JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-02-17 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Nie będziesz miał większych powodów do narzekań, ale pod warunkiem, że odpoczniesz i pomyślisz o tym, co jest dla ciebie dobre. Pamiętaj, że to dobry czas na karnawałowe szaleństwa, a wieczorne randki w tym tygodniu będą szczególnie udane. Planety ułatwią ci zawieranie znajomości i sprawią, że poprawi się twoja sytuacja zawodowa. Będziesz w dobrym humorze, lecz nie wplątuj się w kontrowersyjne rozmowy.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

W interesach raczej niepewnie. Wokół ciebie są ludzie, którzy chcą cię wykorzystać. Jeżeli dasz się wciągnąć w jakieś nieczyste sytuacje, wkrótce stracisz to, co do tej pory zarobiłeś. Jeśli zdarzy ci się taka wpadka, to na osłodę zostanie ci wsparcie przyjaciół oraz rodziny. Nie zostaniesz sam, to pewne. Pilnuj telefonu, bo dostaniesz ważną wiadomość. Postaraj się także być bardziej punktualny.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Pojawią się bardzo dobre perspektywy na przyszłość. Dostaniesz ciekawą propozycję pracy, być może na eksponowanym stanowisku, a jeśli nie, to przynajmniej poprawi się kondycja twojej firmy. Amor ci sprzyja, wykorzystaj to, nawet jeśli masz już drugą połowę. Musisz być jednak śmiały i odważny, a to jak dotychczas nie było twoją domeną. Tak się zdarzy, że będziesz miał sytuację pod pełną kontrolą, a wtedy przejmij inicjatywę.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Bądź sobą i niczym się nie przejmuj. Jednak przy podejmowaniu decyzji używaj rozumu, a nie tylko emocji. Wykorzystaj wszystkie zaproszenia, nie przegap żadnej okazji do zawarcia znajomości. Bądź wytrwały i uwierz w siebie, a szczęście będzie ci sprzyjało. Udadzą się zakupy na wyprzedażach. Kupisz sobie coś wymarzonego za całkiem niewielkie pieniądze. Przy okazji pomyśl także o innych, nie bądź egoistą.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Spędzisz czas z ludźmi, których lubisz i którzy cię darzą sympatią. Zarobisz pieniądze i zrobisz udane zakupy. Nie tylko ty będziesz zadowolony, ale także osoba, której coś pięknego sprezentujesz. Wkrótce czeka cię parę dni wypoczynku, ale nie zapominaj wtedy o tych, którzy cię potrzebują. Nie popadaj w lenistwo, gdyż stracisz szanse na większe pieniądze. Perspektywy są, lecz musisz się bardziej przyłożyć.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Jeżeli jesteś singlem to zbliża się dla ciebie dobry czas. Nie tylko dlatego, że nastąpi pewne ożywienie w życiu towarzyskim, częściej będziesz chodziła do kina lub odwiedzała puby czy znajomych. Wszystko wskazuje na to, że w twoim otoczeniu pojawi się poważny adorator, na dodatek to będzie bardzo interesująca osoba, przy której będziesz się mogła wspaniale zaprezentować i zaimponować otoczeniu.

Waga (24 września - 23 października)

Będziesz roztargniona i zapominalska. Najwyraźniej w głowie zaczną ci świtać różne zaskakujące myśli, odrywające cię od zwykłych spraw. Być może przypomni ci się ktoś z przeszłości, możesz dostać wiadomość lub spotkać kogoś na ulicy. Najwyraźniej jeszcze nie zapomniałaś o tym, co było. Potrzeba ci jeszcze trochę czasu. Wieczory zaczniesz spędzać na doradzaniu komuś, kto ma całkiem podobne kłopoty.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Wreszcie przestaniesz myśleć o swoich wadach i zaczniesz wierzyć w to, że jesteś interesujący. Tym bardziej że ktoś to bardzo często ci będzie powtarzał. Dla wielu znajomych staniesz się autorytetem w sprawach flirtów i romansów. Nie dlatego, że masz doświadczenie w tej dziedzinie, ale ze względu na twoją wyobraźnię. Unikaj jednak doradzania komuś, kto zechce cię obarczyć odpowiedzialnością za swoje decyzje.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Przybędzie ci odwagi i staniesz się bardziej towarzyski, rozmowny. Wreszcie spotkasz osoby, z którymi łączą cię zainteresowania i pasje. Pojawią się okazje do wychodzenia na spacery i spędzania czasu w dobrym towarzystwie. Dostaniesz zaproszenie na bal lub do restauracji. Pod koniec tygodnia przyjdą dobre wiadomości od osób, o których myślisz i za którymi tęsknisz. Być może wkrótce się spotkacie.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Przestań wreszcie szukać dziury w całym i zabierz się do pracy. Masz szanse zapracować na awans. Jednak wieczory musisz poświęcić domowym sprawom, a kiedy się już ze wszystkim uporasz, to odpoczniesz i zajmiesz się czymś, co bardzo lubisz, a na co ostatnio brakowało ci czasu. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek trudności, to pomogą ci dobrzy przyjaciele. Szczególnie kobiety będą ci bardzo życzliwe.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Hart ducha, wewnętrzna siła i nieustępliwość to będą twoje mocne strony w tym tygodniu. Ze wszystkim, co stanie na twojej drodze, dasz sobie radę. Nawet jeśli będzie to coś, co wcześniej cię przerażało. Sprawy w pracy będą się układały pomyślnie, pod warunkiem, że będziesz okazywał ludziom więcej serca i zrozumienia. Pojawi się szansa na ekscytujące spotkanie, ale zwyczajnie będziesz się bał na nie pójść.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Będziesz wesoły, a w relacjach z ludźmi będzie ci sprzyjało powodzenie. Otrzymasz dobre wiadomości, pod wpływem których zatęsknisz za dobrymi czasami. Zechcesz się skontaktować z kimś, kogo już dawno nie widziałeś i niewykluczone, że to się uda. Zapragniesz być traktowany wyjątkowo. Zechcesz być obdarowywany, zapraszany na kolacje. Całkiem możliwe, że twoje prośby już niebawem zostaną wysłuchane.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).