JUŻ W KIOSKU

MANia Biegania po raz dziesiąty/ GALERIA ZDJĘĆ

2022-08-23 18:00:00

Ocena:

0/5 | 1 głosów

Ponad 200 osób zgłosiło się do udziału w X jubileuszowej edycji MANii Biegania, jaka odbyła się w Starachowicach w minioną niedzielę. Organizatorami biegowej imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach oraz Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice.

Impreza, jak zawsze, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nie zabrakło stałych bywalców MANii, biegaczy ze Starachowic oraz okolic zarówno tych bliższych jak i dalszych. Głównym punktem zawodów był bieg na 8 km. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Lidia Czarnecka z Czarnecki Run Team, która dystans pokonała w 00:27:08, druga była Małgorzata Czarnota z Nadir Jędrzejów (00:27:14), a trzecia - zawodniczka Grupy Biegowej Ndi Barbara Sobczyk (00:28:00). W kategorii mężczyzn na pierwszym miejscu uplasował się Kamil Walczyk z czasem 00:23:16, tuż za nim znalazł się Michał Bąk z Czarnecki Run Team, który dystans pokonał w 00:23:28, a na trzecim miejscu bieg zakończył Adam Bajorski z Rltl Optima Radom z czasem 00:23:48.

Dla pracowników MAN-a zorganizowano bieg na 4 km. Wśród kobiet najszybciej dystans pokonała Ola Niziołek, druga była Agnieszka Wołoch, a trzecia: Julita Żuchińska. W kategorii mężczyzn zwyciężył Jakub Abramczyk, drugi był Rafał Czarnecki, a trzeci - Karol Bielec.

- W MAN-ie jesteśmy, jak rodzina i wspieramy takie aktywności zarówno wśród naszych pracowników, jak i poza firmą. Dziś też chcemy być obecni, żeby pokazać nasze wsparcie dla pracowników, mieszkańców miasta i promować zdrowy styl życia - mówił, zapytany przez Radio Kielce przedstawiciel starachowickiego MAN-a.

 

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Turniejowe laury dla akrobatów

2022-11-27

Turniejowe laury dla akrobatów

Ruda Śląska i Kraków - to miasta, w których ostatnio o medale walczyli młodzi akrobaci ze szkoły Akro Star. Jak zawsze, przywieźli ich pokaźną liczbę.
Bezkonkurencyjni w Super Sprint

2022-11-22

Bezkonkurencyjni w Super Sprint

Świetnie spisała się załoga starachowickiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego podczas zawodów samochodowych z okazji Święta Niepodległości.
Walczyli o puchar burmistrza

2022-11-21

Walczyli o puchar burmistrza

Jedenaście medali zdobyli zawodnicy SENSHI Starachowickiego Klubu Karate Kyokushin podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Gminy Wąchock.
W Zagnańsku nie mieli sobie równych

2022-11-20

W Zagnańsku nie mieli sobie równych

Świetną formę potwierdziła w Zagnańsku drużyna rocznika 2016 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice, podczas turnieju "PIŁKOWISKO", w którym nie miała sobie równych.
Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

2022-11-14

Świetne wyniki na międzynarodowych zawodach

Sześć medali zdobyli reprezentanci szkoły Akro-Star podczas dwudniowych I Międzynarodowych Zawodów w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "MŁODE NADZIEJE".
Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

2022-11-07

Bezkonkurencyjne Skrzaty nie dały szans rywalom

Na długo zapamiętają występ na turnieju "Piłkarskie Talenty" w Kielcach Skrzaty z r. 2016 Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice. A to za sprawą świetnych występów, które zaowocowały pierwszym miejscem, a dla jednego z zawodników także...Koroną Króla Strzelców.
Biegali w Czechach

2022-11-06

Biegali w Czechach

Liczna grupa zawodników Ludowego Klubu Biegacza "Rudnik" wzięła udział w jednym z największych i najpopularniejszych biegów w Czechach - Hornicka Desitka, jaki odbył się w minioną sobotę, 5 listopada br. 
Kolejne medale dla młodych akrobatów!

2022-10-31

Kolejne medale dla młodych akrobatów!

Libiąż i Katowice - to tam w ostatnim czasie nasi młodzi akrobaci z Akro Star walczyli o medale i jak najlepsze wyniki. Starty zakończyły się sukcesami, a siedmioro z zawodników powiększyło swoje medalowe dorobki.
Morsy rozpoczęły sezon

2022-10-27

Morsy rozpoczęły sezon

Doczekały się. Mimo iż brak lodowatej wody rekompensowały sobie innymi wodnymi aktywnościami, jak chociażby Slow Swimming, to nie ma to, jak prawdziwy morsowy sezon. Choć do ich ulubionych temperatur jeszcze daleko, to sezon zainaugurowały w minioną niedzielę.
Leneco znów zwycięża

2022-10-26

Leneco znów zwycięża

Siatkarki Leneco SMS Starachowice zwyciężyły w drugim ligowym meczu. Tym razem przeciwnikiem dziewcząt była drużyna Bocian Koral Bilcza.