt stanęła na najwyższym stopniu podium, a kilka zawodniczek ustanowiło nowe rekordy życiowe.
Akademicy na podium!

2022-09-17

Drugie miejsce w Turnieju o Puchar Fimy STAR San Duo zajęli podopieczni trenera Kacpra Raka z Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice (r. 2013), który występowali w roli gospodarzy rozgrywek, w których udział wzięło w sumie osiem zespołów.