JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2011-07-18 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

BARAN(21.03-20.04)

Najlepiej, zamiast wywlekać dawne nieporozumienia i dzielić włos na czworo, zacznijcie wzajemnie się wspierać. Czujesz się świetnie, kiedy w Twoim życiu wszystko zajmuje tyle miejsca ile powinno. Wtedy rozkwitasz. Musisz poczekać jeszcze kilka tygodni...

BYK(21.04-21.05)

Chyba nie masz wątpliwości, kto odpowiada za ostatnią wpadkę w pracy? Dużo wcześniej każdy miał dokładnie przydzielone konkretne obowiązki. Nie działaj pod wpływem wzburzenia, spokojnie zwróć uwagę komu trzeba, a potem po prostu rób swoje.

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Udany tydzień, tym bardziej że Twoja pozycja w firmie nie jest niczym zagrożona. Przeciwnie, możesz spodziewać drobnych pochwał i niewielkich pieniężnych gratyfikacji. Byłoby wspaniale, gdybyś w najbliższym czasie spakował walizki i wyjechał na urlop.

RAK(22.06-22.07)

Bezwzględna szczerość to wcale nie jest najlepsza metoda postępowania. Nawet jeśli zostanie urażona Twoja ambicja, to trzeźwo oceniaj sytuację. Jeśli coś się popsuło w waszym związku, to musisz przejąć inicjatywę. Sam zacznij trudną rozmowę.

LEW(23.07-21.08)

Wyjaśnij najpierw nieporozumienia z kolegami z pracy, dopiero potem możesz planować z nimi wspólne cele. Takie nierozwiązane do końca sprawy potrafią niezwykle skutecznie popsuć atmosferę na bardzo długo. Kontroluj emocje, realnie patrz na życie. Nie bujaj w obłokach.

PANNA(22.08-21.09)

Szykująca się od dawna burza między Tobą i partnerem przejdzie jakimś cudem bokiem, ale za to pozostanie Ci satysfakcja, że racja była jednak po Twojej stronie. W pracy działaj aktywnie, nie obawiaj się ryzyka. Dbaj o zdrowie i dobre samopoczucie. To podstawa.

WAGA(22.09-23.10)

Ogarnij wszystko wokół siebie, skończ z leniuchowaniem i zabierz się solidnie do pracy. Do tej pory „uszczęśliwiałeś” uwagami czyjeś najdrobniejsze nawet błędy i niedociągnięcia. Teraz zajrzyj w głąb siebie i zacznij właśnie w tym tygodniu zmieniać swoje postępowanie.

SKORPION(24.10-22.11)

Nie zawsze wszystko układa się po Twojej myśli, a poprzedni tydzień był wyjątkowo kiepski. Spróbuj zadziałać jeszcze raz, zanim całkiem sobie odpuścisz. A byłoby szkoda, bo przecież budujesz swoją przyszłość wieloma wyrzeczeniami. Tylko nie pogub się ze wszystkim.

STRZELEC(23.11-21.12)

Jesteś bardzo rozrzutny, a wcale nie jest Twoim obowiązkiem finansowe wspieranie nie tylko bliskich. Nie licz na to, że gdy znajdziesz się w potrzebie, ktoś odwzajemni Twoją dobroć. Nie zapominaj o partnerze, o jego miłości. Wysłuchaj jego rad.

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Zawsze miej na uwadze, żeby wszelkiego rodzaju wątpliwości wyjaśniać na osobności. Jesteś przedsiębiorczy, cenisz sobie niezależność, ale w najbliższych dniach zdecydowanie raźniej będziesz czuł się w towarzystwie. Najlepiej kogoś bliskiego.

WODNIK(21.01-18.02)

Musisz poczekać na rozwój wydarzeń, bo czasami cierpliwość jest błogosławieństwem! Będzie lepiej w biznesie, podróż pod koniec tygodnia zaowocuje konkretnymi korzyściami. A pomysły, które wpadną Ci do głowy, szybciutko wprowadzaj w życie. Są dobre!

RYBY(19.02-20.03)

Najbliższy tydzień będzie sprawdzianem lojalności w waszym związku. Jesteś dość wymagającym partnerem, kapryśnym i czasami żądasz od swojej połowy rzeczy niemożliwych do zrobienia. Takie zachowanie to prowokacja do niebezpiecznej awantury. Uważaj!

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
SOWA w starachowickim muzeum faktem

2021-09-20

SOWA w starachowickim muzeum faktem

Już niedługo w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach powstanie jedna z 32. Stref Odkrywania Wyobraźni Aktywności czyli wspomniana SOWA. 
Za nami XII edycja festynu historycznego „Od Prasłowian do Polaków”

2021-09-19

Za nami XII edycja festynu historycznego „Od Prasłowian do Polaków”

Od lat cieszy się zasłużonym zainteresowaniem, co roku inny temat, w tym prym wiodło dziedzictwo smaków.
Kartka urodzinowa dla Blanki

2021-09-18

Kartka urodzinowa dla Blanki

Mała dziewczynka kontra groźny glejak, a wokół uczniowie, którzy chcą sprawić jej przyjemność. O co chodzi?      
Hello Sofia

2021-09-17

Hello Sofia

Wyruszyli. Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach, wyruszyła w podróż, której celem jest stolica Bułgarii, Sofia.
Przed nami wernisaż fotografii podróżniczej

2021-09-17

Przed nami wernisaż fotografii podróżniczej

Projekt "Od czytelnika do podróżnika. Ale jazda" to pomysł Miejskiej Biblioteki w Starachowicach, która promuje podróże wszelakie. Od tych książkowych, które nas wiodą przez najdalsze zakątki świata i wyobraźni po te całkiem realne.
Gdzie leży prawda? - kolejne spotkanie z kryminałem

2021-09-17

Gdzie leży prawda? - kolejne spotkanie z kryminałem

„ Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą”
Językowy paszport do świata

2021-09-19

Językowy paszport do świata

Mówi biegle po angielsku, włosku, bez problemu porozumie się po hiszpańsku i niemiecku, Marta Szymańska-Baran. językowy freak, który w Starachowicach ma misję.
Powakacyjna forma OHP

2021-09-15

Powakacyjna forma OHP

Przystąpili do Narodowego Czytania, zapalili znicze pamięci Obrońcom Westerplatte, wzięli udział w patriotycznym koncercie - młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach wkroczyła w nowy rok szkolny z przytupem.
Twórcy kultury nigdy nie lubili chodzić na smyczy

2021-09-11

Twórcy kultury nigdy nie lubili chodzić na smyczy

Wiele działo się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Losy świata zmieniły się z dnia na dzień trwała wojna Polsko – Jaruzelska, a jej celem było zrzucenie zależności od sąsiada ze wschodu, w tym zagrożenia wynikające z przynależności do Układu Warszawskiego i wreszcie gospodarowanie u siebie.