JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-02-03 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Planety sprzyjają sprawom partnerskim i kontaktom ze światem. Przed tobą rozmowy o uczuciach lub rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych. Będziesz odważniejszy niż zwykle i zaczniesz mniej się liczyć z realiami. Powiesz sobie: raz się żyje. I wyjedziesz gdzieś, gdzie jeszcze nigdy nie byłeś. Całkiem możliwe, że zdecydujesz się na związek z kimś, kto pozornie wcale do ciebie nie pasuje.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Rodzina, partner lub partnerka i najbliżsi to teraz jest twoja kotwica. Zaczniecie snuć plany na przyszłość, na ferie zimowe. Być może w innym składzie niż co roku, trochę poszerzonym. Pod koniec tygodnia twój wybranek lub wybranka może pokazać różki. Atmosfera znacznie się pogorszy, zaczniesz robić porządki. Całkiem możliwe, że podejmiesz różne ważne decyzje i zaczniesz kierować waszymi sprawami.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Twoja komórka wciąż będzie dzwonić. Otoczą cię znajomi, będzie dużo interesów, spraw do załatwienia. Zaczniesz mieć tego wszystkiego dość, zatęsknisz za samotnością i spokojem. Planety sprzyjają twemu rozwojowi, dzięki ich wsparciu możesz rozwinąć skrzydła i wznieść się ponad przeciętność. Zanim to jednak nastąpi, być może potrzeba ci kilka dni na odpoczynek, zdystansowanie się i rozmyślanie.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Twoja przebojowość w interesach będzie graniczyła z brawurą. Postaraj się jednak nie przekraczać pewnych granic i bądź bardziej krytyczny wobec swoich pomysłów. Najpierw pomyśl, a dopiero potem bierz nowe zobowiązania. Sytuacja zawodowa powoli będzie się krystalizowała. W weekend będziesz miał chwilę, żeby odpocząć. Zrealizujesz się jako dusza towarzystwa. W miłości będzie namiętnie.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Tydzień pod znakiem szumnych obietnic, ale nie wiadomo, ile z nich dojdzie do skutku. Twój apetyt na życie wzrośnie, zaczniesz myśleć o tym, żeby zwiedzić kawałek świata albo zmienić miejsce zamieszkania. Ludzie, z którymi łączą cię wspólne zainteresowania, natchną cię nowymi pomysłami, podpowiedzą co zrobić, by czuć się spełnionym i zadowolonym. Wolność będzie teraz dla ciebie sprawą nadrzędną.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Twoją siłą jest teraz optymizm i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań. Masz także dobrą orientację w światowych trendach dotyczących mody i stylu życia. To zacznie się liczyć, będziesz podpowiadać i doradzać innym. Całkiem możliwe, że zmienisz profesję albo dostaniesz propozycję do rozważenia. Nie będziesz miała zbyt dużo czasu dla swojej drugiej połowy, ale każdą chwilę wykorzystacie maksymalnie.

Waga (24 września - 23 października)

Duże pieniądze w twoich rękach nie będą za bardzo bezpieczne. Kto wie, czy nie wydasz ich w mgnieniu oka na jakieś ekstrawagancje. Pracy będziesz miała jak zwykle sporo, ale nawet jeśli wrócisz wieczorem skonana do domu i znajdziesz się we wspólnej sypialni z ukochanym lub ukochaną, zapomnisz o zmęczeniu. Zauważysz, że w twoim związku jest coraz więcej namiętności. Mogą odezwać się znajomi z dawnych lat.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Planety wróżą przyjemne zamieszanie w życiu towarzyskim. Twój telefon będzie dzwonił, odezwą się znajomi sprzed lat. Niekoniecznie tacy, z którymi ponownie chciałbyś się spotkać. Ale warto porozmawiać i rozliczyć się z dawnych spraw. Wykorzystasz dobre okazje, by pozałatwiać ważne interesy. Skupisz się na kwestiach materialnych, bytowych. Zaczniesz realizować cele, które sobie założyłeś.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Pora byś odpoczął od przyziemnych kłopotów. Włącz głos swojej intuicji i uważnie go słuchaj. Możesz przeżywać sercowe rozterki, ale zarazem masz teraz największe szanse, by w sprawach partnerskich postawić na swoim. Poczujesz się bardziej odważny, powiesz, co ci leży na sercu. Twoją słabą stroną będzie jedynie, jak zwykle, upór i chęć uszczęśliwienia wszystkich na silę. Najpierw zrób dobrze sobie.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Dobry tydzień na zaczynanie nowych spraw, robienie dużych wydatków i zakupów. Nie żałuj. Pieniądze, które wydasz, nie będą stracone. Być może nawet niedługo do ciebie wrócą z procentem. Klimat sprzyja podejmowaniu decyzji w życiu rodzinnym. Całkiem możliwe, że ktoś złoży ci życiową propozycję. Za długo się nie zastanawiaj, bo może poczuć się przez ciebie zaniedbany i się na długo obrazi.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Trzymaj emocje na wodzy, bo łatwo możesz kogoś urazić. A będzie to ktoś, na kim ci zależy, tyle tylko, że jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na dniach zrozumiesz swoje uczucia i zmienisz styl działania. Powinieneś dokonać korekty dotychczasowych planów na przyszłość. Bądź bardziej elastyczny. Może się zacząć zmieniać twoja sytuacja zawodowa. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy wyjdzie ci to na dobre.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Trzeba będzie zawalczyć o czyjeś uczucia, o kogoś bardziej się postarać. Właśnie to będzie cię kręciło. Im więcej wysiłku włożysz, tym bardziej będzie ci zależeć i lepszy okaże się smak zwycięstwa. Możesz także odkryć jakąś tajemnicę, w ręce wpadnie ci cudzy list albo przypadkiem przeczytasz czyjś SMS. Dodaj gazu i szybciej zrealizuj to, co sobie zaplanowałeś. Wokół ciebie widać wielu znajomych, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).