JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-02-17 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Nie będziesz miał większych powodów do narzekań, ale pod warunkiem, że odpoczniesz i pomyślisz o tym, co jest dla ciebie dobre. Pamiętaj, że to dobry czas na karnawałowe szaleństwa, a wieczorne randki w tym tygodniu będą szczególnie udane. Planety ułatwią ci zawieranie znajomości i sprawią, że poprawi się twoja sytuacja zawodowa. Będziesz w dobrym humorze, lecz nie wplątuj się w kontrowersyjne rozmowy.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

W interesach raczej niepewnie. Wokół ciebie są ludzie, którzy chcą cię wykorzystać. Jeżeli dasz się wciągnąć w jakieś nieczyste sytuacje, wkrótce stracisz to, co do tej pory zarobiłeś. Jeśli zdarzy ci się taka wpadka, to na osłodę zostanie ci wsparcie przyjaciół oraz rodziny. Nie zostaniesz sam, to pewne. Pilnuj telefonu, bo dostaniesz ważną wiadomość. Postaraj się także być bardziej punktualny.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Pojawią się bardzo dobre perspektywy na przyszłość. Dostaniesz ciekawą propozycję pracy, być może na eksponowanym stanowisku, a jeśli nie, to przynajmniej poprawi się kondycja twojej firmy. Amor ci sprzyja, wykorzystaj to, nawet jeśli masz już drugą połowę. Musisz być jednak śmiały i odważny, a to jak dotychczas nie było twoją domeną. Tak się zdarzy, że będziesz miał sytuację pod pełną kontrolą, a wtedy przejmij inicjatywę.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Bądź sobą i niczym się nie przejmuj. Jednak przy podejmowaniu decyzji używaj rozumu, a nie tylko emocji. Wykorzystaj wszystkie zaproszenia, nie przegap żadnej okazji do zawarcia znajomości. Bądź wytrwały i uwierz w siebie, a szczęście będzie ci sprzyjało. Udadzą się zakupy na wyprzedażach. Kupisz sobie coś wymarzonego za całkiem niewielkie pieniądze. Przy okazji pomyśl także o innych, nie bądź egoistą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Spędzisz czas z ludźmi, których lubisz i którzy cię darzą sympatią. Zarobisz pieniądze i zrobisz udane zakupy. Nie tylko ty będziesz zadowolony, ale także osoba, której coś pięknego sprezentujesz. Wkrótce czeka cię parę dni wypoczynku, ale nie zapominaj wtedy o tych, którzy cię potrzebują. Nie popadaj w lenistwo, gdyż stracisz szanse na większe pieniądze. Perspektywy są, lecz musisz się bardziej przyłożyć.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Jeżeli jesteś singlem to zbliża się dla ciebie dobry czas. Nie tylko dlatego, że nastąpi pewne ożywienie w życiu towarzyskim, częściej będziesz chodziła do kina lub odwiedzała puby czy znajomych. Wszystko wskazuje na to, że w twoim otoczeniu pojawi się poważny adorator, na dodatek to będzie bardzo interesująca osoba, przy której będziesz się mogła wspaniale zaprezentować i zaimponować otoczeniu.

Waga (24 września - 23 października)

Będziesz roztargniona i zapominalska. Najwyraźniej w głowie zaczną ci świtać różne zaskakujące myśli, odrywające cię od zwykłych spraw. Być może przypomni ci się ktoś z przeszłości, możesz dostać wiadomość lub spotkać kogoś na ulicy. Najwyraźniej jeszcze nie zapomniałaś o tym, co było. Potrzeba ci jeszcze trochę czasu. Wieczory zaczniesz spędzać na doradzaniu komuś, kto ma całkiem podobne kłopoty.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Wreszcie przestaniesz myśleć o swoich wadach i zaczniesz wierzyć w to, że jesteś interesujący. Tym bardziej że ktoś to bardzo często ci będzie powtarzał. Dla wielu znajomych staniesz się autorytetem w sprawach flirtów i romansów. Nie dlatego, że masz doświadczenie w tej dziedzinie, ale ze względu na twoją wyobraźnię. Unikaj jednak doradzania komuś, kto zechce cię obarczyć odpowiedzialnością za swoje decyzje.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Przybędzie ci odwagi i staniesz się bardziej towarzyski, rozmowny. Wreszcie spotkasz osoby, z którymi łączą cię zainteresowania i pasje. Pojawią się okazje do wychodzenia na spacery i spędzania czasu w dobrym towarzystwie. Dostaniesz zaproszenie na bal lub do restauracji. Pod koniec tygodnia przyjdą dobre wiadomości od osób, o których myślisz i za którymi tęsknisz. Być może wkrótce się spotkacie.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Przestań wreszcie szukać dziury w całym i zabierz się do pracy. Masz szanse zapracować na awans. Jednak wieczory musisz poświęcić domowym sprawom, a kiedy się już ze wszystkim uporasz, to odpoczniesz i zajmiesz się czymś, co bardzo lubisz, a na co ostatnio brakowało ci czasu. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek trudności, to pomogą ci dobrzy przyjaciele. Szczególnie kobiety będą ci bardzo życzliwe.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Hart ducha, wewnętrzna siła i nieustępliwość to będą twoje mocne strony w tym tygodniu. Ze wszystkim, co stanie na twojej drodze, dasz sobie radę. Nawet jeśli będzie to coś, co wcześniej cię przerażało. Sprawy w pracy będą się układały pomyślnie, pod warunkiem, że będziesz okazywał ludziom więcej serca i zrozumienia. Pojawi się szansa na ekscytujące spotkanie, ale zwyczajnie będziesz się bał na nie pójść.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Będziesz wesoły, a w relacjach z ludźmi będzie ci sprzyjało powodzenie. Otrzymasz dobre wiadomości, pod wpływem których zatęsknisz za dobrymi czasami. Zechcesz się skontaktować z kimś, kogo już dawno nie widziałeś i niewykluczone, że to się uda. Zapragniesz być traktowany wyjątkowo. Zechcesz być obdarowywany, zapraszany na kolacje. Całkiem możliwe, że twoje prośby już niebawem zostaną wysłuchane.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Metamorfozy biblioteki

2023-10-02

Metamorfozy biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach obchodzi w tym roku już 75 lat swojego istnienia. Z tej okazji przygotowała wystawę fotografii dokumentujących swój pobyt w obecnej siedzibie na osiedlu Żeromskiego, który rozpoczął się w latach 90 - tych XX wieku. Placówka zajęła miejsce po słynnym Empiku i godnie go zastępowała coraz mocniej wrastając w krajobraz miasta jako ważny ośrodek nie tylko czytelnictwa, ale i szeroko pojętej kultury. 
Rezultat akcji poszukiwawczej na

2023-10-02

Rezultat akcji poszukiwawczej na "Piachach"

Ze starachowickiego zalewu "Piachy" udało się  wyłowić część wagonika kolejki, która w latach powojennych XX wieku transportowała piach ze Starachowic do kopalni w Rudkach w dzisiejszej gminie Nowa Słupia. Obiekt trafił już do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Ale być może to nie kończy sprawy, bo na dnie zbiornika specjalistyczny sprzęt wykrył jeszcze inne zatopione przedmioty.    
Promocyjny dinozaur

2023-09-29

Promocyjny dinozaur

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach przygotowało dla starachowickich uczniów imprezę, której celem była popularyzacja nauk ścisłych. Na uczestników X Festiwalu Nauki czekało mnóstwo zabaw, eksperymentów i obsługa atrakcyjnego sprzętu, a mega niespodzianką okazał się zmechanizowany tyranozaur naturalnej wielkości. Poruszał się jak żywy i spektakularnie ryczał.       
Twórczość w domowym zaciszu

2023-09-29

Twórczość w domowym zaciszu

Starachowiczanka Zofia Perechuda maluje od dziecka, bo to cecha jej osobowości. Nie kończyła żadnych szkół artystycznych, po prostu przez całe życie spontanicznie realizowała swój wrodzony talent. O jej pasji wie niewiele osób, więc postanowiliśmy ją wydobyć z kręgu anonimowości.    
Młodzi patrioci

2023-09-28

Młodzi patrioci

Z inicjatywy Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach na historycznej polanie Wykus w gminie Wąchock odbyło się wydarzenie poświęcone pamięci o żołnierzach Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej „Ponury” – „Nurt”.   
Film pod chmurką

2023-09-26

Film pod chmurką

Kolejny seans "Kina na leżakach"  
Propozycja dla siódmo-  i ósmoklasistów

2023-09-26

Propozycja dla siódmo- i ósmoklasistów

Stowarzyszenie Promocji Talentów przy współpracy z Parkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie „Gramy na czas”. Jest to  program profilaktyczno – edukacyjny skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych starachowickich szkół podstawowych, realizowany w formie spacerów historycznych zakończonych interaktywnym quizem i rozmową na temat profilaktyki uzależnień, w tym uzależnień behawioralnych.
Cudowna muzyka

2023-09-26

Cudowna muzyka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Park Kultury oraz Chór Kameralny Portamento zapraszają na koncert pt. "Muzyka to cud".
Oczarowane przyrodą

2023-09-24

Oczarowane przyrodą

Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach ma dla nas nową propozycję. To otwarta w miniony piątek 22 września wystawa zdjęć pod hasłem "Oczarowane pierwszym spojrzeniem". Zaprezentowane na nich fotografie to ujęcia barwnych kwiatów i krzewów.       
Nagość i ubiór

2023-09-22

Nagość i ubiór

W muzealnej Galerii w Wieży otwarto wystawę fotografii autorstwa Mieczysława Szczepańskiego. Artysta pokazuje na niej kobiety zarówno w intymnych scenach nagości jak i na portretach.