JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-02-03 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Planety sprzyjają sprawom partnerskim i kontaktom ze światem. Przed tobą rozmowy o uczuciach lub rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych. Będziesz odważniejszy niż zwykle i zaczniesz mniej się liczyć z realiami. Powiesz sobie: raz się żyje. I wyjedziesz gdzieś, gdzie jeszcze nigdy nie byłeś. Całkiem możliwe, że zdecydujesz się na związek z kimś, kto pozornie wcale do ciebie nie pasuje.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Rodzina, partner lub partnerka i najbliżsi to teraz jest twoja kotwica. Zaczniecie snuć plany na przyszłość, na ferie zimowe. Być może w innym składzie niż co roku, trochę poszerzonym. Pod koniec tygodnia twój wybranek lub wybranka może pokazać różki. Atmosfera znacznie się pogorszy, zaczniesz robić porządki. Całkiem możliwe, że podejmiesz różne ważne decyzje i zaczniesz kierować waszymi sprawami.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Twoja komórka wciąż będzie dzwonić. Otoczą cię znajomi, będzie dużo interesów, spraw do załatwienia. Zaczniesz mieć tego wszystkiego dość, zatęsknisz za samotnością i spokojem. Planety sprzyjają twemu rozwojowi, dzięki ich wsparciu możesz rozwinąć skrzydła i wznieść się ponad przeciętność. Zanim to jednak nastąpi, być może potrzeba ci kilka dni na odpoczynek, zdystansowanie się i rozmyślanie.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Twoja przebojowość w interesach będzie graniczyła z brawurą. Postaraj się jednak nie przekraczać pewnych granic i bądź bardziej krytyczny wobec swoich pomysłów. Najpierw pomyśl, a dopiero potem bierz nowe zobowiązania. Sytuacja zawodowa powoli będzie się krystalizowała. W weekend będziesz miał chwilę, żeby odpocząć. Zrealizujesz się jako dusza towarzystwa. W miłości będzie namiętnie.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Tydzień pod znakiem szumnych obietnic, ale nie wiadomo, ile z nich dojdzie do skutku. Twój apetyt na życie wzrośnie, zaczniesz myśleć o tym, żeby zwiedzić kawałek świata albo zmienić miejsce zamieszkania. Ludzie, z którymi łączą cię wspólne zainteresowania, natchną cię nowymi pomysłami, podpowiedzą co zrobić, by czuć się spełnionym i zadowolonym. Wolność będzie teraz dla ciebie sprawą nadrzędną.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Twoją siłą jest teraz optymizm i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań. Masz także dobrą orientację w światowych trendach dotyczących mody i stylu życia. To zacznie się liczyć, będziesz podpowiadać i doradzać innym. Całkiem możliwe, że zmienisz profesję albo dostaniesz propozycję do rozważenia. Nie będziesz miała zbyt dużo czasu dla swojej drugiej połowy, ale każdą chwilę wykorzystacie maksymalnie.

Waga (24 września - 23 października)

Duże pieniądze w twoich rękach nie będą za bardzo bezpieczne. Kto wie, czy nie wydasz ich w mgnieniu oka na jakieś ekstrawagancje. Pracy będziesz miała jak zwykle sporo, ale nawet jeśli wrócisz wieczorem skonana do domu i znajdziesz się we wspólnej sypialni z ukochanym lub ukochaną, zapomnisz o zmęczeniu. Zauważysz, że w twoim związku jest coraz więcej namiętności. Mogą odezwać się znajomi z dawnych lat.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Planety wróżą przyjemne zamieszanie w życiu towarzyskim. Twój telefon będzie dzwonił, odezwą się znajomi sprzed lat. Niekoniecznie tacy, z którymi ponownie chciałbyś się spotkać. Ale warto porozmawiać i rozliczyć się z dawnych spraw. Wykorzystasz dobre okazje, by pozałatwiać ważne interesy. Skupisz się na kwestiach materialnych, bytowych. Zaczniesz realizować cele, które sobie założyłeś.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Pora byś odpoczął od przyziemnych kłopotów. Włącz głos swojej intuicji i uważnie go słuchaj. Możesz przeżywać sercowe rozterki, ale zarazem masz teraz największe szanse, by w sprawach partnerskich postawić na swoim. Poczujesz się bardziej odważny, powiesz, co ci leży na sercu. Twoją słabą stroną będzie jedynie, jak zwykle, upór i chęć uszczęśliwienia wszystkich na silę. Najpierw zrób dobrze sobie.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Dobry tydzień na zaczynanie nowych spraw, robienie dużych wydatków i zakupów. Nie żałuj. Pieniądze, które wydasz, nie będą stracone. Być może nawet niedługo do ciebie wrócą z procentem. Klimat sprzyja podejmowaniu decyzji w życiu rodzinnym. Całkiem możliwe, że ktoś złoży ci życiową propozycję. Za długo się nie zastanawiaj, bo może poczuć się przez ciebie zaniedbany i się na długo obrazi.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Trzymaj emocje na wodzy, bo łatwo możesz kogoś urazić. A będzie to ktoś, na kim ci zależy, tyle tylko, że jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na dniach zrozumiesz swoje uczucia i zmienisz styl działania. Powinieneś dokonać korekty dotychczasowych planów na przyszłość. Bądź bardziej elastyczny. Może się zacząć zmieniać twoja sytuacja zawodowa. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy wyjdzie ci to na dobre.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Trzeba będzie zawalczyć o czyjeś uczucia, o kogoś bardziej się postarać. Właśnie to będzie cię kręciło. Im więcej wysiłku włożysz, tym bardziej będzie ci zależeć i lepszy okaże się smak zwycięstwa. Możesz także odkryć jakąś tajemnicę, w ręce wpadnie ci cudzy list albo przypadkiem przeczytasz czyjś SMS. Dodaj gazu i szybciej zrealizuj to, co sobie zaplanowałeś. Wokół ciebie widać wielu znajomych, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Oczarowane przyrodą

2023-09-24

Oczarowane przyrodą

Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach ma dla nas nową propozycję. To otwarta w miniony piątek 22 września wystawa zdjęć pod hasłem "Oczarowane pierwszym spojrzeniem". Zaprezentowane na nich fotografie to ujęcia barwnych kwiatów i krzewów.       
Nagość i ubiór

2023-09-22

Nagość i ubiór

W muzealnej Galerii w Wieży otwarto wystawę fotografii autorstwa Mieczysława Szczepańskiego. Artysta pokazuje na niej kobiety zarówno w intymnych scenach nagości jak i na portretach. 
Wieczór z techniką

2023-09-22

Wieczór z techniką

"Historia STARA kabinami opisana" to tytuł książki, którą Towarzystwo Przyjaciół Starachowic wydało w ramach publikacji tzw. "Zeszytów Starachowickich", periodyków związanych z tą organizacją niemal od  początku jej istnienia. Autor wspomnień Piotr Błasiński był gościem Wieczoru Starachowickiego, zorganizowanego przez TPS w Muzeum Przyrody i Techniki.   
Artystyczna przemiana drewna

2023-09-22

Artystyczna przemiana drewna

Jego nazwisko wielu kojarzy się z prowadzeniem od niemal 30 lat feryjno- wakacyjnej szkółki rzeźbiarskiej dla dzieci i młodzieży. Ale warto pamiętać, że starachowiczanin Kazimierz Kopeć to przede wszystkim profesjonalny twórca drewnianych rzeźb w stylu ludowym. I stały bywalec słynnych Dymarek Świętokrzyskich, które w tym roku miały już 55- tą edycję. Tu dwa razy doceniono jego talent na VIII Świętokrzyskim Festiwalu Kultury Ludowej, organizowanym w ramach tej imprezy.
Wojna i pokój w interpretacji Marcina Bondarowicza

2023-09-20

Wojna i pokój w interpretacji Marcina Bondarowicza

Nasz rysownik i ilustrator Marcin Bondarowicz do nagród i wyróżnień zdobywanych na całym świecie dołączył kolejne trofeum. Tym razem jest to drugie miejsce za pracę podejmującą jakże aktualny we współczesnym świecie temat wojny i pokoju, a zgłoszoną na zorganizowany w Korei Południowej konkurs o nazwie "13th Sejong International Cartoon Contest SICACO 2023".   
W piątek w bibliotece

2023-09-20

W piątek w bibliotece

Malarski wernisaż plus wieczór poezji   
Na ludową nutę

2023-09-19

Na ludową nutę

Chór Kameralny Concentus ze Starachowic oraz Zespół Folklorystyczno-Obrzędowy Sołtyski z Pawłowa zaprosili publiczność do świata kultury ludowej za sprawą koncertu "Plon niesiemy plon". 
Przechowalnie lokalnej historii

2023-09-15

Przechowalnie lokalnej historii

Po 10 latach przerwy Towarzystwo Przyjaciół Starachowic powraca do wydawania "Zeszytów Starachowickich" - periodyku, który przez wiele lat dostarczał czytelnikom wiedzy o dziejach naszego miasta. Jego największą wartością było podejmowanie w każdej publikacji określonego tematu, dzięki czemu czytelnik mógł liczyć na szczegółową relację, nierzadko zaskakującą nieznanymi wcześniej lub na nowo ustalonymi informacjami. Dwie pierwsze pozycje ze wznowionej serii również zajmują się konkretnymi historiami. Jedna została poświęcona żołnierzowi AK Arseniuszowi Kufalskiemu, druga prezentuje modele kabin do ciężarówek star. Z tą ostatnią będzie można się zapoznać na Wieczorze Starachowickim, który TPS organizuje w najbliższy czwartek.    
Współczesne mieszczuchy poznawały wieś

2023-09-14

Współczesne mieszczuchy poznawały wieś

Jak budowano chaty, czym pracowano w polu i w domu, co jedzono, jak spędzano wolny czas, jak zarabiano na życie? Jednym słowem, jak wyglądała codzienność dawnej świętokrzyskiej wsi? Mogli się o tym przekonać uczestnicy Festynu Historycznego „Od Prasłowian do Polaków” zorganizowanego 14 września br. przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.   
W ramach obchodów 400 lat istnienia Starachowic

2023-09-13

W ramach obchodów 400 lat istnienia Starachowic

Stowarzyszenie Promocji Talentów oraz Park Kultury w Starachowicach zapraszają do udziału w II Przeglądzie Fotografii Wernakularnej zatytułowanym “Spotkania rodzinne”. Konkurs potrwa do 5 października.