JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-09-05 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN(21.03-20.04)

Chcesz, żeby łatwiej przychodziło Ci podejmowanie decyzji? Musisz nabrać pewności siebie. Nie przejmuj się kłopotami w pracy. To nie Ty podejmujesz ryzykowne decyzje i nie Ty ponosisz odpowiedzialność za straty nimi spowodowane. Po prostu przeczekaj napiętą sytuację.

BYK(21.04-21.05)

Działaj bardzo rozważnie, musisz zakończyć sprawy, które rozpocząłeś jeszcze w czerwcu. Przed Tobą tydzień pełen zamieszania i nieporozumień, ale gdy wszystko ucichnie pojawią się widoki na większą gotówkę. Weekend bardzo romantyczny.

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Kłopoty ze zdrowiem są związane z Twoim trybem życia. Musisz zmienić dietę i zrezygnować z kilku złych nawyków. Mimo że w nadchodzącym tygodniu będziesz miał więcej pracy niż zwykle – dasz sobie ze wszystkim radę. Nawet nie odczujesz zmęczenia.

RAK(22.06-22.07)

Sercowe wzloty i upadki dawno już masz za sobą. Teraz czerp z życia samą dobroć, ciesz się byciem we dwoje... Nie słuchaj uwag „życzliwych” osób na temat partnera. Nie pozwól sobą manipulować i nie dopuść, żeby w wasze sprawy wtrącały się osoby trzecie.

LEW(23.07-21.08)

W pracy pojawi się możliwość przeskoczenia na drabinie do kariery o jeden szczebel wyżej. Wykażesz się swoimi organizatorskimi talentami, dzięki temu zaimponujesz nie tylko kolegom, ale samemu szefowi. W uczuciach pomyślność nie opuści Cię ani na krok!

PANNA(22.08-21.09)

Letnia pora, a w szczególności właśnie sierpień, sprzyja ożywionym kontaktom towarzyskim. Choćby nie wiem co, powinieneś znaleźć czas na takie miłe rozrywki. W firmie uporządkuj dokumenty, a jak trzeba - wszystko notuj. W takim okresie nie możesz ufać swojej pamięci...

WAGA(22.09-23.10)

Zamiast ciągle narzekać na pustki w portfelu, pomyśl, jak dorobić do pensji. Zawsze jest jakieś wyjście, a Ty je po prostu znajdź. Nie poddawaj się złemu nastrojowi, nie myśl o swoich marzeniach, jak o czymś niespełnialnym. Bierz życie z przymrużeniem oka.

SKORPION(24.10-22.11)

Przekonasz się w najbliższym tygodniu, że dobra organizacja czasu pracy bardzo się opłaca. Łatwiej też będzie Ci przeforsować swoje pomysły i zdobyć uznanie szefa. Zastanów się, czy słuszne i uzasadnione są Twoje pretensje do najbliższych.

STRZELEC(23.11-21.12)

W finansach nie bądź rozrzutny, a wkrótce będziesz mógł pozwolić sobie na więcej. Być może pod koniec sierpnia uda Ci się wygospodarować kilka dni na letni wypoczynek. W życiu uczuciowym niczego Ci nie brakuje, a partner daje Ci dowody wierności.

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Niepokój zawita do Twojego serca, za sprawą kogoś nowo poznanego. Jednak dobrze się zastanów, zanim dotychczasowego partnera spiszesz całkowicie na straty. Uciekasz od decyzji, przekonasz się jednak, że od Ciebie samej zależy dużo więcej, niż myślałeś.

WODNIK(21.01-18.02)

Rozpoczął się korzystny, czas nie tylko w firmie. Najbliższe dni to dobry okres na rozpoczęcie nowego związku. Bardzo możliwe, że znajdziesz dodatkowe źródło dochodu. W weekend poznasz kogoś, kto znacząco przyczyni się zwiększenia Twoich finansów.

RYBY(19.02-20.03)

Szukasz mocniejszych wrażeń, bo nie potrafisz docenić spokoju, jaki zapanował w Twoim związku. Uważaj, bo możesz nabawić się kłopotów. Nie zostawiaj w firmie wszystkiego na ostatnią chwilę. Wywiązywanie się na czas ze zleceń, to na pewno dobra metoda na awans.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.