JUŻ W KIOSKU

Horoskop dla Ciebie

2014-03-17 00:00:00

Ocena:

0/5 | 0 głosów

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Warto w tym tygodniu wyruszyć w podróż. Lecz jeśli nigdzie się nie wybierasz, najlepiej zajmij się pracą. Na horyzoncie pojawi się szansa na większą gotówkę, wkrótce załatasz dziury i spłacisz długi. Planety sprzyjają zawieraniu romantycznych znajomości. Natomiast jeśli jesteś w parze, zechcesz przychylić nieba swojej drugiej połowie, i to się spotka z aplauzem. Zostaniesz doceniony.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Zadbaj o zdrowie i odpowiednią ilość snu, bo możesz zacząć się gorzej czuć i trzeba będzie pójść do lekarza. Poza tym znajdziesz się w stresujących sytuacjach, z którymi trzeba będzie sobie poradzić. Nazbiera się trochę trudności, ale do weekendu możesz z nich wyjść, jeśli tylko wykażesz dobrą wolę. Od bliskich wymagaj pomocy, ale nie wytykaj im wszystkich potknięć. Uważaj za kierownicą, bo możesz mieć problemy z koncentracją.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Planety sprzyjają dobrej zabawie i spotkaniom z ulubionymi osobami. Porządki czy praca mogą jeszcze trochę poczekać, a o miłość trzeba będzie niestety zacząć bardziej zabiegać. W weekend poprawi ci się nastrój. Zamiast analizować to, co było, rzucisz się w wir nowych zajęć i znajomości. Szybko poprawi ci humor flirt z kimś wesołym. Zauważysz, że każdy kolejny krok jest lepszy od poprzedniego.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Czekają cię sprzyjające okoliczności - będziesz miał mniej wolnego czasu, a co za tym idzie - mniej możliwości do rozmyślania i rozpamiętywania tego, co się nie za bardzo udało. W pracy pojawi się trochę kryzysowych sytuacji i trzeba będzie zacząć błyskawicznie działać. Wbrew pozorom to jest dla ciebie bardzo dobra wiadomość, bo w działaniu jesteś dobry i będziesz mógł się wreszcie wykazać.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Pojawi się zmysł i szczęście do interesów. Z łatwością odróżnisz, w co warto zainwestować, a w co się lepiej nie angażować. Szybko znajdą się osoby, które zechcą skorzystać z twego talentu. Nie uciekaj od nich, doradź. To zadziała na twoją korzyść. Nie krępuj się zaproponować odpłatną pomoc, bądź pewien, że nikt ci nie odmówi, a już wkrótce zaczniesz zarabiać w nowy sposób. W przeszłość odejdą twoje ponure nastroje.

Panna (24 sierpnia - 23 września)

Znajomi nie pozwolą ci przesiadywać samotnie przed telewizorem. To cię naładuje pozytywną energią, będziesz zadowolony, wesoły i pełen nowych pomysłów na życie. W pracy wszystko, co sobie postanowisz, uda się zrobić. Szczęście będzie ci sprzyjało i wreszcie pomyślisz, że czas na awans. A jak myślisz, tak robisz. Dzięki swojemu nieodpartemu urokowi wyjaśnisz nieporozumienie z kimś znajomym.

Waga (24 września - 23 października)

Dobrze słuchaj, co ludzie mają ci do powiedzenia. Może wyciągniesz z tego jakieś wnioski albo odniesiesz korzyści. Nie bądź taka sztywna i daj się ponieść emocjom. W połowie tygodnia możesz mieć takie duże powodzenie, że zaczniesz narzekać. Będziesz myślała o idealnym związku, ale takiego przecież nie ma. Daruj partnerowi lub partnerce drobne potknięcia, a skup się raczej na tym, co ważnego was łączy.

Skorpion (24 października - 22 listopada)

Sukcesami zakończą się sprawy różnego kalibru. Zaczną się projekty, które wymagają większego skupienia i cierpliwości. Będziesz pomysłowy i lubiany przez współpracowników. W miłości trzeba będzie bardziej zwracać uwagę na słowa. Ani nie można ich rzucać na wiatr, ani nie można nimi ranić jak ostrzem. Nawet drobna uwaga może wywołać ciche dni między tobą, a ukochaną osobą.

Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Jak zwykle, krytycznie będziesz się przyglądać różnym sytuacjom i zachowaniom. Zaczniesz się zastanawiać, co można szybko poprawić i zmienić na lepsze. I dojdziesz do konkretnych wniosków. Dzięki pewnym działaniom możesz zyskać uznanie oraz pieniądze. Nie przejmuj się tym, co wypada, a co nie, uwierz w swoje zalety, a zabłyśniesz przed szerszym gronem. Nie przesadź z pracą, bo możesz kogoś przegapić.

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Znajdziesz dodatkowe zatrudnienie, które pozwoli zapłacić zaległe rachunki i załatać dziurę w domowym budżecie. A nawet zostanie jeszcze trochę nadmiaru, będziesz mógł sobie lub komuś coś ładnego kupić. W pracy masz szanse na nowe, odpowiedzialne zadanie a może nawet lepsze stanowisko. Warto więc wykazać zaangażowanie. W sprawach miłosnych pojawią się nowe doznania. Być może ktoś pokaże ci coś, czego nie robiłeś.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Weekend sprzyja zawieraniu nowych znajomości. A jeżeli jesteś samotny, to z pewnością komuś zawrócisz w głowie. Trudno cię będzie wyprowadzić z równowagi. Jeżeli będziesz konsekwentny, życie rodzinne odmienisz na lepsze. Kontroluj tylko wydatki domowników, bo rozrzutność może ich zgubić. A jeśli ty masz ochotę na coś, co wydaje ci się zbytnią ekstrawagancją, to się skuś. Raz można.

Ryby (20 lutego - 20 marca)

Przypadkiem nie mieszaj spraw uczuciowych z zawodowymi, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Jeżeli natomiast ktoś, komu poświęcasz uwagę, odciąga cię od tego, co jest dla ciebie ważne, poszukaj sobie innego obiektu swoich uczuć. W pracy szczerość wyjdzie ci na dobre, ale pamiętaj, żeby nikogo nie zranić czy nie dotknąć. Być może przyjdą ci do głowy zaskakujące pomysły, które szybko zrealizujesz.

Georgina

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Świętokrzyski akcent na monetach

2022-11-28

Świętokrzyski akcent na monetach

W 2014 roku Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii „Odkryj Polskę”. Ma ona przybliżać miejsca i zdarzenia ważne dla naszego kraju. Monety emitowane w tej serii mają rozmiar standardowych monet obiegowych o nominale 5 zł.
Zaczarowany świat Ewy

2022-11-26

Zaczarowany świat Ewy

Artystyczne zacięcie miała od zawsze, dziś wykorzystuje je przenosząc na płótno swoje tęsknoty i marzenia, Jej obrazy przedstawiają pejzaże, surrealistyczne wizje, portrety kobiet, goszczą na nich gejsze. Inspiruje ją głównie Zdzisław Beksiński, a interpretację swoich prac pozostawia odbiorcy. 
Ku czci Świętej Barbary

2022-11-27

Ku czci Świętej Barbary

Przed nami coroczne uroczystości z okazji święta patronki Starachowic - Świętej Barbary.
Tu teraz jest mój dom

2022-11-27

Tu teraz jest mój dom

- Nie pójdziesz dzisiaj do szkoły. Wojna! Rosja napadła na Ukrainę ! - Tak powiedziała mama rankiem 24 lutego. W jej oczach było przerażenie, niepewność co z nami będzie. Nerwowe rozmowy rodziców i wreszcie decyzja, że uciekamy. Zostawiłam swoją szkołę, zespół „Akcent”, w którym tańczyłam i zdobywałam nagrody, koleżanki, kolegów... Samochód rodziców zapakowany najpotrzebniejszymi rzeczami, długie, pełne łez pożegnanie z babcią i... ruszamy w drogę.
Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

2022-11-20

Świat według Ewy Sepioło-Krełowskiej

- Lubię swój świat, gdzie mogę marzyć bez ograniczeń - mówi artystka i zaprasza, by ją w tym świecie odwiedzić. Wernisaż wystawy malarstwa Ewy Sepioło-Krełowskiej odbędzie w Pełnej Kulturze (park Miejski) - 25 listopada o godzinie 18.00. Na gości czeka muzyczna niespodzianka. 
Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

2022-11-20

Człowiek orkiestra, kobieta instytucja

Tak o Alicji Czarneckiej (prezes starachowickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawni Plus) mówił prezydent Marek Materek. Jego słowa potwierdzali wszyscy goście zgromadzeni w Sali Olimpia, a okazja ku temu była przecież nie byle jaka. Jubileusz 25 - lecia stowarzyszenia sprzyjał życzeniom, gratulacjom, wspomnieniom.

2022-11-20

"Magia powiatu" działa

Do cieszącego się ogromną popularnością konkursu nadesłano 60 zdjęć, na których zagościły prawdziwe niezwykłości. To była już XVI edycja fotograficznych zmagań, a jury kolejny raz miało ciężki orzech do zgryzienia. Wybrać trzy najbardziej zaczarowane spośród 60 magicznych? No naprawdę nie zazdroszczę.
Krajoznawcze spacery

2022-11-16

Krajoznawcze spacery

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy zorganizowała dla swoich parafian spacer krajoznawczy. pierwszy już się odbył, a sądząc po doskonałych humorach parafian nie był ostatnim.
W hołdzie dla Niepodległej

2022-11-16

W hołdzie dla Niepodległej

Niepodległość nie jest dana raz na zawsze, a Polacy za jej odzyskanie zapłacili wysoką cenę, przelali morze krwi i lez. Niepodległa Ojczyzna to dobro każdego z nas, ma nas łączyć ponad różnicami, sporami i kłótniami.
Uczą się od mistrza

2022-11-16

Uczą się od mistrza

Nie każdy powiat może poszczycić się taką placówką, jak Państwowe Ognisko Plastyczne, a już na pewno z tak cenionymi artystami, jak Marcin Bondarowicz, który niedawno zdobył główną nagrodę Award of Excellence w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Rysunku Prasowego i Sztuk Wizualnych w Timişoarze (Rumunia).