JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-07-25 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN (21.03-20.04)

Decydujesz w związku o wszystkim sam, myślisz, że nikt oprócz Ciebie nie ma racji. Jesteś w błędzie, a partner może tego nie wytrzymać i zacznie rozglądać się za... kimś innym. W firmie nie przeocz okazji do podpisania korzystnego kontraktu. Pieniędzy nigdy za dużo...

BYK (21.04-21.05)

Pomysły, które ostatnio chodzą Ci po głowie realizuj ostrożnie. Niestety, kilka nieprzewidzianych okoliczności zmieni trochę bieg wydarzeń. Towarzyszy Ci ostatnio dużo emocji, dlatego każde posunięcie może okazać się niewłaściwe. Dobrym wyjściem będzie wyciszenie.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)

Ciągle zerkasz w niedostępne dla Ciebie strony... Ciesz się tym, co masz, bo naprawdę masz dużo! I pamiętaj, żeby osiągnąć kolejny cel, trzymaj się zasady: co masz zrobić jutro, zrób dziś! Najbliższe dni pracowite, ale już żyjesz zaplanowanym wcześniej weekendowym piknikiem.

RAK (22.06-22.07)

Masz ogromną ochotę rzucić wszystko i wybrać się w końcu na prawdziwy letni wypoczynek. Niestety, to kolejna przegrana walka z wiatrakami... Ale to nie oznacza od razu klęski. Być może to będzie początkiem dobrego. Zacznij od siebie. Zmień nastawienie do życia.

LEW (23.07-21.08)

Czasami do szczęścia nie trzeba luksusu, lecz odrobiny uczucia. A Ty je masz, tylko jakoś tego nie doceniasz. Strasznie dużo czasu poświęcasz na rozpamiętywanie, przywoływanie obrazów z .... przeszłości. A te naprawdę są zupełnie bez znaczenia. Żyj tu i teraz!

PANNA (22.08-21.09)

Masz szansę rozpocząć zupełnie nowy etap w życiu. Tylko musisz bardziej skupić się na sprawach zawodowych, a nie na szukaniu rozrywek. Nie ma lekko, nie odkładaj niczego na potem, mimo że poczujesz się w pewnym momencie wykończony. Trochę wyrzeczeń nie zaszkodzi.

WAGA (22.09-23.10)

Świetna intelektualna kondycja, dobre wyczucie sytuacji. W najbliższych dniach nie powinno zabraknąć Ci zapału do pracy. A przepustką do każdego towarzystwa będzie poczucie humoru i błyskotliwe riposty na złośliwe uwagi pod Twoim adresem.

SKORPION (24.10-22.11)

Życie towarzyskie zaczyna rozkwitać. I bardzo dobrze, bo partner wyjątkowo się nudzi. Składaj wizyty, przyjmuj gości, będzie miło i serdecznie. Tylko nie zajmuj się plotkami, rozpowszechnianie ich nie jest w dobrym tonie. A poza tym możesz spodziewać się rewanżu.

STRZELEC (23.11-21.12)

Doskonałej formy niejeden by Ci pozazdrościł. Mimo że wszyscy w firmie wyczekują urlopu, Ty pracujesz na najwyższych obrotach. Mimo to finanse zostaną bez zmian, nie spodziewaj się znacznej podwyżki, przynajmniej nie w tej firmie. Dlatego zaplanuj już budżet na jesień.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)

Teraz najważniejsi staną się inni ludzie. Każdą wolną chwilę postaraj poświęcić właśnie ich sprawom. Nie zapominaj też o sobie, w wolnych chwilach rozwijaj swoje – bardzo oryginalne zresztą – zainteresowania. Nie przejmuj się, że nie wszystkim podoba się Twoje hobby.

WODNIK (21.01-18.02)

Powodzenie w miłości (nareszcie!) sprawi, że i w sferze zawodowej będzie o wiele lepiej. Wprawdzie do sierpniowego urlopu jeszcze daleko, ale jeśli nie chcesz, by była to tylko krótka wycieczka za miasto, tylko kilkudniowy pobyt w ciekawym miejscu, zacznij oszczędzać.

RYBY(19.02-20.03)

Sprawy zawodowe idą w coraz lepszym kierunku, wszystko układa się po Twojej myśli. Możesz przestać obawiać się o swoją przyszłość. Jeszcze w lipcu czeka Cię remont mieszkania, właściwie to urządzisz go na nowo. Długo oszczędzałeś, więc teraz możesz pozwolić sobie na taki gest!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
SOWA w starachowickim muzeum faktem

2021-09-20

SOWA w starachowickim muzeum faktem

Już niedługo w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach powstanie jedna z 32. Stref Odkrywania Wyobraźni Aktywności czyli wspomniana SOWA. 
Za nami XII edycja festynu historycznego „Od Prasłowian do Polaków”

2021-09-19

Za nami XII edycja festynu historycznego „Od Prasłowian do Polaków”

Od lat cieszy się zasłużonym zainteresowaniem, co roku inny temat, w tym prym wiodło dziedzictwo smaków.
Kartka urodzinowa dla Blanki

2021-09-18

Kartka urodzinowa dla Blanki

Mała dziewczynka kontra groźny glejak, a wokół uczniowie, którzy chcą sprawić jej przyjemność. O co chodzi?      
Hello Sofia

2021-09-17

Hello Sofia

Wyruszyli. Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach, wyruszyła w podróż, której celem jest stolica Bułgarii, Sofia.
Przed nami wernisaż fotografii podróżniczej

2021-09-17

Przed nami wernisaż fotografii podróżniczej

Projekt "Od czytelnika do podróżnika. Ale jazda" to pomysł Miejskiej Biblioteki w Starachowicach, która promuje podróże wszelakie. Od tych książkowych, które nas wiodą przez najdalsze zakątki świata i wyobraźni po te całkiem realne.
Gdzie leży prawda? - kolejne spotkanie z kryminałem

2021-09-17

Gdzie leży prawda? - kolejne spotkanie z kryminałem

„ Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą”
Językowy paszport do świata

2021-09-19

Językowy paszport do świata

Mówi biegle po angielsku, włosku, bez problemu porozumie się po hiszpańsku i niemiecku, Marta Szymańska-Baran. językowy freak, który w Starachowicach ma misję.
Powakacyjna forma OHP

2021-09-15

Powakacyjna forma OHP

Przystąpili do Narodowego Czytania, zapalili znicze pamięci Obrońcom Westerplatte, wzięli udział w patriotycznym koncercie - młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach wkroczyła w nowy rok szkolny z przytupem.
Twórcy kultury nigdy nie lubili chodzić na smyczy

2021-09-11

Twórcy kultury nigdy nie lubili chodzić na smyczy

Wiele działo się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Losy świata zmieniły się z dnia na dzień trwała wojna Polsko – Jaruzelska, a jej celem było zrzucenie zależności od sąsiada ze wschodu, w tym zagrożenia wynikające z przynależności do Układu Warszawskiego i wreszcie gospodarowanie u siebie.