JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-08-15 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BYK(21.04-21.05)

Trochę poważniej zacznij myśleć o życiu, bo jakoś cały czas masz pstro w głowie! Za bardzo liczysz na szczęście, a powinieneś wiedzieć, że nadeszły takie czasy, w których liczy się ostra rywalizacja o swoją pozycję. Konkurencja pojawiła się także w miłości... Uważaj!

RAK(22.06-22.07)

Dąsy, ciche dni, kłótnie. Wszystko to przeplatane niepotrzebnym potokiem słów... Nie musi tak być tak ciągle. Nie bój się zmian, szalonych pomysłów, broń się przed nudą! Najbliższy tydzień będzie ważny dla Twojej przyszłości. Dokładnie rozważ każdą propozycję.

PANNA(22.08-21.09)

Trafnie potrafisz odczytać cudze intencje. To przydatna umiejętność w kontaktach z ludźmi. Ale bądź ostrożny w kwestii finansów. Nie wchodź w żadne „złote interesy”, bo mogą skończyć się dla Ciebie niezbyt szczęśliwie. W weekend niespodziewane, ale miłe spotkanie.

SKORPION(24.10-22.11)

Niespokojnie dzieje się w uczuciach, masz trudny charakter. Kiedy partner jest na „tak”, Ty od razu to negujesz. Partner stawia twarde warunki, Ty od niego zaczynasz wymagać jeszcze więcej. Nie jest dobrze... krótkie rozstanie może być lekarstwem na całe zło.

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Kiepski nastrój to efekt spadku energii. Spróbuj wykorzystać parę dni urlopu, choćby po to, żeby porządnie się wyspać. Czeka Cię weekend pełen atrakcji i miłych niespodzianek. Takie chwile pomagają Ci powrócić do dobrej formy i aktywności. Nie unikaj spotkań.

RYBY(19.02-20.03)

Wakacje to świetny czas na danie sobie luzu. A Ciebie aż korci, żeby trochę poszaleć, zrobić coś nieoczekiwanego. I dobrze, na tym polega tzw. odreagowanie, oderwanie się od codzienności. W pracy jesteś zapobiegliwy, dlatego przed urlopem dopnij wszystko na ostatni guzik.

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Podróż w przeszłość

2022-01-26

Podróż w przeszłość

W 2014 roku w zbiorach Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach znalazło się 137 negatywów autorstwa Stanisława Lipki,jednego z najlepszych fotografów Kieleckiej Szkoły Krajobrazu.
Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

2022-01-24

Pamiętali o tych, o których zapomniało miasto

Wyzwolenie Starachowic nie dokonało się samo, udział w tym wydarzeniu mieli żołnierze Armii Czerwonej - 3 armii gwardii I Frontu Ukraińskiego - stało się to 17 stycznia 1945 roku. Dziś nie ma już tej ulicy, a i w pamięci mieszkańców ta data zdaje się nie istnieć. Dodajmy, ze nie u wszystkich.
Jasełka u seniorów

2022-01-23

Jasełka u seniorów

O tym, jak ważna jest współpraca młodzieży z seniorami pisaliśmy wielokrotnie. To łączenie doświadczenia z młodością musi dawać dobre rezultaty i tak też się dzieje. Przekonali się o tym seniorzy stowarzyszenia " Złota Majówka" i grupa artystyczna "Kameleon" działająca przy OSiW OHP.
Ruszyli śladami powstańców styczniowych

2022-01-22

Ruszyli śladami powstańców styczniowych

Rok 1863 to rok znamienny - wybucha wtedy Powstanie Styczniowe, ale już kilkanaście miesięcy wcześniej Ziemia świętokrzyska była miejscem szeregu manifestacji patriotycznych, które odbywały się spontanicznie w kościołach po zakończonych mszach. Na terenie Guberni Radomskiej, bo tam wówczas należy Ziemia Świętokrzyska, stacjonuje niemal 12 tysięcy żołnierzy rosyjskich
Otworzyli sezon wypraw

2022-01-22

Otworzyli sezon wypraw

Po około dwumiesięcznej przerwie znów wyruszyli na szlak, piechurzy z Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach postanowili przypomnieć sobie uroki Gór Świętokrzyskich.
Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

2022-01-21

Zmiana granic Świętokrzyskiego Parku Narodowego

W środę, 19 stycznia, zmianie uległa powierzchnia Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Stało się faktem, to o czym mówiono od dawna.
Wysokie noty starachowickich szkół

2022-01-20

Wysokie noty starachowickich szkół

To naprawdę doskonała wiadomość - starachowickie szkoły średnie wysoko w rankingu wojewódzkim i ogólnopolskim.  
W cygańskim klimacie

2022-01-20

W cygańskim klimacie

Członkowie poetyckiego Klubu Dyskusyjnego Li - Terra pierwszy raz w tym roku spotkali się, by zanurzyć się w klimat cygańskiej opowieści.
Porozmawiali o wartościach

2022-01-20

Porozmawiali o wartościach

Pod takim hasłem odbyły się, ostatnie przed feriami zimowymi, zajęcia z młodzieżą Bursy ZSZ nr 1 w Starachowicach, przygotowane przez wychowawcę- Małgorzatę Lasek.
Zaczytana „Dziewiątka”

2022-01-19

Zaczytana „Dziewiątka”

Czytanie uczy myślenia, pobudza wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, rozwija u dzieci umiejętność wysławiania się i rozpoznawania własnych emocji. Korzystnie wpływa na aktywizację wielu obszarów rozwoju dziecka: komunikacji, inteligencji emocjonalnej, koncentracji, emocji i relaksu.