JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-09-19 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN(21.03-20.04)

Krytycznie patrzysz na ludzi, towarzyszy Ci rozdrażnienie i złościsz się, że niektórzy są tacy niezaradni... Być może to efekt wypalenia, bo w pracy ostatnio musisz poprawiać błędy popełnione przez innych. Ale spokojnie, wyjdziesz zwycięsko z tych trudnych zmagań.

BYK(21.04-21.05)

Absolutnie nie licz na żaden przypadek, mimo że zmiany zachodzą w dość gwałtownym tempie. Przestałeś liczyć się z wydatkami, ktoś z rodziny wykorzystuje to i usilnie namawia Cię do zainwestowania z w „złoty interes”. Uważaj, bo możesz stracić oszczędności na głupstwa!

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Życie we dwoje zaczyna się trochę komplikować. Partner zapomniał spędzić z Tobą weekendu tylko we dwoje? A może nie zreperował zamka? Spokojnie pomyśl, co jest dla Ciebie najważniejsze w związku z drugim człowiekiem? Bo chyba nie niewolnictwo?

RAK(22.06-22.07)

Jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, aż strach się bać! Lepiej daj sobie na wstrzymanie, zaprzyjaźnij się z ... czasem i nie rób niczego w pośpiechu. Odpocznij od firmy, w uczuciach też warto się wyluzować, partner będzie miał szansę wykazać się inicjatywą.

LEW(23.07-21.08)

Weź kilka dni urlopu, ogranicz działania do minimum, po prostu leniuchuj! Chwilowa nieobecność w pracy uzmysłowi niektórym, jak wiele spraw spoczywa na Twoich barkach. W firmie poczujesz , że masz zielone światło, staniesz się nawet liderem w branży.

PANNA(22.08-21.09)

To dopiero początek, a Ty nie masz już sił! Postaraj się skupić na jednej, najważniejszej sprawie. Nie działaj chaotycznie, a zobaczysz, że sukces jest tuż, tuż. W domu unikaj słownych utarczek. Szczególnie nie dyskutuj na tematy związane z finansami.

WAGA(22.09-23.10)

Uda Ci się wreszcie opanować niekontrolowane wydawanie pieniędzy. Przekonasz się, jak dużo możesz zaoszczędzić. Bądź bardziej delikatny w sprawach osobistych, uważaj, bo nawet działając w dobrej intencji, możesz zostać źle zrozumiany przez domowników.

SKORPION(24.10-22.11)

Problemów ze zdrowiem nie masz żadnych, jednak nie zaniedbuj badań okresowych i skrupulatnie dostosuj się do wyznaczonej wizyty. Z czystym sumieniem możesz potem wykorzystać zaległy urlop i zaszaleć. Tylko nie wdawaj się w żaden wakacyjny romans.

STRZELEC(23.11-21.12)

Mimo tego że w tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, znajdziesz czas na wieczorne spotkania, dyskusje z przemiłymi ludźmi. Sporo satysfakcji z tego, że Twój trud zostanie zauważony, a Ty doceniony. Weekend – bardzo rodzinny, i taki ... sentymentalny.

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Wstrzymaj się w tym tygodniu z większymi zakupami, gotówka przyda Ci się jesienią. Teraz ciesz się przypływem pozytywnej energii, świetną kondycją. W weekend nie zwlekaj z odpowiedzią, spakuj kilka drobiazgów i skorzystaj z zaproszenia przyjaciół. Będzie super.

WODNIK(21.01-18.02)

Dobrze idzie Ci nie tylko zarabianie pieniędzy, ale też ich wydawanie. Łatwo przyszło, łatwo poszło? Zmień ten tok myślenia, bo możesz poczuć gorzki smak biedy. Nawet jeśli ktoś będzie obiecywał Ci „gruszki na wierzbie”, nie skacz lepiej na głęboką wodę.

RYBY(19.02-20.03)

Zrobisz na kimś ogromne wrażenie, swoją pomysłowością przyćmisz niejedną „gwiazdę”. Nie będzie to może oszałamiający sukces, ale jak nikt doskonale ze wszystkim sobie poradzisz. Dzięki długoletniej praktyce, codzienne obowiązki wydadzą się łatwiejsze.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.