JUŻ W KIOSKU

Piłkarze amatorzy walczą o puchar

2022-08-30 18:00:00

Ocena:

5/5 | 2 głosów

Drużyny, które w kolejnej odsłonie Starachowickiej Ligi 6-tek walczą o Puchar Argos Monitoring nie ustają w bojach. Za nimi już 9. kolejka zmagań.

fot. nadesłane

Nim jednak przedstawimy losy meczów ostatniej kolejki, wrócimy na chwilę do 8., która nawet dla samych graczy była mocno zaskakująca. Na początek w szranki stanęły: FC Chilli i Piranie Mirów. Popularne "Papryczki" wygrały 6:0. W drugim pojedynku Górna Street Elite Michał Kędziora stoczyła bardzo zacięty pojedynek z Campeones Wąchock. Mecz zakończył się remisem 2:2. Najbardziej zaskoczył jednak OKS Husarii Starachowice z FC Czarnymi. Ci pierwsi wygrali aż 5:2.

- OKS Husaria Starachowice wygrała aż 5:2 z FC Czarni, co zaskoczyło zarówno jedną jak i drugą drużynę, aczkolwiek Husaria pokazała się z naprawdę dobrej strony - podsumowano spotkanie w mediach społecznościowych.

FC Kłoda Hooligans z kolei wygrało walkowerem spotkanie z FC Po Nalewce, z uwagi na brak pełnego składu na mecz w drużynie z Radomia.

9. kolejka to również mnóstwo piłkarskich emocji i bramek. FC Chilli zremisowało z FC Kłoda Hooligans 2:2, Campeones Wąchock pokonali 6:3 OKS Husarię Starachowice.

- Największy szacunek trzeba oddać jednak drużynie FC Po Nalewce Radom, która zgodzili się rozegrać mecz z Górna Street Elite Michał Kędziora w innym terminie, ze względu na brak składu na sobotni mecz. Także ten mecz będzie rozegrany w dniu 10. kolejki - tłumaczą organizatorzy.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Turniejowe laury dla akrobatów

2022-11-27

Turniejowe laury dla akrobatów

Ruda Śląska i Kraków - to miasta, w których ostatnio o medale walczyli młodzi akrobaci ze szkoły Akro Star. Jak zawsze, przywieźli ich pokaźną liczbę.
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".
Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.