JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-02-10 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Zapłać rachunki, bo w sprawach finansowych trzeba się rozliczyć i podjąć istotne ustalenia. Zmień sposób życia na zdrowszy. Dobry humor zapewni ci grono oddanych przyjaciół i wielbicieli. Planety przyniosą ci większe powodzenie i będą sprzyjały flirtom. Jeśli jesteś w parze, będziesz się cieszył poczuciem bezpieczeństwa i stałością uczuć. Zaszyjesz się w domu ze swoją drugą połową i będziesz się wymigiwał od towarzyskich atrakcji.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Wyczerpujące domowe obowiązki mogą doprowadzić cię do spadku odporności. Dopiero w weekend odpoczniesz. Nadrobisz zaległości, spotkasz się z rodziną lub znajomymi. Zadbaj więcej o siebie i unikaj plotek, bo mogą podnieść ci ciśnienie. Otrzymasz dobre wiadomości i to od ukochanych osób. Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Zapomnisz o urazach, darujesz stare winy i zaczniesz wszystko od początku.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Twoje serce będzie niespokojne i zmienne. Kierować nim będą emocje. Nie bądź zazdrosny, a od ludzi, których nie lubisz, trzymaj się z daleka. W uczuciach zechcesz odgrywać większą rolę w życiu kogoś, na kim ci zależy. Nie będzie to łatwe, ale zastanów się czy nie warto powalczyć. Jeśli masz problemy mieszkaniowe, wkrótce otrzymasz korzystną ofertę. Zacznij układać plany na zimowy wyjazd, bo marzenia przejdą ci koło nosa.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Jeśli masz problemy ze znalezieniem drugiej połowy, zaczną cię swatać przyjaciele. Nie obawiaj się im zaufać, lecz unikaj infantylnych intryg. Jeśli zechcesz się spotkać z dawną sympatią, a nie jesteś sam, to się może zakończyć awanturą. Wykorzystaj weekend, by odpoczywać. Nie staraj się też za wszelką cenę organizować bliskim atrakcji. Zajmij się raczej sobą. Pamiętaj, że praca to nie wszystko.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Czas przestać tłumaczyć się z tego, co się w przeszłości zrobiło i zacząć żyć na własny rachunek. Nie oglądaj się za siebie, tylko patrz przed siebie. W pracy dzięki korzystnym układom i tym, że sprzyja ci szczęście, otworzą się przed tobą nowe możliwości. Zyskasz nie tylko dodatkowe pieniądze, ale też swego rodzaju wolność i niezależność. Twoje serce będzie natomiast niespokojne i zmienne. Nadal nie będziesz rozumiał, o co mu chodzi.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

W miłości czas na podjęcie poważnych decyzji. Może się zdecydujecie żyć razem, może postanowicie mieć dziecko. Wszystko, co teraz będzie miało swój początek, ma szanse pozytywnie się rozwijać i sprzyjać twojemu szczęściu. W pracy będzie nerwowo, ale dużo spraw uda się załatwić tak, żeby to tobie było dobrze. Łatwo zdobędziesz nowe umiejętności, przyłóż się, bo przydadzą ci się już niebawem.

Waga (24 września - 23 października)

Nie kłóć się w pracy ani w życiu. Wszelkie zadry i nieporozumienia podziałają negatywnie na ciebie, a nie na twojego przeciwnika. W życiu lub uczuciach ktoś postanowi dać ci drugą szansę. Dostaniesz list lub telefon, że zmienił nastawienie i plany wobec ciebie. Planety ułatwią ci zawieranie nowych znajomości, które przydadzą się w sytuacjach zawodowych, pomogą ci także unikać kontrowersyjnych rozmów, które podniosłyby ci ciśnienie.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Będziesz wesoły, a ludzie zaczną cię wspierać. Baw się, bo masz szansę na nową miłość. Jeśli brakuje ci pomysłów na lepszą przyszłość, to dobrze się rozejrzyj wokół siebie. Podpowiedź jest blisko, tyle że gdzieś ukryta. Możliwe, że poznasz kogoś, kto będzie dla ciebie przykładem, bo startował od zera, a osiągnął sukces. W każdym razie nie możesz się obijać. Na spotkaniach z rodziną uważaj, żeby nikogo nie urazić.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Jeśli jesteś samotny, to czeka cię wspaniały czas. Skorzystaj z wszystkich zaproszeń na imprezy i spotkania, bo możesz przegapić szansę na zawarcie nowej znajomości. Jeśli widzisz, że ktoś ci się od jakiegoś czasu przygląda, bądź cierpliwy, wytrwały, uwierz w siebie i nie udawaj, że nic a nic cię nie obchodzi. Z pewnością nie będziesz narzekać na brak zajęć, ale za to czeka cię nagroda w postaci podwójnej wypłaty.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Przez cały czas będzie ci towarzyszyło bardzo dobre samopoczucie. Dobry humor i pozytywne nastawienie do świata sprawią, że zaczniesz snuć bardzo odważne plany. Jeśli trapią cię jakieś trudności, to teraz poczujesz ulgę i pewne sprawy staną się łatwe i zrozumiałe. W miłości bądź szczery, bo kłamstwa nie wyjdą ci na dobre. Słuchaj serca i kieruj się intuicją, a nie pomylisz się w ważnych wyborach.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Tydzień sprzyja wyjazdom, rozrywce i namiętnym wyznaniom. Powiedz komuś ważnemu, co do niego czujesz, a zyskasz pewność siebie. Samotni nie będą nieśmiali i chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Trzeba będzie pospieszyć z pomocą któremuś z dobrych znajomych. Być może warto udzielić kilku wskazówek osobom, których wiąże z tobą wspólna praca. Pomogą ci ludzie o ścisłym umyśle.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Częściej spotykaj się z ludźmi, zadzwoń do przyjaciół, zaproś ich na kawę. Długie rozmowy i wymiana doświadczeń przyniosą ci korzyści. Będziesz mniej nerwowy i mniej niepewny przyszłości. Jeżeli dasz się namówić na niespodziewaną randkę, to wieczór okaże się niezwykle udany. Być może pomyślisz o kontynuacji. Jeżeli szukasz pracy, odśwież kontakty z wpływowymi osobami ze swojej przeszłości.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).