JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-09-12 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BYK (21.04-21.05)

Jesteś niecierpliwy, ale to się wcale nie opłaca! Masz przy tym poczucie nieomylności, a to znów prowadzi do konfliktów, nie tylko w rodzinie. Spróbuj rozwijać swoją zawodową karierę bez pomocy innych. Nawet jeśli masz dość szalone pomysły – nie ukrywaj ich, szef je doceni.

RAK (22.06-22.07)

Czujesz się bezpiecznie i spokojnie. Pomyśl tylko czy Twój partner czuje się tak samo? Może potrzebuje więcej uwagi? Miłość to ciężka praca – dla obu stron. Dobry tydzień na podejmowanie finansowych zobowiązań. Czasami warto zacisnąć pasa, żeby później luźniej żyć!

Budujesz rozległe plany, ale masz niestety błędne wyobrażenie o przyszłości. Budowanie... domków z kart wyprowadzi Cię na manowce! Za upragniony sukces trzeba płacić pracą. A Ty czujesz się już zmęczony i jakby wypalony. Za dużo, za szybko i chaotycznie! Rób... odwrotnie.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Jeśli codzienność stała się dla Ciebie tak przytłaczająca, że aż nudna, spróbuj się zapomnieć, zaszaleć... Weekend będzie odpowiedni, żeby wyruszyć na chwilę za miasto. Będą ciekawe spotkania, interesujące rozmowy, które zmienią Twoje dotychczasowe przekonania.

RYBY(19.02-20.03)

Mimo że w pracy będziesz miał chwilę wytchnienia, nie zaniedbuj swoich obowiązków. Czasami masz wrażenie, że nie ma już szansy na lepsze jutro. Otrząśnij się i spójrz na wszystko z innej perspektywy. Każdego dnia rozpoczyna się coś nowego, to jakby kolejna strona książki...

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.