JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-08-29 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN(21.03-20.04)

Bez większych atrakcji minie najbliższy tydzień. Zresztą i tak miałeś w planie chwilowo odłożyć na bok życie towarzyskie i skupić się na konkretnym celu. Uzyskasz najlepszy efekt, jeśli będziesz robił to, co potrafisz najlepiej. Sercowe decyzje podejmuj po namyśle.

BYK(21.04-21.05)

Łatwiej znosisz drobne nieporozumienia i chwilowe zmiany nastroju. Po letnim wypoczynku nawet nie narzekasz na kondycję. Jeśli postanowisz coś zmienić w swoim życiu, to pamiętaj, że sama zmiana fryzury nie wystarczy. Potrzeba czegoś więcej, od środka...

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Ostrożnie z finansami, zbyt optymistycznie ocenisz obecną sytuację. Postaraj się trochę zaoszczędzić, bo niebawem pieniądze będą potrzebne na zupełnie nieplanowany zakup. Najlepiej nie rzucaj zbyt pochopnie ani pracy, ani przyjaciół. Ci drudzy są niezastąpieni.

RAK(22.06-22.07)

Spójrz na partnera łaskawszym okiem. Oprócz wad ma dużo zalet, o których tak rzadko wspominasz. Jeśli wobec innych domowników również okażesz więcej cierpliwości, zauważysz, że chętniej wracają do domu, a i dłużej posiedzicie przy wspólnym stole.

LEW(23.07-21.08)

Pięknie brzmiąca propozycja nie oznacza od razu kokosów. Ostrożnie podchodź do takich rozmów, domagaj się przede wszystkim konkretów. I określ jasno na czym Ci zależy i czego oczekujesz. W miłości broń się przed rutyną. Przejmij inicjatywę.

PANNA(22.08-21.09)

Emocjonalnie musisz dorosnąć i zastanowić się, ile razy byłeś w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za popełnione błędy. Jeśli planujesz wyjechać na urlop, wybierz miejsce tętniące życiem. Odwiedzaj galerie, pobiegaj po sklepach, skorzystaj z zaproszenia na koncert.

WAGA(22.09-23.10)

Nadszedł czas, w którym warto być w pełni aktywnym. Do tej pory czekałeś z założonymi rękami na mannę z nieba. Pora wziąć się do pracy i odnosić sukces za sukcesem. Daj z siebie jak najwięcej! Nie obarczaj winą partnera za niepopełnione grzechy. Spójrz na siebie...

SKORPION(24.10-22.11)

Ufność czasem komplikuje życie. Nie bądź zbyt przyjaźnie nastawiony do osób, które obiecują Ci dużo, niewiele oczekując w zamian... To nierealne! Staraj się w tym co robisz odkrywać głębszy sens. W wolnych chwilach korzystaj z uroków sierpnia!

STRZELEC(23.11-21.12)

Masz teraz wolną rękę w miłości, dlatego swobodnie możesz planować kolejne dni według wyłącznie swojego uznania. Wszystko zależy od Twoich życzeń! Koniecznie zadbaj o swoje zdrowie. Bez chwili wytchnienia nawet najzdrowsi bywają chorzy...

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Życie – nareszcie! – nabiera rumieńców. Masz okazję oderwać się od codzienności, gdzieś wyjechać. Nawet jeśli Ci się to nie uda, zanurz się w miejskich gwarze, zapraszaj, odwiedzaj, jest tyle możliwości! Ktoś z rodziny, wybitnie uzdolniony da Ci powody do zadowolenia.

WODNIK(21.01-18.02)

Jeśli tylko nie będziesz się obawiać zmian, w najbliższych dniach wiele uda Ci się zrobić, zarówno w pracy, jak i w finansach. Energicznie i śmiało realizuj swoje plany. Zaskoczysz wszystkich wokół, sam też będziesz pełen podziwu dla swoich osiągnięć. Super!

RYBY(19.02-20.03)

Wakacyjna znajomość nie musi oznaczać miłości do grobowej deski. Pamiętaj o tym, po co się rozczarować? Nie ulegaj zbyt łatwo wpływom ludzi. Staraj się raczej, żeby to oni chcieli przyłączyć się do Ciebie. Tylko nie upieraj się i niczego nie stawiaj na ostrzu noża.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.